Boiless secret ???

nada mileniului 3

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Hoynarul
utilizator
utilizator
Mesaje: 41
Membru din: 09 Iul 2012, 12:09
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Boiless secret ???

Mesaj de Hoynarul » 11 Iul 2012, 00:38

Salutare din cate stiu si am citit crapul preferea boilesurile mai aromate mai "sofisticate " imi putei da ceva nume de boiless care m-ar ajuta. Din experienta voastra binenteles .
Respect !
Nu uita spune STOP BRACONAJULUI
Si in rest Fir intins !

Avatar utilizator
florian serban
Veteran
Veteran
Mesaje: 659
Membru din: 18 Dec 2007, 21:27
Localitate: bucuresti

Re: Boiless secret ???

Mesaj de florian serban » 11 Iul 2012, 13:39

Hoynarul scrie:Salutare din cate stiu si am citit crapul preferea boilesurile mai aromate mai "sofisticate " imi putei da ceva nume de boiless care m-ar ajuta. Din experienta voastra binenteles .
Respect !
detaliaza.
asa ca raspuns general daca vrei sa pescuiesti izolat sunt indicate boiliesurile de mare atractie(un nivel mai ridicat de aroma,atractanti,etc)sau pop-up.

Avatar utilizator
Hoynarul
utilizator
utilizator
Mesaje: 41
Membru din: 09 Iul 2012, 12:09
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Boiless secret ???

Mesaj de Hoynarul » 11 Iul 2012, 13:46

Boiliesurile CarpTec Spicy Squid au fost creeate folosind cele mai inalte tehnologii si arome testate dealungul timpului pentru a captura pestii in orice conditii, fie ca pescuiti in apa rece sau calda, pe lacuri sau rauri.
Mixul de baza a fost gandit pentru a face boiliesului o textura tare, dar cu propietati crescute pentru a lasa apa sa intre in boilies si a dizolva rapid aromele si atractantii pentru a deveni extrem de atractiv crapului.
A folosit careva din voi acest boiles? Merge bine si pe ape curgatoare ?
Nu uita spune STOP BRACONAJULUI
Si in rest Fir intins !

Avatar utilizator
florian serban
Veteran
Veteran
Mesaje: 659
Membru din: 18 Dec 2007, 21:27
Localitate: bucuresti

Re: Boiless secret ???

Mesaj de florian serban » 11 Iul 2012, 22:18

Hoynarul scrie:Boiliesurile CarpTec Spicy Squid au fost creeate folosind cele mai inalte tehnologii si arome testate dealungul timpului pentru a captura pestii in orice conditii, fie ca pescuiti in apa rece sau calda, pe lacuri sau rauri.
Mixul de baza a fost gandit pentru a face boiliesului o textura tare, dar cu propietati crescute pentru a lasa apa sa intre in boilies si a dizolva rapid aromele si atractantii pentru a deveni extrem de atractiv crapului.
A folosit careva din voi acest boiles? Merge bine si pe ape curgatoare ?
sunt niste boiliesuri de atractie care se preteaza la partide scurte de pescuit de 12/24 ore.

Avatar utilizator
Hoynarul
utilizator
utilizator
Mesaje: 41
Membru din: 09 Iul 2012, 12:09
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Boiless secret ???

Mesaj de Hoynarul » 12 Iul 2012, 00:04

Multumesc pt informatie imi este foarte utila.
Respect !
Nu uita spune STOP BRACONAJULUI
Si in rest Fir intins !

Scrie răspuns

Înapoi la “Boiliesuri”