porumb flotant scopex

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
razvanttt
utilizator
utilizator
Mesaje: 27
Membru din: 03 Feb 2012, 18:15

porumb flotant scopex

Mesaj de razvanttt » 03 Mar 2012, 16:37

ce parere aveti despre aceste boabe?au cam multe arome si nu stiu ce sa comand :-? ,daca le foloseste cineva il rog sa i-mi spuna ceva arome

Avatar utilizator
darius123
senior
senior
Mesaje: 178
Membru din: 21 Iun 2009, 23:02

Re: porumb flotant scopex

Mesaj de darius123 » 04 Mar 2012, 01:17

Eu zic ca nu prea conteaza aroma porumbului flotant.Cine pescuieste la plastice, se bazeaza pe nada din momitor, eventual saculet solubil.Am vazut si eu gama complecta de la Enterprise, nu zic ca nu sunt bune atatea arome si culori, dar 80% din rezultate, o sa le aduca nada folosita in momitor sau saculet.Si eu folosesc porumb flotant de la Enterprise, dar am ales varianta simpla, fara sticluta aia cu aroma, bani aruncati dupa parerea mea.Multe din produsele ce le gasim pe piata sunt pentru pescari, nu pentru pesti.Daca ar fi sa iti recomande fiecare aroma pe care o prefera, o sa ramai in ceata.Nu exista o aroma prinzatoare pe toate baltile.Pe scurt, pune baza pe nada folosita pe momitor ci nu pe aroma si culoarea plasticelor.

Avatar utilizator
razvanttt
utilizator
utilizator
Mesaje: 27
Membru din: 03 Feb 2012, 18:15

Re: porumb flotant scopex

Mesaj de razvanttt » 04 Mar 2012, 12:15

mersii,tot la asta ma gindeam si eu ca nada atrage nu plasticul(plasticul este inghitit mai usor din gramada de boabe ,asta e singurul avantaj)

Scrie răspuns

Înapoi la “Alte momeli”