senzori 4+1 FL

Moderatori: gor965, mini_mic

Scrie răspuns
Avatar utilizator
neverback
senior
senior
Mesaje: 370
Membru din: 29 Iul 2011, 14:25
Localitate: cluj napoca

senzori 4+1 FL

Mesaj de neverback » 25 Dec 2011, 23:02

foloseste cineva senzori 4+1 FL ? te poti folosi de ei cat de cat ? statia la ce distanta bate?

Avatar utilizator
crazy crap
membru activ
membru activ
Mesaje: 141
Membru din: 08 Mar 2011, 19:51
Localitate: Iasi
Contact:

Re: senzori 4+1 FL

Mesaj de crazy crap » 27 Dec 2011, 00:36

neverback scrie:foloseste cineva senzori 4+1 FL ? te poti folosi de ei cat de cat ? statia la ce distanta bate?
Salut! Eu folosesc senzori FL dar fara statie (luati la bucata din magazin) si sunt foarte mutumit de ei. II am de jumatate de an si nu am am avut probleme cu ei tinand cont ca i-am cumparta sh de pe forum si respectivul de la care i-am luat ia mai folosit si el aproape un an. Am pescuit cu ei si pe ploaie si pe frig, si cand era roua mare dimineata si merg stas, cred ca si la anul tot cu ei o fac. Singurul minus care il au sunt bateriile care se gasesc mai grelut si care cam costa. Sper ca te-am ajutat cu ceva. numai bine si sarbatori fericite **==

Avatar utilizator
candreir
senior
senior
Mesaje: 192
Membru din: 10 Mar 2011, 21:07
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: senzori 4+1 FL

Mesaj de candreir » 27 Dec 2011, 21:44

Buna seara.
Eu am folosit acesti senzori cu statie tot sezonul 2011 si am fost foarte multumit de ei. Statia merge sigur la 100 m dar cred ca merge si la o distanta mai mare. Pentru pretul pe care il au sunt foarte buni. Merg pe toate conditiile atmosferice ploaie, inghet( temp cea mai scazuta la care au fost utilizati a fost de -5 grade C) dar si canicula.
Pescuiesc deci Exist

Avatar utilizator
neverback
senior
senior
Mesaje: 370
Membru din: 29 Iul 2011, 14:25
Localitate: cluj napoca

Re: senzori 4+1 FL

Mesaj de neverback » 05 Ian 2012, 01:18

multumesc de sfaturi cred ca ma indrept spre ,,jaf,, sper sa fie buni

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: senzori 4+1 FL

Mesaj de dragan claudiu » 12 Ian 2012, 12:36

are un prieten ultimul tip de senzori de la FL si e foarte multumit de ei si eu am fost placut impresionat de cum arata ,de materialul foarte bun,de cum se comporta etc. la pretul pe care-l au sint niste senzori foarte buni ..... **== **== **==

Scrie răspuns

Înapoi la “Altele”