Prima scoala de pescuit din Romania pentru pitici (nostri)

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Eduard65

Prima scoala de pescuit din Romania pentru pitici (nostri)

Mesaj de Eduard65 » 21 Ian 2011, 23:13

Se deschide prima scoala de pescuit din Romania! Destinata copiilor cu varste intre 4 si 16 ani, scoala noastra ofera cursuri gratuite prin care copiii dumneavoastra vor deprinde ABC-ul acestui sport. Sustinute de catre pescari cu experienta, cursurile vor avea loc pe malul lacului Singureni (Mica Anglie), cursantii fiind, OBLIGATORIU, insotiti de unul dintre parinti.
Astept mesajele dumneavoastra (exista si un site referitor la acest proiect) si ATENTIE totul este GRATUIT (cursuri, balta, etc)

Avatar utilizator
nagy victor
Veteran
Veteran
Mesaje: 1447
Membru din: 19 Feb 2009, 12:19
Localitate: Oradea
Contact:

Re: Prima scoala de pescuit din Romania pentru pitici (nostri)

Mesaj de nagy victor » 26 Ian 2011, 14:35

Felicitari pt. initiativa ! =D>
Sper ca acest proiect va da roade si chiar daca nu va iesi nici un mare campion din miinile voastre , sunt convins ca toti participantii (copii si parinti) la acest curs vor indragi pescuitul si vor respecta mult mai mult natura !
Ar fi bine daca initiativa voastra ar fi preluata in toata tara , sa nu uitam ca prin asemenea activitati copii invata sa socializeze intre ei , invata disciplina si ce cred eu ca e mai important , invata sa-i respecte pe semenii lor ca sa fie si ei respectati la rindul lor
Va doresc mult succes in ducerea la bun sfirsit al proiectului si fire-ntinse la pescuit ! :-h
Pescuitul Inainte de Toate !
Cine NU Respecta Natura , NU se Respecta pe SINE !

http://pescarulbihorean.ro/
http://pescarulbihorean.ro/forum/

Eduard65

Re: Prima scoala de pescuit din Romania pentru pitici (nostri)

Mesaj de Eduard65 » 02 Feb 2011, 10:42

nagy victor scrie:Felicitari pt. initiativa ! =D>
Sper ca acest proiect va da roade si chiar daca nu va iesi nici un mare campion din miinile voastre , sunt convins ca toti participantii (copii si parinti) la acest curs vor indragi pescuitul si vor respecta mult mai mult natura !
Ar fi bine daca initiativa voastra ar fi preluata in toata tara , sa nu uitam ca prin asemenea activitati copii invata sa socializeze intre ei , invata disciplina si ce cred eu ca e mai important , invata sa-i respecte pe semenii lor ca sa fie si ei respectati la rindul lor
Va doresc mult succes in ducerea la bun sfirsit al proiectului si fire-ntinse la pescuit ! :-h
Va multumim.

Avatar utilizator
razvan dobre
senior
senior
Mesaje: 168
Membru din: 21 Ian 2013, 14:37

Re: Prima scoala de pescuit din Romania pentru pitici (nostr

Mesaj de razvan dobre » 25 Ian 2013, 15:18

Buna ziua
Eu sunt din Bucuresti si as dori sa stiu daca exista o astfel de initiativa si in aceasta parte de tara, si daca da, daca ma puteti ajuta cu mai multe informatii.

Cu respect
Razvan

Scrie răspuns

Înapoi la “Competitii pentru copii”