Bine va-m gasit !

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: Bine va-m gasit !

Mesaj de sorin1362 » 15 Apr 2012, 22:52

Razvan_6 scrie:@-) Haoleuuuu azi noapte sicea naste extraterestri ca neica Gogu sPeriade har fi prearatat ..... sa nu e fata lui hadevarata aia da la avatar ....... uite faceboku lui http://www.facebook.com/#!/profile.php? ... 0399105419 ..... ho fi adevaratelea no fi :-S
Da' tu ...nomber sics ... cine eshti si ce doreshti ? Ai ceva de castigat daca dezvaluiesti adevarata identitate a lu' Gogu ? Eu zic, mai "prieten-ila" s-o lashi in gara ... ori poate vrei o smotoceala? Gogu, oricine ar fi, e cineva ... cineva care aduce o pata de culoare in forum, ne distreaza, ne face sa radem cu gura pana la urechi, ne binedispune ... pe cand tu te bagi precum chilotzi in cur fara sa fii intrebat. Poate ca eu sunt Gogu, poate ca altul ... poate ca toti de pe forum suntem Gogu ... poate ca tot ce zice Gogu stim defapt...dar nu gasim cuvintele ... iar acuma vii tu si ni-l dezvalui ? Esti un prost, prostule ... saracule cu duhu :-&
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
elvis_armeanca
senior
senior
Mesaje: 175
Membru din: 27 Iun 2011, 21:26
Localitate: ovidiu

Re: Bine va-m gasit !

Mesaj de elvis_armeanca » 16 Apr 2012, 04:49

Uelcome bosule!!!ne bucuram ca te simti bine in mijlocu nostru si noi ne simtem bine in mijlocu matale !adevarat a -nviat sefu nostru, prumosule..,puter-nicule ,..chiparosule!!bahtalo >:D<
daca ai nevoie de mine ,te sun eu..!

Avatar utilizator
VESEL
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 18 Apr 2012, 22:24

Re: Bine va-m gasit !

Mesaj de VESEL » 18 Apr 2012, 22:58

Salutare tuturor pescarilor , numele meu este Marian, intr-un final mi-am facut si eu curaj sa ma inscriu pe acest forum, ma bucur ca exista oameni care se ocupa si de acest lucru , unde se poate colabora si invata lucruri pe care nu le stim spre a visa la marea captura ca ori ce pescar !! Fir intins tuturor !!

Avatar utilizator
nagy victor
Veteran
Veteran
Mesaje: 1447
Membru din: 19 Feb 2009, 12:19
Localitate: Oradea
Contact:

Re: Bine va-m gasit !

Mesaj de nagy victor » 12 Mai 2012, 15:35

bun venit Mariane (cel vesel) :-h
nici nu puteai sa nimerest intr-un topic mai potrivit :))
al nostru gogu steriade o sa ta lamureasca cit de curind cum sta treaba cu capturarea capturii capturilor :O
ai rabdare si fii pe faza , ca nu stii nici odata cind apare >:D<
Pescuitul Inainte de Toate !
Cine NU Respecta Natura , NU se Respecta pe SINE !

http://pescarulbihorean.ro/
http://pescarulbihorean.ro/forum/

Avatar utilizator
LEOO
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 06 Iun 2012, 00:31
Localitate: Bucuresti

Re: Bine va-m gasit !

Mesaj de LEOO » 06 Iun 2012, 02:12

bine ca VA-M regasit , ca VA-M mai gasit o data , si am uitat parola ... acu gata cu joaca ! va salut pe toti de nu va vedeti si , toata lumea sa traiasca , numai noi sa nu murim !!!

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Bine va-m gasit !

Mesaj de gogu steriade » 06 Iun 2012, 17:22

LEOO scrie:bine ca VA-M regasit , ca VA-M mai gasit o data , si am uitat parola ... acu gata cu joaca ! va salut pe toti de nu va vedeti si , toata lumea sa traiasca , numai noi sa nu murim !!!
domne Leoo matale te cheama cu doi da OO :-? ca ai avut o jumatate da Audi >:D< sau ca stai pa la Strehaia ? ;) ca mai stiu io unu dacolo care i sa zice Deroo :-B ca dai un ban si nul mai ai ca te spala bine si te curata da tot ce ai prin portofele ! =((
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
LEOO
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 06 Iun 2012, 00:31
Localitate: Bucuresti

Re: Bine va-m gasit !

Mesaj de LEOO » 06 Iun 2012, 18:49

:)) , n-am nici o treaba cu strehaia sau cu culoarea dominanta din acea zona ... OO=am 2 O O ! :P

Avatar utilizator
Hoynarul
utilizator
utilizator
Mesaje: 41
Membru din: 09 Iul 2012, 12:09
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Bine va-m gasit !

Mesaj de Hoynarul » 09 Iul 2012, 13:03

Bine ai venit !
Nu uita spune STOP BRACONAJULUI
Si in rest Fir intins !

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Bine va-m gasit !

Mesaj de gogu steriade » 10 Iul 2012, 14:54

Hoynarul scrie:Bine ai venit !
Tu iesti sigur ruda cu Raj kapor <:-P ca ala sa misca mai incet asa si pana aparea iel in cadru sa canta 2 filme indiene ! :-B cevremuri bah nene ! 8-> car va za sica sa recapitulam elementele naratiuni logice ! :-w dumneata tinerete fara batranete intri la mine in casa si zici ; Bine ai venit moshule ! #-o bah esti nebun, io daja sunt la mine acasa si tu acuma ai aparaut ! ;) mancatiash naivitatea ta da baiat sincer si cu bine crescut :^O , sa zice Bine ma-tzi gasit ! >:D< ca io sunt acolo si deci ieczist iar tu dabia acuma ai aparut si nare cum sa fie invers. (:|

pssss
sau za sice bine va-m gasit ?! :-/ e complicata treaba sa mor io ! :-t
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Hoynarul
utilizator
utilizator
Mesaje: 41
Membru din: 09 Iul 2012, 12:09
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Bine va-m gasit !

Mesaj de Hoynarul » 12 Iul 2012, 00:07

Mai incepe lumea si cu stangul =)) dar intentia conteaza nu =D> :-h :-h
Nu uita spune STOP BRACONAJULUI
Si in rest Fir intins !

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”