TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
marius6251
membru activ
membru activ
Mesaje: 105
Membru din: 09 Mar 2008, 08:23
Localitate: Bucuresti

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de marius6251 » 08 Ian 2012, 22:06

marius6251 scrie:madalin cred ca ai emotii ca a inviat borcica
tocmai cind ma bucuram (pt madalin) ca-nviat, gata deja pleaca =))
decit asa, mai bine cu ciobanu pina la moarte =))
marius andrei

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Costi P » 09 Ian 2012, 10:33

davidnicolaie scrie::D :D :D :D
D-nul Nicolae, va invit sa uitati de acest topic si sa incercati sa va afisati afinitatile sau frustrarile pe un alt topic, daca exista, daca nu, va rog pe dumneavoastra si pe cei 2,3 care va tot bagati in " stana " noastra, sa va faceti unul.

cu stima ! :-h
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Costi P » 09 Ian 2012, 10:36

pharaoh scrie:Mai beeeeti, pot sa inteleg ca v-ati facut o stana, pardon topic, unde sa pasteti linistiti numai voi behaitoarele. Si vi se zburleste lana cand se amesteca altcineva prin ograda. Dar daca vreti sa fiti lasati in pace ar fi bine sa va vedeti doar de oile voastre. Doar nu va inchipuiti ca va legati de Dinamo cu glumitele voastre ciobanesti si noi o sa stam degeaba >:)
Pharaoane iar incepi ?.....nu mai tine in tine, scuipa naiba si tu....de ce ne lezati privirile cu posturile voastre aici la noi in casa ?...cere frate ajutor daca nici tu nu poti sa-ti faci un topiculetz al vostru :-h :-h :-h
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Costi P » 09 Ian 2012, 10:46

Madalin007 scrie:
bebe2011 scrie:Prietene,tin cu Steaua de vreo 35 de ani,cam de cand am inceput sa inteleg cat de cat fenomenul fotbal.Nu sunt ultras si respect orice adversar,intamplator am jucat si la cateva echipe pe care n-are rost sa le enumar desi ar trebui sa o fac,demonstrand astfel ca nu sunt chiar"biban" [-x Nu-mi plac de nici un fel polemicile,dar raman ferm pe pozitie:ai gresit topicul!Acesta,dupa parerea mea si dupa cum spune si titlul,este un topic pentru suporterii echipei Steaua,unde ne impartasim bucuriile sau supararile,noi astia,"stelistii".Daca tot n-ai ce face deschide un topic"Dinamo" si fi sigur ca n-o sa aparem pe acolo!La multi ani!
Salut Bebe,mai glumim si noi,daca topicul nu era deschis de un prieten forte bun sa fi sigur ca nu intram in veci aici,imi cer scuze public daca am jignit pe cineva, iar daca COSTI PASCU imi va cere sa nu mai postez AICI promit ca asa am sa fac.
La multi ani tuturor si un an cat mai bun,dar nu pe plan fotbalistic :D !!!
Capitane dupa cum am spus de la inceputul acestui topic, tu esti singurul user de pe forum, care poate posta fara nici o restrictie, chiar daca ai alte afinitati ( din pacate ) >:D< ...plus ca esti unul din putinii din opozitie care are destule skill-uri pt a te contra cu " puterea ". Esti un adversar pe masura noastra ! >:D<

PS. vad ca incepi sa dezgropi mortii....esti constient ca daca e sa incepem sa depanam amintiri va ingenunchem fara drept de apel. Anul 2011 a fost unul plin, foarte plin : bye bye Cupa, bye bye 3 puncte acasa contra STELEI, bye bye Chiriches, bye bye Parvulescu, bye bye suporteri...bye bye dinamo...nu prea mai existati >:)
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
bebe2011
Veteran
Veteran
Mesaje: 759
Membru din: 10 Mar 2011, 11:09

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de bebe2011 » 09 Ian 2012, 11:27

Nici o problema Madalin,nu sunt ranchinos,dar vreau sa ma crezi pe cuvant ca m-as fi bucurat sincer pentru orice meci castigat de Dinamo in Europa.Dupa parerea mea,indiferent al carei echipe esti fan,daca in partidele sustinute de formatiile romanesti nu te bucuri de succesul acestora,nu esti roman!Inca odata,La multi ani si,cand va veni vremea,fire intinse!

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Costi P » 09 Ian 2012, 11:45

bebe2011 scrie:Nici o problema Madalin,nu sunt ranchinos,dar vreau sa ma crezi pe cuvant ca m-as fi bucurat sincer pentru orice meci castigat de Dinamo in Europa.Dupa parerea mea,indiferent al carei echipe esti fan,daca in partidele sustinute de formatiile romanesti nu te bucuri de succesul acestora,nu esti roman!Inca odata,La multi ani si,cand va veni vremea,fire intinse!
Sunt total impotriva....dinamo = patrupede, rapid = rromi, cfr = unguri, unde sunt romanii ?...vedea-i-as umiliti si calcati in picioare de toate echipele cu care joaca..ever ! >:)
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
REMUSGL
senior
senior
Mesaje: 347
Membru din: 26 Oct 2010, 12:03
Localitate: Galati
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de REMUSGL » 09 Ian 2012, 14:11

si Otelarii ce sunt? :D

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Costi P » 09 Ian 2012, 14:39

REMUSGL scrie:si Otelarii ce sunt? :D
de-ai nostri ;)
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Ion Mironov » 09 Ian 2012, 17:30

bebe2011 scrie:Nici o problema Madalin,nu sunt ranchinos,dar vreau sa ma crezi pe cuvant ca m-as fi bucurat sincer pentru orice meci castigat de Dinamo in Europa.Dupa parerea mea,indiferent al carei echipe esti fan,daca in partidele sustinute de formatiile romanesti nu te bucuri de succesul acestora,nu esti roman!Inca odata,La multi ani si,cand va veni vremea,fire intinse!
bravo bebe...te sustin....
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
Stef
senior
senior
Mesaje: 207
Membru din: 23 Sep 2010, 21:51

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Stef » 09 Ian 2012, 20:31

marius6251 scrie:
marius6251 scrie:madalin cred ca ai emotii ca a inviat borcica
tocmai cind ma bucuram (pt madalin) ca-nviat, gata deja pleaca =))
decit asa, mai bine cu ciobanu pina la moarte =))
Doamne fereste, ce blasfemie!
Banii, interesele, gloria...pot oricand schimba istoria.

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de pharaoh » 09 Ian 2012, 20:40

Costi P scrie:Pharaoane iar incepi ?
Pai daca ma provocati :P. Oricum, nu tineti deloc la glume si intepaturi.
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de sorin1362 » 13 Ian 2012, 03:27

Gigi oierul, iar face echipa de unul singur. Iar se urca pe masina, iar se crede presedinte (de tara :)) ),cum a vazut 50000 de suporteri pe National Arena. Iar e europarlamentar =)), bietul analfabet ... oare nu i-a spus nimeni ca e mascarici ? =)) =)) =)) . Europarlamentarul mascarici vrea arbitrii straini ... Aiuritul ii considera pe cei de la CFR Cluj, unguri ... pai sa-i dea Domnul un arbitru ungur la partida cu CFR :)) . Il umileste pe Ilie Stan cum vrea bashketzii lui (confectionati din cauciuc de mobra), ... ba ca e Ilie Dumitrescu, ba ca e Ilie Adrian, ... da' la Sf. Ilie nu s-a gandit ? Ca s-ar putea sa-i bage un fulger la tartacutza aia seaca.
Da' ce-am mai ras cand l-a napadit cu toata presa pe Walter (cica Zenga) de la "U" Cluj. =)) Bietul Walter a fost surprins cu paharul (de ceva) in mana ... apoi tai-o nene ... ghici pe unde se iese din "palat" :))
PS : Apai vorba lui ... hai c-am glumit si eu :D
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
bebe2011
Veteran
Veteran
Mesaje: 759
Membru din: 10 Mar 2011, 11:09

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de bebe2011 » 13 Ian 2012, 11:36

Gigi e pata de cerneala de pe cartea de istorie a Stelei X-( !Problema este ca mass-media l-a facut ceea ce este si persevereaza in a continua sa-i mediatizeze cretinitatea!

Avatar utilizator
romelian
senior
senior
Mesaje: 183
Membru din: 01 Feb 2009, 00:30
Localitate: Arad
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de romelian » 15 Ian 2012, 16:19

Nu vad nici o reactie aici legata de acuzele aduse de catre Jandarmeria Romana legata de instigarea la violente in timpul manifestarii spontane din Piata Universitatii in ziua de sambata, 14 ianuarie 2012 de catre suporterii stelisti [-(
Ca ichtiolog, ma intreb, oare cum se inmultesc sirenele? Au si ele sirenul lor?

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de sorin1362 » 15 Ian 2012, 19:56

romelian scrie:Nu vad nici o reactie aici legata de acuzele aduse de catre Jandarmeria Romana legata de instigarea la violente in timpul manifestarii spontane din Piata Universitatii in ziua de sambata, 14 ianuarie 2012 de catre suporterii stelisti [-(
Ei, era un singur suporter stelist identificat. Au mai fost si trei dinamovisti ... In Brasov o fi fost cativa suporteri "stegari", in Iasi la fel, cativa ai lui Poli, in Cluj cateva "sepci rosii", s.a.m.d. Pai daca esti suporter al vreunei echipe esti obligat sa stai inchis in casa ? Acesti cetateni (suporteri) au iesit in strada ca sa-si exprime nemultumirile, asemeni celorlalti cetateni (nesuporteri). Insa, probabil, sunt niste "metode specifice" de a arunca pisica moarta in curtea unora sau altora.
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”