parere

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
augustin
senior
senior
Mesaje: 255
Membru din: 25 Iun 2008, 18:34
Localitate: bucuresti

parere

Mesaj de augustin » 30 Ian 2009, 20:10

am gasit aceste lansete la un super pret,ma refer la ultimate boomer carp 3,9m 3.25 lbs actiune progresiva.ce parere aveti,stiti ceva despre ele,le-a folosit cineva.orice parere este bine venita despre firma asta.va multumesc

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: parere

Mesaj de gor965 » 31 Ian 2009, 17:24

Vezi si tu daca poti sa-ti faci o parere despre firma : http://www.ultimatehengelsport.com/
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
ciofuionutz
junior
junior
Mesaje: 9
Membru din: 09 Oct 2008, 20:54
Localitate: Suceava
Contact:

Re: parere

Mesaj de ciofuionutz » 01 Feb 2009, 14:32

salut am si eu o intrebare...despre un site profishing?!...daca a-ti cumparat de acolo si ce fel de calitate prezinta marfa lor....Ma uitam de niste bete de crap si am vazut ceva la 40 ron :-?? ..stiu ca pentru multi asa pret nu e de bagat in seama, dar nu totdeauna brand-ul este accesibil tuturor.Si ma gandeam sa cumpar macar una sa vad ce e de capul ei(pare f grea 600gr fata de restul betelor).. aici este link spre batz: http://www.profishing.ro/Lansete/Crap/L ... -1220.html (o sa mearga un copy/paste in pagina de internet)..daca nu merge aici este o descriere:
Lanseta din carbon compozit.
Mandrina tip DNPS,actiune semi-parabolica,mufare inversa.
6 inele ,plecare 40mm,inel varf 14mm,manere din EVA,duplon.
Raport calitate/pret exceptional.
Greutate : 600gr.
Lungime : 3,60 m.
Sectiuni : 2.
TC : 120-180gr.
Multumesc mult..Sper sa dea si gor965.un ochi ca sunt sigur ca ma poate lamuri...... fir intins:P

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: parere

Mesaj de gor965 » 01 Feb 2009, 19:32

ciofuionutz scrie: Multumesc mult..Sper sa dea si gor965.un ochi ca sunt sigur ca ma poate lamuri...... fir intins:P
Ei ,acuma o-i fii un fel de mama omida ...sa le stiu pe toate ! :))
Lanseta aia e mult prea grea ptr. a fii din compozit !...de fapt 99 % fibra de sticla si 1 % carbon ,tot compozit se cheama ! >:) . Mai mult ca sigur inelele sunt prea grele iar matisajul e mult prea evident (iesit in relief ,colorat) ! Am o parere buna dspre betele din compozit adevarat (grafit compozit) dar la astea ...iti dai seama ...te costa transportul mai mult decat lanseta ! :-w
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
ciofuionutz
junior
junior
Mesaje: 9
Membru din: 09 Oct 2008, 20:54
Localitate: Suceava
Contact:

Re: parere

Mesaj de ciofuionutz » 01 Feb 2009, 20:37

pai da tocmai asta e curios:)))....si dupa ce am postat am citit tot aici pe forum pareri despre site-uri care dau tzepe...si nu imi venea sa cred ca GIPO se afla printre ele.... da oricum sa mor de am vazut asa lansete de crap.la 40 ron....si am umblat si eu pe aici la mine in magazine...(apropo are si GIPO aici,dar este un arogant dupa vitrina care sta singur toata ziua si se uita la ce are:)))).in fine...Pana si in bazar sunt 100 ron minim...:D...Chiar asa de nesimtit sa fii sa faci niste site-uri asa..sa mai faci si lumea sa creada ca face o afacere buna; Mi-a dat cineva un prv m si mi-a dat un link cu ce mai are omul care are site-ul..interesant ca face parte din toate acele site-uri tari(Profishing,Big Fish,Senzor) Site-ul principal este "CarpNews.ro"...La astea nu ai ce te baga(ma refer la mine student fiind:D,nu generalizez), am intrat pe Senzor nu prea scade pretul sub 200 ron.:(..Cred ca o sa ma limitez la "totalfishing si fisela" ca inca nu am auzit lucruri rele . oricum ms ca ai raspuns;)..in legatura cu "mama omida".. parca altfel cand stii si ai vazut si altfel cand vrei sa afli:D..Oricum esti mama omida pentru multi de aici de pe forum si e bine ca este cineva sa ai de unde "fura" cate ceva ;) .seara faina ;) si fir intins :-h
am corectat ca suna cam naspa...deci sa se inteleaga ca era vb despre cel cu magazinul....
Ultima oară modificat 01 Feb 2009, 21:09 de către ciofuionutz, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
razvan999
membru activ
membru activ
Mesaje: 59
Membru din: 27 Apr 2008, 16:53

Re: parere

Mesaj de razvan999 » 01 Feb 2009, 20:56

[quote="ciofuionutz"]salut am si eu o intrebare...despre un site profishing?

eu am comandat de acolo de vreo 3 ori. comenzile au fost destul de mari si nu am avut probleme cu produsele primite ba chiar mai mult au fost aduse de catre curier foarte rapid. Fir intins!

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: parere

Mesaj de gor965 » 01 Feb 2009, 21:09

Vali Bonto ,boss la Profishing ,e om de treaba ,indiscutabil ! Ca are marfa in magazin si ptr. nevoiasi e alta discutie ,dar nu se poate spune ca afiseaza prostii ! La ce pret are lanseta aia cine poate contesta ca are raport pret - calitate , Exceptional ?! :D Totul tine de buzunar si de pretentiile pe care fiecare le are !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
valetro
membru activ
membru activ
Mesaje: 59
Membru din: 13 Oct 2008, 09:58

Re: parere

Mesaj de valetro » 01 Feb 2009, 21:26

gor965 scrie:Vezi si tu daca poti sa-ti faci o parere despre firma : http://www.ultimatehengelsport.com/
Sau da o cautare Google- raven.nl- veti fi uimiti,au aproape orice,pacat ca este in Olanda,dar ca idee...eu astept un pachet luat de acolo,e greu cu transportul ca nu se mai aduc masini second hand!

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”