Cupa BUCURESTI la crap editia 1 ( topic nou )

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: Cupa BUCURESTI la crap editia 1 ( topic nou )

Mesaj de popescu59 » 20 Iun 2012, 00:29

Omule nu contest nici macar o clipa calitatile tale de pescar numai ca in ultima perioada nu prea te-ai mai intilnit cu balta asta am punctat eu .
Ca pescuitul pentru tine a devenit un moft . Nu te-am vazut la nici un concurs in care poti arata tuturor ca intradevar nu ai renuntat la pescuit , sau nu mai faci fata cu afacerile.
In fine asta conteaza foarte putin problema este ca ai renuntat la organizarea acestui concurs de top , 300 de bulioane premiul. Eream sigur ca nu vor fi baieti de baieti care sa se omoare pe balta pentru cele 300 de bulioane.
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Cupa BUCURESTI la crap editia 1 ( topic nou )

Mesaj de Madalin Dirla » 20 Iun 2012, 00:53

Moshare,spune-mi daca se mai tine concursul pe popesti,poate ma supar si vin cu dl. Popescu in echipa sa va luam malaiul :))

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: Cupa BUCURESTI la crap editia 1 ( topic nou )

Mesaj de iulian petre » 20 Iun 2012, 07:43

Madalin Dirla scrie:Moshare,spune-mi daca se mai tine concursul pe popesti,poate ma supar si vin cu dl. Popescu in echipa sa va luam malaiul :))
--------------

numai la mamaliga te gandesti :)) .....chiar nu mai ai malai ?

Avatar utilizator
CristianBadislav
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 12 Mai 2012, 23:35

Re: Cupa BUCURESTI la crap editia 1 ( topic nou )

Mesaj de CristianBadislav » 20 Iun 2012, 10:03

nu ca Popescu' nu vine ca ii e frica ... =)))))

Avatar utilizator
mosharu
Veteran
Veteran
Mesaje: 544
Membru din: 15 Iul 2008, 22:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa BUCURESTI la crap editia 1 ( topic nou )

Mesaj de mosharu » 20 Iun 2012, 10:32

Madalin Dirla scrie:Moshare,spune-mi daca se mai tine concursul pe popesti,poate ma supar si vin cu dl. Popescu in echipa sa va luam malaiul :))
am renuntat la el tati, nu vezi ca lumea nu se inghesuie? :))
mie unul imi pare rau, abia asteptam sa ne batem iar pt locul 1 ;;)
Cristian Surdu
mosharu carp fishing team

http://www.facebook.com/cristimosharu

Avatar utilizator
mosharu
Veteran
Veteran
Mesaje: 544
Membru din: 15 Iul 2008, 22:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa BUCURESTI la crap editia 1 ( topic nou )

Mesaj de mosharu » 20 Iun 2012, 18:09

popescu59 scrie:Omule nu contest nici macar o clipa calitatile tale de pescar numai ca in ultima perioada nu prea te-ai mai intilnit cu balta asta am punctat eu .
Ca pescuitul pentru tine a devenit un moft . Nu te-am vazut la nici un concurs in care poti arata tuturor ca intradevar nu ai renuntat la pescuit , sau nu mai faci fata cu afacerile.
In fine asta conteaza foarte putin problema este ca ai renuntat la organizarea acestui concurs de top , 300 de bulioane premiul. Eream sigur ca nu vor fi baieti de baieti care sa se omoare pe balta pentru cele 300 de bulioane.
prietenas, hai sa te luminez un pic:
cu vasile baboieru' ma stiu bine de ani buni ;)
cu gabi tomulescu la fel, si chiar avem o amintire placuta de acum vreo 6 ani ( pe care o stiu numai eu cu gabi...)
cu silviu florescu la fel, ma stiu de cativa ani buni, la fel si cu mai toti baietii de competitie din RO care stiu bine"joaca" la crap.
anul asta imi fac casa si din cauza asta nu-mi arde de baboi si TU nu m-ai vazut pe la concursuri ( am fost anul asta doar de 3 ori la pescuiala ~x( si ca si concursuri din 2006 de cand particip, am peste 30 de concursuri si cateva cupe acasa ;) )

din partea mea consider acest tipic inchis.
ps- stai linistit ca sunt destui care au bani si isi permit sa plateasca 3000 lei taxa pt un premiu smeker, printre care si baboieru' ;)
hai sa traiesti.....
Cristian Surdu
mosharu carp fishing team

http://www.facebook.com/cristimosharu

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: Cupa BUCURESTI la crap editia 1 ( topic nou )

Mesaj de fish30 » 20 Iun 2012, 22:23

concursul asta trebuia facut cu taxa de 300 bulioane si premii cupe si diplome. atunci domnul popescu 59 pentru care 300 de mil sunt doar niste hartii ar fi fost singurul concurent.
si cred ca si atunci ar fi iesit pe locul 2 :)) :)) :))
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”