Subiect stupid

sa mai radem un pic

Moderatori: Qnyx, pharaoh

Reguli forum
Anumite materiale pot contine cuvinte si manifestari licentioase. Daca nu sunteti de acord cu aceste conditii, va rugam sa nu accesati aceasta rubrica si ne cerem scuze pentru eventualele inconveniente. Echipa InfoPescar.tv.
Închis
Avatar utilizator
Thepsis
utilizator
utilizator
Mesaje: 39
Membru din: 30 Iun 2009, 23:11
Localitate: Bucuresti

Subiect stupid

Mesaj de Thepsis » 11 Feb 2012, 03:16

Frumos ar fi fost, domnule Iuga, sa-mi cereti o explicatie sau sa-mi oferiti sansa de a oferi una in cazul in care nu am fost destul de clar. Inchizand topicul, ma vad silit sa scriu aici.

Era doar o ironie la adresa unui individ si a fost postata in " glume " intrucat ma asteptam la o astfel de reactie daca si-ar fi gasit locul intr-o alta sectiune a forumului.Si ar fi continuat (ironia), tocmai ce mi se ridicase mingea la fileu.

La o " gluma " se rade daca ti-a placut sau o ignori cand o consideri proasta. Desigur mai exista varianta sa n-o intelegi si sa o califici intr-un fel. Dar nu e cazul, nu-i asa?

Referitor la partea cu inteligenta..daca asa spuneti dvs..va cred pe cuvant.

Puteti sterge definitiv ambele topicuri sau putem continua, dupa cum doriti.

O noapte buna va urez.
ET SI OMNES, SED NON EGO

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: Subiect stupid

Mesaj de sorin1362 » 11 Feb 2012, 05:10

Pai unde vezi tu "gluma", mai Tepish ? Vrei sa radem la balivernele pe care le tot indrugi ? Daca vrei sa cumperi federatia pe care ti-o doresti, du-te omule in Obor sau in Amzei, ca au la kil ... si iei caaata federatie iti trebuie ... da' in sectorul "glume" : pa, pa :-h
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Închis

Înapoi la “Glume”