UNA PE ZI

sa mai radem un pic

Moderatori: Qnyx, pharaoh

Reguli forum
Anumite materiale pot contine cuvinte si manifestari licentioase. Daca nu sunteti de acord cu aceste conditii, va rugam sa nu accesati aceasta rubrica si ne cerem scuze pentru eventualele inconveniente. Echipa InfoPescar.tv.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: UNA PE ZI

Mesaj de sorin1362 » 09 Noi 2011, 03:01

florentiniuga scrie:Super tare! :)) O sa i-l arat lui Victor. Asta imi aduce aminte de serialul "Doctor Kill" de pe vremuri, din AVP. :D
Ia uite-te ... !!! Tocmai vorbeam de lup si ia turma de unde nu-i ... :))
PS : pentru Victor : tot respectul pentru emisiunule realizate in Delta Dunarii !!! **==
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: UNA PE ZI

Mesaj de sorin1362 » 11 Noi 2011, 00:33

Sunt unii patroni de balti, lacuri ori amenajari piscicole , care au unele oferte tentante, dar ... de multe ori derutante ... :))
Fişiere ataşate
oferte.ro.jpg
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: UNA PE ZI

Mesaj de Laurentiu » 11 Noi 2011, 15:03

=)) =))

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: UNA PE ZI

Mesaj de timer » 11 Noi 2011, 19:39

Super, Sorine! :)) :))

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: UNA PE ZI

Mesaj de sorin1362 » 13 Noi 2011, 04:01

Si iata ca aparu din nou pe drumul de costisha ce duce (hăpt) in Sulina, batranul crapar de-si zice si sef :)) Si de mare plictiseala, isi zise el (parandu-i-se lung drumul spre hogeac) ca s-ar cadea bine sa mai sloboada inca o rautate ... ca probabil netlogul e cam pustiu... Deci romanii sunt cam satui de atata lauda de sine, de narcisisti de astia de doua parale, ori trei surcele. Si unde putea individul sa vomite ? Pai acolo ... (:| ... unde a gasit un "ss"-ist. Ori poate ca el centreaza si tot el da cu capul (pardon, cu gulia) ...? :-?
Fişiere ataşate
crapar brainstorming.jpg
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 13 Noi 2011, 11:59

Tot un nesimtit ai ramas mai idiotule, Netlogul poate e pustiu si pentru faptul ca de o luna sun imobilizat la pat in urma unui accident suferit, dar nimeni nu-ti da dreptul sa ma mascaresti tu cum iti place. Am intervenit caci mi se parea o alta jignire in plus, de parca voi cei de pe continent ati avea mai multe perechi?! Si mai du-te ma la naiba ca nu esti tu centrul universului. . .
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: UNA PE ZI

Mesaj de sorin1362 » 13 Noi 2011, 13:07

Ia uite ca nu e suficient de accidentat ... mai are un deget cu care sa dea "enter" ... probabil ca e acelasi deget cu care se scobeste in nas si in alte parti anatomice . :))
Da' unde biata ta te-ai accidentat ? Hmmm ? Te-ai lovit de unicul stalp din Sulina ? Ori a cazut ospatarul peste tine cu comanda de "tz" sticle de vodca ? :-?
Oricum ar fi, iti doresc insanatosire grabnica ! Crede-ma ca nu am nici o satisfactie cand ma "duelez" cu o mumie egipteana . :))
Fişiere ataşate
accidentatu' din Sulina.jpg
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 13 Noi 2011, 13:50

Multumesc pentru urarile de bine, mi-as dori sa ti le pot face si eu la randu-mi ... dar nu e tarziu niciodata!
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: UNA PE ZI

Mesaj de sorin1362 » 25 Dec 2011, 04:27

CRACIUN FERICIT !
Iaca mintenash se face anu' de cand aparu pe forum UNA PE ZI. N-a fost chiar una pe zi, ca mai sunt si zile libere. :)) Apoi sa nu uitam sfantul post, in care nu-i bine sa pacatuiesti. [-x Si cam orice postare e pacatoasa, cel putin din punctul de vedere al unora ... se simt ei care (oare :-? )... Apoi rasul ar trebui sa indrepte moravurile ... unora (oare :-? ) ... Apoi nimeni n-ar trebui sa se supere cand e "incondeiat" (oare :-? ). Ce bine e cand razi de altul ... nu-i asa ?
Ei, pana pica unul in colimator, hai sa ne ocupam putin de Moshu', ca tot e de sezon, ... si o fi si el impatimit ...
Fişiere ataşate
hooo...hooo...hoooooo.jpg
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: UNA PE ZI

Mesaj de sorin1362 » 26 Dec 2011, 04:17

In majoritatea tarilor civilizate, cetateanul de rand, si cu capul pe umeri, se uita la caprele vecinului, iar apoi incearca sa-l depaseasca.
Romanashul are la baza alt principiu : d'apai sa moara si capra vecinului. Inevitabil, asa e si pescarul ... decat sa prinda dumnealui mai mult, apai mai bine sa nu prinda celalalt deloc ...
Fişiere ataşate
La vrajitoare.jpg
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: UNA PE ZI

Mesaj de sorin1362 » 27 Dec 2011, 07:58

La UNA PE ZI ii voi smotoci oleaca pe catzelandrii dinamovishti, care se bat cu coada pe piept, cum ca ei sunt in fruntea campionatului. Ei si ? Ce rezolva cu asta ? Ca iar vin niste echipe de pescari de sardine de prin Islanda ori Groenlanda si le baga batogul sub coada . :)) Evident, sunt suporteri din ambele tabere, adica atat stelisti (care "baga" 50.000 la un meci), cat si dinamovisti (300 cu tot cu conu' Leonidas). Mai sa fie, acuma inteleg eu de ce nu au vrut ei sa joace pe National Arena ... ar fi fost mai multi hingherii. :)) In fine, Steaua, nu stiu cum se face ca, iar e in primavara. Pai cam asa se intampla si printre practicantii acestui sport nobil, care se numeste pescuit :
Fişiere ataşate
STEAUA vs DINAMO.jpg
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: UNA PE ZI

Mesaj de florentiniuga » 27 Dec 2011, 15:47

=)) =)) =)) Imi lipseai dar ai revenit x2 ;) :D <:-P
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: UNA PE ZI

Mesaj de Costi P » 27 Dec 2011, 16:26

sorin1362 scrie:La UNA PE ZI ii voi smotoci oleaca pe catzelandrii dinamovishti, care se bat cu coada pe piept, cum ca ei sunt in fruntea campionatului. Ei si ? Ce rezolva cu asta ? Ca iar vin niste echipe de pescari de sardine de prin Islanda ori Groenlanda si le baga batogul sub coada . :)) Evident, sunt suporteri din ambele tabere, adica atat stelisti (care "baga" 50.000 la un meci), cat si dinamovisti (300 cu tot cu conu' Leonidas). Mai sa fie, acuma inteleg eu de ce nu au vrut ei sa joace pe National Arena ... ar fi fost mai multi hingherii. :)) In fine, Steaua, nu stiu cum se face ca, iar e in primavara. Pai cam asa se intampla si printre practicantii acestui sport nobil, care se numeste pescuit :
Triasca Domn Sorin.....imi place echipamentul de clovn, e maxim =))
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: UNA PE ZI

Mesaj de sorin1362 » 28 Dec 2011, 04:33

Acu' o luna, Jimi Hendrix ar fi implnit 69 . A fost unul dintre artistii care mi-au marcat copilaria. Din pacate a plecat prematur dintre noi. Dar iata cum il vedeam eu pe cand aveam vreo 14 ani (adica prin '76):
Fişiere ataşate
21.06.2011 01;06;11.JPG
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: UNA PE ZI

Mesaj de sorin1362 » 29 Dec 2011, 03:25

Am vazut o serie de topicuri gen "vand tot". Mai, mai ... chiar si sufletul ? :))
PS : Da viemii cu cat ii dai, ca dincolo erau mai ieftini ... =))
Fişiere ataşate
Vand tot.jpg
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Scrie răspuns

Înapoi la “Glume”