Ce credeti despre senzorii acestia?????

Moderatori: gor965, mini_mic

Avatar utilizator
Paul1985
membru activ
membru activ
Mesaje: 75
Membru din: 21 Feb 2009, 18:12

Re: Ce credeti despre senzorii acestia?????

Mesaj de Paul1985 » 09 Mai 2012, 16:14

poate face cineva un filmulet cu acesti senzori?, pt ca vreau sa vad cum arata si suna in realitate, pt ca in magazinele de pescuit din zona mea nu se gasesc la vanzare. Va multumesc si FIRE INTINSE TUTUROR

Avatar utilizator
bradlly
senior
senior
Mesaje: 291
Membru din: 02 Apr 2009, 23:05
Localitate: BUCURESTI

Re: Ce credeti despre senzorii acestia?????

Mesaj de bradlly » 12 Mai 2012, 10:03

Daca esti din Bucuresti ma intalnesc eu cu tine sa-i vezi. Da-mi pm.

Stima
APS Bucuresti
www.pescar-sportiv.ro
Alexandru Brad
0720.990.295

Avatar utilizator
Paul1985
membru activ
membru activ
Mesaje: 75
Membru din: 21 Feb 2009, 18:12

Re: Ce credeti despre senzorii acestia?????

Mesaj de Paul1985 » 13 Mai 2012, 11:37

salut, ms nu sunt din bucuresti, sunt din Cj.

Avatar utilizator
bradlly
senior
senior
Mesaje: 291
Membru din: 02 Apr 2009, 23:05
Localitate: BUCURESTI

Re: Ce credeti despre senzorii acestia?????

Mesaj de bradlly » 13 Mai 2012, 22:21

In cazul acesta imi pare rau, numai cand merg acasa spre Huedin, in concediu pot sa te ajut, dar presupun ca nu mai stai pana in Septembrie si te vei decide.

O seara buna.
APS Bucuresti
www.pescar-sportiv.ro
Alexandru Brad
0720.990.295

Avatar utilizator
bradlly
senior
senior
Mesaje: 291
Membru din: 02 Apr 2009, 23:05
Localitate: BUCURESTI

Re: Ce credeti despre senzorii acestia?????

Mesaj de bradlly » 06 Iun 2012, 22:43

da,bateriile tin cam 48 h,iar ledurile au culori diferite...statia bate cam 30-40m,are vibratii,dar senzorii nu au optiune de mute...lumina de veghe care este rosie,nu se poate dezactiva[/quote]
te contarzic putin statia bate 100m verificat de mine pe balta si bateriile m-au tinut toata vara,depinde si ce baterii ai pui.
ledurile sint rosu,albastru,alb si verde. **== **==[/quote]
crede-ma....ii vand de doi ani la magazin!nu mint clientii![/quote]

Fac si eu o noua mentiune... sunt la a 6-a partida cu senzorii din care 4 de noapte ...bateriile nu au nici cea mai mica problema...poate nu minti clientii dar cu siguranta ii poti indrepta catre un alt produs unde ai un discount mai mare de la producator sau importator... ;) asta asa ca intre " vanzatori " !!!

Sincer senzorii mi se par excelenti pentru pretul lor fata de alte baliverne chinezesti cu pret de lux ce ni se ofera pe post de " TOP QUALITY ".
APS Bucuresti
www.pescar-sportiv.ro
Alexandru Brad
0720.990.295

Avatar utilizator
robertpescar
senior
senior
Mesaje: 267
Membru din: 02 Dec 2009, 04:41
Localitate: slobozia

Re: Ce credeti despre senzorii acestia?????

Mesaj de robertpescar » 07 Iun 2012, 10:08

poate nu minti clientii dar cu siguranta ii poti indrepta catre un alt produs unde ai un discount mai mare de la producator sau importator... asta asa ca intre " vanzatori " !!!
stai linistit,cand o sa vreau lectii de management o sa te anunt pe tine primul....asta asa ca intre bagatori in seama!!! ;)

Avatar utilizator
bradlly
senior
senior
Mesaje: 291
Membru din: 02 Apr 2009, 23:05
Localitate: BUCURESTI

Re: Ce credeti despre senzorii acestia?????

Mesaj de bradlly » 07 Iun 2012, 10:59

Ironia resimtita in raspunsul dumneavoastra, imi confirma afirmatia facuta si imi intareste parerea personala despre patronii de magazine cu articole de pescuit din Romania. Va multumesc pentru raspuns. Din punctul meu de vedere discutia este inchisa. Stima.
APS Bucuresti
www.pescar-sportiv.ro
Alexandru Brad
0720.990.295

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: Ce credeti despre senzorii acestia?????

Mesaj de Sebastian » 07 Iun 2012, 11:47

bradlly scrie:Ironia resimtita in raspunsul dumneavoastra, imi confirma afirmatia facuta si imi intareste parerea personala despre patronii de magazine cu articole de pescuit din Romania. Va multumesc pentru raspuns. Din punctul meu de vedere discutia este inchisa. Stima.
Nu inteleg pe ce te bazezi cind faci astfel de afirmatii si etichetezi oamenii conform silogismului obtuz-comunism ,Rusia>rusii ,timpiti.Pe viitor incearca sa te gandesti ca mai exista Puskin ,Dostoievski,Esenin etc samd.

Scrie răspuns

Înapoi la “Altele”