LANSETA FEEDER

Moderatori: gor965, florentiniuga

Avatar utilizator
stefan_kwr
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 25 Mar 2009, 21:23
Localitate: Craiova
Contact:

Re: LANSETA FEEDER

Mesaj de stefan_kwr » 25 Noi 2010, 19:04

n_nicu79 scrie:http://fishme.ro/energofish-lanseta-bru ... 7pd9r696r5 L-am comandat aici si nu raspund de nicio culoare,nici la mail...nici la telefon....
Dupa ce ai facut comanda si asteptai sa ajunga coletul, nu au mai raspuns?

Avatar utilizator
n_nicu79
utilizator
utilizator
Mesaje: 41
Membru din: 14 Noi 2010, 17:09
Localitate: CRAIOVA
Contact:

Re: LANSETA FEEDER

Mesaj de n_nicu79 » 26 Noi 2010, 10:44

Da stefane,am facut comanda duminica,acolo scrie ca ia ei legatura cu tine in max 24 de ore.Am asteptat frumos...pauza...nu telefon,nu comanda venita...nimic.Am trimis mail,nu raspund,m-am pus pe telefoane,e mereu inchis telefonul lor,asa ca....pauza,am ramas fara lanseta.Faza tare e ca am cheltuit si banii intre timpsi voiam sa fac o dunare maine sa o probez....

Avatar utilizator
stefan_kwr
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 25 Mar 2009, 21:23
Localitate: Craiova
Contact:

Re: LANSETA FEEDER

Mesaj de stefan_kwr » 26 Noi 2010, 12:24

n_nicu79 scrie:Faza tare e ca am cheltuit si banii intre timpsi voiam sa fac o dunare maine sa o probez....
:)) Lasa ca strangi altii si faci in alta parte comanda.Dar pana atunci du-te la big fish pe vasile alecsandri ca ei aduc scule energo, daca nu o au in magazin, vorbeste cu doru si poate sa iti aduca el cand aduce marfa.

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: LANSETA FEEDER

Mesaj de pharaoh » 26 Noi 2010, 12:35

n_nicu79 scrie:Da stefane,am facut comanda duminica,acolo scrie ca ia ei legatura cu tine in max 24 de ore.Am asteptat frumos...pauza...nu telefon,nu comanda venita...nimic.Am trimis mail,nu raspund,m-am pus pe telefoane,e mereu inchis telefonul lor,asa ca....pauza,am ramas fara lanseta.Faza tare e ca am cheltuit si banii intre timpsi voiam sa fac o dunare maine sa o probez....

Pentru 10-15 lei in plus faceai comanda la un magazin serios.
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
stefan_kwr
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 25 Mar 2009, 21:23
Localitate: Craiova
Contact:

Re: LANSETA FEEDER

Mesaj de stefan_kwr » 26 Noi 2010, 12:38

pharaoh scrie: Pentru 10-15 lei in plus faceai comanda la un magazin serios.
Asa era cel mai bine, dar de... #-o ,altadata sigur nu o sa mai ia legatura cu acel magazin.

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: LANSETA FEEDER

Mesaj de pharaoh » 26 Noi 2010, 12:44

E bine de stiut pentru a fi evitat pe viitor si de altii. :)
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
n_nicu79
utilizator
utilizator
Mesaje: 41
Membru din: 14 Noi 2010, 17:09
Localitate: CRAIOVA
Contact:

Re: LANSETA FEEDER

Mesaj de n_nicu79 » 26 Noi 2010, 19:28

Am fost la doru la magazin,era doamna,foarte amabila.Nu aveau decat 2 lansete de feeder,asta nu era asta.De acord cu tine...aduce,dar cred ca peste 200 de lei.Asta e...am crezut ca am dat lovitura...la reducere...ce sa mai zic...Da,e bine de stiu si de altii sa nu mai faca comanda pe acest site.

Avatar utilizator
Marius Vintila
senior
senior
Mesaje: 299
Membru din: 09 Noi 2010, 11:17
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA FEEDER

Mesaj de Marius Vintila » 26 Noi 2010, 21:53

n_nicu79 scrie:Am fost la doru la magazin,era doamna,foarte amabila.Nu aveau decat 2 lansete de feeder,asta nu era asta.De acord cu tine...aduce,dar cred ca peste 200 de lei.Asta e...am crezut ca am dat lovitura...la reducere...ce sa mai zic...Da,e bine de stiu si de altii sa nu mai faca comanda pe acest site.
Pai vezi Nicule ca e un topic: "de evitat ".Scrie acolo ce ti s-a intamplat sa stie lumea, doar asa-i pedepsim pe neseriosi. Ma bucuram pentru tine, de-abi asteptam sa ne spui cum sunt ca si eu vreau sa-mi iau 2 buc. Urmaream cu interes....ce sa zic, imi pare rau.
MARIUS VINTILA
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
ursuletu69
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 03 Oct 2011, 19:27

Re: LANSETA FEEDER

Mesaj de ursuletu69 » 03 Oct 2011, 19:49

Buna Seara!!!As dori si eu un feeder bun pescuiesc pe mures si as avea nevoie de un bat ce as putea pescui cu el si vara si iarna!!!imi puteti recomanda ceva?!!!Multumesc!!!

Avatar utilizator
Marius Vintila
senior
senior
Mesaje: 299
Membru din: 09 Noi 2010, 11:17
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA FEEDER

Mesaj de Marius Vintila » 14 Oct 2011, 21:13

ursuletu69 scrie:Buna Seara!!!As dori si eu un feeder bun pescuiesc pe mures si as avea nevoie de un bat ce as putea pescui cu el si vara si iarna!!!imi puteti recomanda ceva?!!!Multumesc!!!
Inainte de toate vizioneaza si tu videoclipurile de la energo (cele in care sunt explicate tehnicile si materialele folosite la feeder) ca sa-ti dai seama ce-ti doresti mai exact. Apoi citeste si tu postarile despre acest mod de a pescui. Apoi treci pe la magazin si uita-te dupa lansete si vezi ce-ti place. Oricum...sfaturile mele sunt foarte importante ptr ca sunt multi care au cumparat echipament de feeder dupa care si-au dat seama ca acest mod de a pescui nu li se potriveste. Este un pescuit de mare finete, si necesita o mare atentie in a selecta echipamentul. Eu sunt indragostit de acest stil de pescuit dar daca ma grabeam sa-mi cumpar fara informatii, probabil ca lucrurile ar fi stat altfel.
Ce pot sa-ti recomand...Sunt betele de la energo care sunt foarte bune, pentru Mures incearca o lanseta cu actiune moderata medie sau mediu-heavy.
MARIUS VINTILA
AVIATORS FISHING CLUB

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”