TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Ion Mironov » 10 Dec 2012, 18:01

auuuuuu.....
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Madalin Dirla » 10 Dec 2012, 22:39

:)) :)) :)) :)) :))
articolul e scris de gabi safta si este O FABULA =)) :)) =)) :)) =))
P.S.Dupa toate rezultatele astea FABULOASE =)) nu sunteti nici 2000 de spectatori in tribune,deci :-$ :-$ :-$ cu asta am zis totul ;) !!!

Avatar utilizator
Alexandru Mihai
Veteran
Veteran
Mesaje: 1520
Membru din: 16 Ian 2010, 14:33
Localitate: Mogosoaia

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Alexandru Mihai » 11 Dec 2012, 00:11

Madalin Dirla scrie::)) :)) :)) :)) :))
articolul e scris de gabi safta si este O FABULA =)) :)) =)) :)) =))
P.S.Dupa toate rezultatele astea FABULOASE =)) nu sunteti nici 2000 de spectatori in tribune,deci :-$ :-$ :-$ cu asta am zis totul ;) !!!

- 17 ...brr...

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Madalin Dirla » 11 Dec 2012, 00:14

Alexandru Mihai scrie:
Madalin Dirla scrie::)) :)) :)) :)) :))
articolul e scris de gabi safta si este O FABULA =)) :)) =)) :)) =))
P.S.Dupa toate rezultatele astea FABULOASE =)) nu sunteti nici 2000 de spectatori in tribune,deci :-$ :-$ :-$ cu asta am zis totul ;) !!!

- 17 ...brr...
:-* :-*

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de mircea62 » 11 Dec 2012, 10:10

"nu sunteti nici 2000 de spectatori in tribune"

2000 >> 100 !!!

Si astia de la Astra iar au stat capra .. offff

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de dalungulesei » 11 Dec 2012, 11:04

Cred ca media de spectatori a STELEI pe teren propriu in acest sezon spune totul, nu cred ca cineva poate contesta acest lucru, in ceea ce priveste jocul astrei, atat au putut, sa nu uitam ca sunt o echipa de pluton care a ajuns atat de sus in clasament conjuctural, dat fiind faptul ca celelalte pretendente la podium joaca foarte slab in acest sezon.
Jocul STELEI in acest sezon este unul net superior fata de tot ceea ce se joaca in acest campionat si de aici si diferenta in clasament, ne place sau nu sa recunoastem STEAUA este deja campioana din punctu meu de vedere !!!

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Costi P » 11 Dec 2012, 14:05

Madalin Dirla scrie::)) :)) :)) :)) :))
articolul e scris de gabi safta si este O FABULA =)) :)) =)) :)) =))
P.S.Dupa toate rezultatele astea FABULOASE =)) nu sunteti nici 2000 de spectatori in tribune,deci :-$ :-$ :-$ cu asta am zis totul ;) !!!
2000 nu este = cu 10.000

app :

Alte "recorduri" ale "cîinilor" în acest sezon:
- 300 de spectatori au fost la partida cu CS Severin (4-2), cea mai scăzută asistenţă din acest sezon la meciurile de acasă ale lui Dinamo
- 18 puncte a fost distanţa cea mai mare dintre Steaua şi Dinamo în acest sezon, o asemenea diferenţă nemaiexistînd niciodată în istorie între cele două echipe
- 4 luni de neplată a salariilor către jucători se împlinesc pe 15 decembrie, situaţie neregăsită în epoca modernă a clubului din Ştefan cel Mare
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
paulch
Veteran
Veteran
Mesaje: 731
Membru din: 11 Dec 2012, 11:41
Localitate: bucuresti

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de paulch » 12 Dec 2012, 12:08

sunt fericit....si ma simnt bine!!!!! impreuna spre 24........cred ca la bagat deja mosul sub brad!!la multi ani tuturor stelistilor!!!

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de dalungulesei » 15 Dec 2012, 15:27

Ce frumoase sunt sarbatorile de pe primul loc in clasament la distanta de 10 puncte fata de locul doi, calificati in primavara europeana, bani de transferuri si salarii exista spre deosebire de alte echipe :D
La multi ani STELISTI !!!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de florentiniuga » 19 Dec 2012, 00:52

Cum facem cu Jiji? ca e parlamentaroeur (si RO si EU :)) ) Renunta la Steaua sau renuntand la europarlamentarie are timp mai mult sa-si bage nasul ? :-?
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Veteran
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Apr 2012, 02:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de osc1or » 19 Dec 2012, 07:48

pai ti se pare tie ca merge prea des la Bruxelles? la fel de des o sa mearga si in parlament... si la fel de implicat o sa fie
Critic echilibrat

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de dalungulesei » 19 Dec 2012, 21:46

La cat circ face in parlament, cred ca nu o sa-l mai primeasca dupa sarbatori, astfel incat va avea suficient timp pentru o implicare totala la STEAUA :))

Avatar utilizator
viorelb73
Veteran
Veteran
Mesaje: 658
Membru din: 29 Iul 2010, 18:49
Localitate: Constanta

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de viorelb73 » 28 Ian 2013, 23:24

Cand au obtinut calificarea pe 10 dec 2012 eram in Marea Mediterana, intr-o furtuna groaznica, vomitam de-mi sareau capacele si mergeam in 4 labe la doctor sa-mi faca injectii impotriva raului de mare. M-am bucurat abia pe 12 dec 2012, cand mi-am revenit in simtiri !
Ma uit cum dinamovistii au clontul mare ... in conditiile in care ei nici macar nu stiu cum miroase iarba in CL !!! Sa mai invete fotbal si apoi sa scoata nasul in lume. Ar fi bine sa aduca si ei un punct din cupele europene, dar din pacate nu ajung sa joace acolo. Pacat, ca uite ca din cauza unor asemenea echipe nu mai avem echipa calificata direct in CL!

Respect la ROŞ'-ALABŞTRI
Plec la pescuit, nu să prind peşte !!!

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de sorin1362 » 10 Feb 2013, 19:54

Nu-l am la suflet pe Gigi, dar ce se intampla in zilele astea cu dosarul "sechestrarea" mi se pare cel putin deplasat. Adica ii prinde omu' pe hoti, ii "invita" la o cafea (ATENTIE!-intr-un loc public nu intr-o pivnita sau un depozit parasit), filmeaza toata faza, iar apoi ii preda organelor de politie ... si tot el iese vinovat (?). Daca imi scapa ceva, va rog sa ma corectati.
Aceasta acuzatie cel putin ciudata (ca sa nu-i zic dubioasa) ma face sa-mi imaginez cati ani de puscarie as lua daca as surprinde in propria mea casa un talhar si i-as crapa capu' cu o bata de oina ... :-? As fi acuzat de omor calificat pentru faptul ca-mi apar familia si casa ? Da 'au ba ?
Departe ... undeva peste mari si tari, se afla democratia si e aplicata cu adevarat legea. Acolo, doamna Smith de 80 de ani ar scoate Colt-ul si l-ar face sita pe orice dubios i-ar trece pragul. Apoi ar veni seriful si primarul si ar felicita-o pe babatie ca a scapat lumea de un talhar. Ehei, ... ca aia e lumea lor, iar noi traim in lumea noastra ...
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de dalungulesei » 10 Feb 2013, 20:27

Si mie mi se pare o nedreptate la adresa Domnului Becali, insa asa cum stim cu totii, incurcate sunt caile justitiei in Romania...
Din cate am inteles a plecat din tara preventiv, pana la pronuntarea sentintei, iar daca decizia va fi nefavorabila, va solicita azil politic undeva departe...
Toata povestea aceasta sper sa nu afecteze echipa noastra de suflet STEAUA, care sper ca se va califica mai departe dupa dubla cu Olandezii, si de ce nu poate mai avem parte de o dubla romaneasca in fazele superioare ale uefa...
Daca democratia ar fi fost inteleasa si aplicata si la noi ca in tarile civilizate, acum am fi fost departe....
Sunt tare curios cum se va termina acest nou circ politic din punctul meu de vedere....

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”