CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
teo42
membru activ
membru activ
Mesaje: 124
Membru din: 04 Noi 2010, 15:50
Localitate: Brasov
Contact:

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de teo42 » 25 Mai 2012, 11:33

Detalii concurs la link:
http://www....

cu scuzele de rigoare, imi vine f greu sa postez foto aici.

Admin edit --> Scuzele nu se accepta. Cu poze sau fara, odata ce s-a postat concursul aici, exista obligatia (singura) sa fie postate si aici rezultatele.

Avatar utilizator
the mover
membru activ
membru activ
Mesaje: 62
Membru din: 22 Noi 2010, 20:40

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de the mover » 26 Mai 2012, 15:46

teo42 scrie:Detalii concurs la link:
http://www....

cu scuzele de rigoare, imi vine f greu sa postez foto aici.

Admin edit --> Scuzele nu se accepta. Cu poze sau fara, odata ce s-a postat concursul aici, exista obligatia (singura) sa fie postate si aici rezultatele.
Dar pana la urma se posteaza undeva rezultatele?????
pe carp.ro nu functioneaza site-ul,aici nimic......unde se poate afla ceva de acest concurs???
DAN STOICA
GREEN LAKE
prosti nu sunt multi,doar par multi, pentru ca-si baga nasul peste tot
Nicolae Iorga


Avatar utilizator
kepsa
utilizator
utilizator
Mesaje: 29
Membru din: 20 Apr 2010, 12:48
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de kepsa » 26 Mai 2012, 21:33

Aveti grija nu afisati adrese catre linkuri de site-uri ca vi se sterg postarile!
________________ Kepsa
Imagine
http://www.overten.ro/


Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de Marian Constantin » 27 Mai 2012, 18:02

teo42 scrie:Detalii concurs la link:
http://www....

cu scuzele de rigoare, imi vine f greu sa postez foto aici.

Admin edit --> Scuzele nu se accepta. Cu poze sau fara, odata ce s-a postat concursul aici, exista obligatia (singura) sa fie postate si aici rezultatele.
si cine semneaza aceasta remarca ?

Avatar utilizator
Alexandru Mihai
Veteran
Veteran
Mesaje: 1520
Membru din: 16 Ian 2010, 14:33
Localitate: Mogosoaia

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de Alexandru Mihai » 27 Mai 2012, 18:19

Marian Constantin scrie:
teo42 scrie:Detalii concurs la link:
http://www....

cu scuzele de rigoare, imi vine f greu sa postez foto aici.

Admin edit --> Scuzele nu se accepta. Cu poze sau fara, odata ce s-a postat concursul aici, exista obligatia (singura) sa fie postate si aici rezultatele.
si cine semneaza aceasta remarca ?
Marian, nu cred ca conteaza cine semneaza acesta remarca, doar trebuie sa se respecte regulile forumului, anuntul cu concursul a putut sa il scrie...poze si clasamente NU...

Avatar utilizator
Alexandru Mihai
Veteran
Veteran
Mesaje: 1520
Membru din: 16 Ian 2010, 14:33
Localitate: Mogosoaia

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de Alexandru Mihai » 27 Mai 2012, 18:24

kepsa scrie:Aveti grija nu afisati adrese catre linkuri de site-uri ca vi se sterg postarile!
Nu ti se pare normal sa se respecte regulile forumului?

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de Marian Constantin » 28 Mai 2012, 09:01

Alexandru Mihai scrie:
Marian Constantin scrie:
teo42 scrie:Detalii concurs la link:
http://www....

cu scuzele de rigoare, imi vine f greu sa postez foto aici.

Admin edit --> Scuzele nu se accepta. Cu poze sau fara, odata ce s-a postat concursul aici, exista obligatia (singura) sa fie postate si aici rezultatele.
si cine semneaza aceasta remarca ?
Marian, nu cred ca conteaza cine semneaza acesta remarca, doar trebuie sa se respecte regulile forumului, anuntul cu concursul a putut sa il scrie...poze si clasamente NU...
Maxx , la alte concursuri se copiau clasamentele si se postau si aici ...se pare ca din cauza servarelor care nu funcționau au putut fi postate doar pe forumul Overten

Prea multă inversunare pe adminii infopescar , mai bine sa se ducă pe balta la pescuit :D ( e doar o gluma sa nu o luați de buna )

Avatar utilizator
Alexandru Mihai
Veteran
Veteran
Mesaje: 1520
Membru din: 16 Ian 2010, 14:33
Localitate: Mogosoaia

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de Alexandru Mihai » 28 Mai 2012, 09:08

Mari, el nu scrie ca NU poate posta din cauza unor probleme tehnice...ci ca ii este foarte greu...are o jena?...

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de Marian Constantin » 28 Mai 2012, 09:59

Alexandru Mihai scrie:Mari, el nu scrie ca NU poate posta din cauza unor probleme tehnice...ci ca ii este foarte greu...are o jena?...
Maxx , Teo s-a chinuit de cateva ori sa puna poze pe infopescar , se pare ca din cauza ca trebuiau micsorate nu a reusit

pe overten forumul accepta poze la dimensiune mare si ia fost mai usor sa le posteze acolo ..

nu a fost rea intentia lui

P.S- dute si tu la pescuit ca ai prea mult timp liber :D

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de gor965 » 28 Mai 2012, 10:50

Marian Constantin scrie:
Maxx , la alte concursuri se copiau clasamentele si se postau si aici ...se pare ca din cauza servarelor care nu funcționau au putut fi postate doar pe forumul Overten

Prea multă inversunare pe adminii infopescar , mai bine sa se ducă pe balta la pescuit :D ( e doar o gluma sa nu o luați de buna )
In primul rand vreau sa mentionez ca editarea de mai sus nu-mi apartine, dar sunt 100% de acord cu ea ptr. e una corecta ...regulamentara ! Apoi... imi cer scuze fata de dl. Teo ca s-a nimerit sa-i fie editata postarea domniei sale, dar nu dumnealui este organizatorul care avea obligatia sa tina la curent userii acestui forum, din moment ce si aici a fost postat anuntul concursului ! Stiu ca Teo se ocupa de partea de mediatizare iar noi avem o problema cu dimensiunile imaginilor gazduite pe servere externe si care nu pot fi afisate corect ! Nici eu care sunt Admin aici nu ma apuc sa atasez sutele de poze pe care le fac la concursurile la care merg ca arbitru ...si nu ptr. ca nu vreau, ci ptr. ca fizic, nu dispun de atat timp liber cat sa stau sa le iau la atasat pe fiecare in parte ! Din punctul asta de vedere il inteleg pe Teo care a mentionat ca nu poate pune fotografiile facute la fata locului, obligatia ulterioara revenind organizatorului ptr. afisarea macar a clasamentului (text scris , daca nu se poate sub forma de imagine )...chestiune stipulata in regulamentul acestui forum !
Inainte sa va sara mustarul pe Adminii de pe Infopescar care au editat nu stiu ce link... dintre toti membrii Overten care navigheaza pe forumul asta, nu s-a gasit nici unul sa preia o poza cu clasamentu si s-o puna aici ?...era greu ?...avea interdictie ?...era pedepsit de club ?... era o poza pe care o iei cu Copy&Paste si-o pui in mai putin de 30 de secunde pe orice alt forum ...ce mare kkt ?! Intrebarile sunt retorice...e clar ca in afara organizatorului, nimeni altcineva nu are obligatia sa faca treaba asta .
Pentru alte concursuri al caror anunt nu s-a facut aici si al caror rezultat am considerat ca merita urmarit, preluarile de clasamente le-am facut eu personal !...si n-am publicat niciodata niumic in exclusivitate ptr. un singur forum sau sit !!!
Ca fapt divers... clasamentele afisate pe sit-ul propriu al Rig Service, ptr. concursul Cupa Rig, eu le-am preluat si le-am afisat pe 4 sit-uri romanesti si unul bulgaresc ! Cand am fost de serviciu si n-am putut intra pe net vre-o 12 ore am vazut cum pe restul administratorilor, moderatorilor, diversilor utilizatori de forum, pescarilor de competitii, etc. i-au durul in motul bastii sa preia in lipsa mea un rezultat si sa-l publice macar pe un singur sit ! Asta-mi da ceva de gandit legat de cat de estompata e tendinta unora de a face un lucru bun si util pentru intreaga comunitate de pescari...interesul propriu,sau de grup restrans, primand !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
mazare
Veteran
Veteran
Mesaje: 523
Membru din: 10 Noi 2010, 21:06
Localitate: BRASOV

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de mazare » 28 Mai 2012, 11:06

ne cerem scuze k nu s-au postat clasamentele dar noi organizatorii am fost si participanti la acest concurs deci nu aveam cum sa facem treaba asta
eu l-am rugat pe Teo sa posteze aici dar din pacate nu au mers serverele

MULTUMIM FRUMOS PENTRU GAZDUIRE
Succesul nu este cheia fericirii. Fericirea este cheia succesului. Daca iti place ce faci,vei avea succes

MUNTEANU BOGDAN
***CAMPION NATIONAL 2012 ***
***CAMPION NAȚIONAL 2017***
**CC CORBU**

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de Marian Constantin » 28 Mai 2012, 13:45

Clasamente ...
Fişiere ataşate
20002.jpg
20004.jpg
20005.jpg
20007.jpg

Avatar utilizator
mazare
Veteran
Veteran
Mesaje: 523
Membru din: 10 Noi 2010, 21:06
Localitate: BRASOV

Re: CUPA ENERGY CARP BRASOV EDITIA 1

Mesaj de mazare » 28 Mai 2012, 14:14

MULTUMESC TUTUROR PARTICIPANTILOR K A-TI FOST ALATURI DE NOI LA ACEASTA PRIMA EDITIE A CUPEI ENERGY BRASOV SI VA ASTEPTAM SI LA EDITIILE URMATOARE
MULTUMESC TEO, SUPER POZE SI BRIGADEI DE ARBITRII CONDUSA DE NEA POPICA
FELICITARI CASTIGATORILOR
Succesul nu este cheia fericirii. Fericirea este cheia succesului. Daca iti place ce faci,vei avea succes

MUNTEANU BOGDAN
***CAMPION NATIONAL 2012 ***
***CAMPION NAȚIONAL 2017***
**CC CORBU**

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”