Problema

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
ZSOLT DEZSI
senior
senior
Mesaje: 313
Membru din: 25 Feb 2012, 17:12

Problema

Mesaj de ZSOLT DEZSI » 01 Apr 2012, 10:04

Vezi D-le asa zis EZEKIEL , Eu mi-am dat numele intreg pe acest seit , nu m-am folosit de tot felul de pseudonime ca tine , asa ca nu stiu care dintre noi este mei dubios? Cu asta eu zic sa incheiem divergentele.

Avatar utilizator
ezekiel
Veteran
Veteran
Mesaje: 614
Membru din: 03 Aug 2011, 14:06

Re: Problema

Mesaj de ezekiel » 01 Apr 2012, 10:32

ZSOLT DEZSI scrie:Vezi D-le asa zis EZEKIEL , Eu mi-am dat numele intreg pe acest seit , nu m-am folosit de tot felul de pseudonime ca tine , asa ca nu stiu care dintre noi este mei dubios? Cu asta eu zic sa incheiem divergentele.
Pai caracterul unui om nu se masoara in a-si da numele intreg sau nu , in general pe forumuri se foloseste un nick-name , dar eu fiind un gentleman si nestiind cu ce cine am de-a face si avand incredere in oameni , crezand ca toti sunt de buna credinta si de caracter ,ti-am trimis adresa cu nume complet si numar de telefon ca sa-mi trimiti lanseta GERMINA de 2,10m cum am stabilit , si ai si confirmat ca fiind primul cumparator , voi fi primul servit si sa stau linistit ca mi-o vei trimite !! Dar n-a fost asa si dupa o luna de zile , dupa ce ti-am tot dat telefoane si ai zis ca am acoperit valoarea lansetei cu pretul apelurilor , si mi-ai tot dat de inteles ca sa stau linistit ca lanseta va fi a mea ca n-ai dat-o la nimeni , imi spui ieri ca ai dat-o !! Pai despre ce vorbim , nu vezi ca esti mincinos si tzepar si lipsit de caracter si o mizerie de om !!?? Mai ai si tupeu sa scrii la rubrica '
FEEDBACK " , nu ti-e rusine ?? Da , voi incheia divergentele dar nu fara a-ti bate obrazul !!

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”