Mulineta Sert Dark (K)Night vs Mitchell Armada informatii

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
AlexFI
membru activ
membru activ
Mesaje: 128
Membru din: 17 Noi 2010, 21:31

Mulineta Sert Dark (K)Night vs Mitchell Armada informatii

Mesaj de AlexFI » 27 Dec 2012, 15:31

Asa cum spune si titlul topicului as dori sa aflu mai multe detalii despre aceste mulinete si anume Sert Dark (K)Night (nu stiu inca exact cum ii zicea ca intr-un loc apare cu titlul de vanzare Knight in alt loc cu Night) si Mitchell Armada 7000. Ma intereseaza in mod direct pareri ale persoanelor care poseda aceste mulinete sau care au avut ocazia sa se joace cu ele. Cum aseaza firul, cum se comporta frana, calitatea materialelor etc. Intentionez sa imi cumpar 3 bucati in aproximativ 2 luni dar in cazul in care nu gasesc prea multe informatii despre ele voi ramane la Okuma Longbow intrucat stiu ca este o mulineta foarte apreciata si se afla in aceeasi categorie de pret. Multumesc in avans!

Avatar utilizator
AlexFI
membru activ
membru activ
Mesaje: 128
Membru din: 17 Noi 2010, 21:31

Re: Mulineta Sert Dark (K)Night vs Mitchell Armada informati

Mesaj de AlexFI » 29 Dec 2012, 13:16

nimeni?

Avatar utilizator
AlexFI
membru activ
membru activ
Mesaje: 128
Membru din: 17 Noi 2010, 21:31

Re: Mulineta Sert Dark (K)Night vs Mitchell Armada informati

Mesaj de AlexFI » 03 Ian 2013, 00:26

?

Avatar utilizator
serban_31
Veteran
Veteran
Mesaje: 944
Membru din: 04 Oct 2008, 14:42
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Mulineta Sert Dark (K)Night vs Mitchell Armada informati

Mesaj de serban_31 » 03 Ian 2013, 11:40

AlexFI scrie:?
Ramai la Okuma,de Sert sa fugi toata viatza ta, eu unulam avu o expeienta foarte neplacuta si cu mlinetele Sert dar si cu betele.
Serban Ionescu
0722.439.937
ionescu.serban@yahoo.com
www.heruselectric.ro

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: Mulineta Sert Dark (K)Night vs Mitchell Armada informati

Mesaj de Neamtul » 03 Ian 2013, 17:12

Okuma Longbow merita schimbata numai cu : Powerliner, Axeon VII, Banax Helicon sau Mitchell Avorunner -> si asta numai daca vrei sa castigi ceva distanta ca la capitolul fiabilitate si rezistenta Longbow e peste celelalte.
Ma bate gandul si pe mine la un nou set de mulinete cu tambur longcast dar raman la Longbow, ieftine si bune. De aruncat, arunci cu ele 90-100m(in cazul meu e suficient), intra fir cacalau si sunt foarte puternice.

Avatar utilizator
AlexFI
membru activ
membru activ
Mesaje: 128
Membru din: 17 Noi 2010, 21:31

Re: Mulineta Sert Dark (K)Night vs Mitchell Armada informati

Mesaj de AlexFI » 05 Ian 2013, 15:22

Va multumesc mult pentru raspunsuri. Daca reusesc sa mai fac rost de niste capital poate sar direct la Axeon VII 60 (s-ar pupa bine rau cred cu lansetele care le am) daca nu, Longbow. Banax-ul (Helicon) nu se potriveste din cate am inteles la CE-urile Boilie 3.60 pe care le am acum. Are talpa prea mare si nu incape in mandrina. N-am probat dar asa am mai citit pe forum.
Despre Mitchell Armada nu stie nimeni nimic? Stima

Scrie răspuns

Înapoi la “Mulinete”