CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
skarp
utilizator
utilizator
Mesaje: 37
Membru din: 13 Aug 2012, 10:32

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de skarp » 24 Sep 2012, 12:25

La adresa oganizatorului acestui concurs am numai cuvinte de laudă multumim domnule marius **== =D> **==

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de georgemarian » 24 Sep 2012, 21:30

de ce nu vedem si noi clasamentul?a fost asemanator hagiestiului? :D

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de florentiniuga » 25 Sep 2012, 01:07

georgemarian scrie:de ce nu vedem si noi clasamentul?a fost asemanator hagiestiului? :D
Nu conteaza cantitatile dar fata de utilizatorii Infopescar exista niste obligatii stipulate clar. Data viitoare nu mai pupa postarea concursului pe acest forum decat contracost. Promovare da, clasamente... desfasurare... ba. :-q
La fel vor pati toti cei care se folosesc de facilitatile forumului si nu ne acorda respectul cuvenit.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de Madalin Dirla » 25 Sep 2012, 10:00

georgemarian scrie:de ce nu vedem si noi clasamentul?a fost asemanator hagiestiului? :D
Inca se cantareste :)) !!
In scurt timp va fi postat si calsamentul ;) !

Avatar utilizator
mausse26
senior
senior
Mesaje: 265
Membru din: 13 Sep 2009, 22:58

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de mausse26 » 25 Sep 2012, 12:00

Madalin Dirla scrie:
georgemarian scrie:de ce nu vedem si noi clasamentul?a fost asemanator hagiestiului? :D
Inca se cantareste :)) !!
In scurt timp va fi postat si calsamentul ;) !
In sfarsit ,un raspuns prompt!!! =)) =)) =))

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de georgemarian » 25 Sep 2012, 17:10

mausse26 scrie:
Madalin Dirla scrie:
georgemarian scrie:de ce nu vedem si noi clasamentul?a fost asemanator hagiestiului? :D
Inca se cantareste :)) !!
In scurt timp va fi postat si calsamentul ;) !
In sfarsit ,un raspuns prompt!!! =)) =)) =))
:)) :))

Avatar utilizator
cipi9
senior
senior
Mesaje: 202
Membru din: 16 Oct 2008, 14:27

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de cipi9 » 26 Sep 2012, 14:53

Au participat 12 echipe, iar clasamentul a fost urmatorul:
LOCUL CONCURENTI CANTITATE ( KG )
1 Raphael Postu / Tudose Constantin 59,15
2 Robert Ambrinus / Robert Tabara 27,48
3 Ionut Parvanel / Florian Preda 25,29
4 Catalin Dumitrescu / Ciprian Grigore 24,65
5 George Radu / George Vasilache 21,79
6 Tomita Vasilescu / Giorgiani Herovic 18,88
7 Cezar Tudor / Alin Chifulescu 7,35
8 Danut Stan / Ion Florin 6,07
9 Ionut Dumitru / Bogdan Stan 5,86
10 Daniel Gugu / Marius Rosu 4,30
11 Andrei Cristian / Mirel Corbeanu 4,05
12 Marian Dafinoiu / Stefan Enache 2,85
Grigore Cosmin Ciprian
Fair Play Fishing Club Romania

Avatar utilizator
duvall_22
membru activ
membru activ
Mesaje: 90
Membru din: 10 Mai 2010, 18:21
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de duvall_22 » 26 Sep 2012, 18:34

E depasita cu mult cantitatea hagiestiului.
Felicitari participantilor si castigatorilor. **==

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Veteran
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Apr 2012, 02:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de osc1or » 27 Sep 2012, 08:09

pai la Hagiesti parca se prinsesera 3 pesti...
Critic echilibrat

Avatar utilizator
johnny1975
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 27 Sep 2012, 22:45

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de johnny1975 » 27 Sep 2012, 23:06

Numele meu este Marius IONITA si administrez aceasta balta – Balta Ciocarlia 4. Am vazut si am citit toate comentariile despre balta mea.
Si eu sunt pescar. Si eu am intrat pe multe forumuri, insa ma intreb cum de mai au unii timp sa mearga pe balti ... mai mult ... sa si pescuiasca, si in plus... sa mai mearga si la serviciu si in acelasi timp sa faca si sute de comentarii pe fiecare forum in parte. Eu, personal, nu am timp de asa ceva. Dar... ma rog, este treaba si timpul lor si il impart cum si pentru ce vor ei.
In ceea ce priveste ceea ce am vazut ca s-a comentat de catre unii pe care nu-i cunosc si de catre altii pe care i-am cunoscut, intr-un fel sau altul, vreau sa le spun ca este simplu sa faci un concurs si... INAINTE CU 2 ZILE sa populezi cu X.XXX kg de peste. Insa, nu este prea simplu sa poti satisface pescarii pe o perioada mai lunga de timp ( o luna, doua sau 1 an ).
Am organizat un concurs. L-am tinut. Am avut 12 echipe ( NU 25 !!! ). Am dat aceleasi premii, cupe, medalii, diplome si masa festiva asa cum am promis ( asta pentru acei OAMENI care si-au tinut promisiunea de a veni la concurs ). Si in ciuda celor care au tot comentat, EU Marius IONITA, va spun ca mi-au facut pescarii destula reclama si nu era nevoie de acest concurs pentru asta. Sau pentru un profit pe care UNII il calculau la inceput. Iar BALTA CIOCARLIA 4 are si va avea suficient peste pentru cei care sunt, de fapt, pescari. Nu pentru cei care „pescuiesc VIRTUAL”.
FIRE INTINSE TUTUROR.

Avatar utilizator
mausse26
senior
senior
Mesaje: 265
Membru din: 13 Sep 2009, 22:58

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de mausse26 » 29 Sep 2012, 21:37

johnny1975 scrie:Numele meu este Marius IONITA si administrez aceasta balta – Balta Ciocarlia 4. Am vazut si am citit toate comentariile despre balta mea.
Si eu sunt pescar. Si eu am intrat pe multe forumuri, insa ma intreb cum de mai au unii timp sa mearga pe balti ... mai mult ... sa si pescuiasca, si in plus... sa mai mearga si la serviciu si in acelasi timp sa faca si sute de comentarii pe fiecare forum in parte. Eu, personal, nu am timp de asa ceva. Dar... ma rog, este treaba si timpul lor si il impart cum si pentru ce vor ei.
In ceea ce priveste ceea ce am vazut ca s-a comentat de catre unii pe care nu-i cunosc si de catre altii pe care i-am cunoscut, intr-un fel sau altul, vreau sa le spun ca este simplu sa faci un concurs si... INAINTE CU 2 ZILE sa populezi cu X.XXX kg de peste. Insa, nu este prea simplu sa poti satisface pescarii pe o perioada mai lunga de timp ( o luna, doua sau 1 an ).
Am organizat un concurs. L-am tinut. Am avut 12 echipe ( NU 25 !!! ). Am dat aceleasi premii, cupe, medalii, diplome si masa festiva asa cum am promis ( asta pentru acei OAMENI care si-au tinut promisiunea de a veni la concurs ). Si in ciuda celor care au tot comentat, EU Marius IONITA, va spun ca mi-au facut pescarii destula reclama si nu era nevoie de acest concurs pentru asta. Sau pentru un profit pe care UNII il calculau la inceput. Iar BALTA CIOCARLIA 4 are si va avea suficient peste pentru cei care sunt, de fapt, pescari. Nu pentru cei care „pescuiesc VIRTUAL”.
FIRE INTINSE TUTUROR.
Nu vad unde este supararea dumneavoastra.Suparati ar trebui sa fie pescarii ce vin pe balta si care ,din dorinta administratiei lacului de a face profit cat mai mare,isi incurca lansetele intre ei.Cat priveste concursul ,nu cred ca era atat de greu sa scrieti un clasament cu cantitatile prinse.Nu ma indoiesc ca balta tine peste insa pentru ceea ce se ofera sfatul meu pentru pescarii acestui forum este de a evita aceasta balta.

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de georgemarian » 03 Oct 2012, 23:57

mausse26 scrie:
johnny1975 scrie:Numele meu este Marius IONITA si administrez aceasta balta – Balta Ciocarlia 4. Am vazut si am citit toate comentariile despre balta mea.
Si eu sunt pescar. Si eu am intrat pe multe forumuri, insa ma intreb cum de mai au unii timp sa mearga pe balti ... mai mult ... sa si pescuiasca, si in plus... sa mai mearga si la serviciu si in acelasi timp sa faca si sute de comentarii pe fiecare forum in parte. Eu, personal, nu am timp de asa ceva. Dar... ma rog, este treaba si timpul lor si il impart cum si pentru ce vor ei.
In ceea ce priveste ceea ce am vazut ca s-a comentat de catre unii pe care nu-i cunosc si de catre altii pe care i-am cunoscut, intr-un fel sau altul, vreau sa le spun ca este simplu sa faci un concurs si... INAINTE CU 2 ZILE sa populezi cu X.XXX kg de peste. Insa, nu este prea simplu sa poti satisface pescarii pe o perioada mai lunga de timp ( o luna, doua sau 1 an ).
Am organizat un concurs. L-am tinut. Am avut 12 echipe ( NU 25 !!! ). Am dat aceleasi premii, cupe, medalii, diplome si masa festiva asa cum am promis ( asta pentru acei OAMENI care si-au tinut promisiunea de a veni la concurs ). Si in ciuda celor care au tot comentat, EU Marius IONITA, va spun ca mi-au facut pescarii destula reclama si nu era nevoie de acest concurs pentru asta. Sau pentru un profit pe care UNII il calculau la inceput. Iar BALTA CIOCARLIA 4 are si va avea suficient peste pentru cei care sunt, de fapt, pescari. Nu pentru cei care „pescuiesc VIRTUAL”.
FIRE INTINSE TUTUROR.
Nu vad unde este supararea dumneavoastra.Suparati ar trebui sa fie pescarii ce vin pe balta si care ,din dorinta administratiei lacului de a face profit cat mai mare,isi incurca lansetele intre ei.Cat priveste concursul ,nu cred ca era atat de greu sa scrieti un clasament cu cantitatile prinse.Nu ma indoiesc ca balta tine peste insa pentru ceea ce se ofera sfatul meu pentru pescarii acestui forum este de a evita aceasta balta.
Am un prieten care a fost de curand pe balta :-q ,trebuia sa ma duc cu el,dar nu am mai putut si bine am facut :x ...
Omul nu a mai scapat de un paznic,numai pe capul lui a stat,stresant ~x( zici ca cine stie ce exemplare aveti dvs in balta si fugea cu ele :)) daca va amintit va si sunat cu privire la acest lucru,nu cred ca a incercat sa sustraga un peste de nu mai scapa de paznic ...in final a reusit sa aduca la mal impresionanta cantitate de 10 carasi,dintre care unul chiar la 200 grame.
Intrebarea mea este : unde sunt ciortanii prinsi la fixa din postarile ''' pescarilor''?si nu numai la fixa...o seara buna !

Avatar utilizator
mausse26
senior
senior
Mesaje: 265
Membru din: 13 Sep 2009, 22:58

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de mausse26 » 04 Oct 2012, 01:09

Acelasi lucru l-am patit si eu.Deci nu a fost o intamplare faptul ca nu am prins decat cativa carasi si nu am mai scapat de paznic toata noaptea

Avatar utilizator
cipi9
senior
senior
Mesaje: 202
Membru din: 16 Oct 2008, 14:27

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de cipi9 » 05 Oct 2012, 13:06

nu stiu pe ce balta ati fost voi cei care nu ati prins dar eu cred ca si in pescuit trebuie indemanare!!!
Grigore Cosmin Ciprian
Fair Play Fishing Club Romania

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: CUPA CIOCARLIA 4 LA CRAP ED.1

Mesaj de georgemarian » 05 Oct 2012, 19:02

cipi9 scrie:nu stiu pe ce balta ati fost voi cei care nu ati prins dar eu cred ca si in pescuit trebuie indemanare!!!
Pai despre ce balta este vorba?noi vorbim de ciocarlia 4 ...tu? :))

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”