ExpoAventuri 2011

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Avatar utilizator
floeug76
senior
senior
Mesaje: 204
Membru din: 28 Ian 2012, 11:04
Localitate: Bucuresti

Re: ExpoAventuri 2011

Mesaj de floeug76 » 17 Mar 2013, 20:45

Si eu am fost azi si nu mai trec pe acolo nici batut! PRETURI MARI ! NOUTATI IOC ! CE SA CUMPAR ? SEIFURI, TOPOARE SAU BRANZA SI CARNATI ? ENERGOFISH oare asa se prezinta la noi cand pe PVTV ne "uimeste" cu prezente impozante la targurile de afara ? lipsa : magazine si importatori importanti,un pliant mai de soi sau o revista asociata everimentului,prezentari sau demonstratii cu exceptia a 2" ligheane" mai mari de apa unde cica se faceau demonstratii de spinning . **== Singura bila alba o acord standului FFB frumos aranjat unde claudiu era omniprezent cu raspunsuri si indrumari ,iar tot acolo o demonstratie de montura, singura pe care am vazut-o azi acolo, iar bila cea mai neagra :-q o acord standului, nu stiu cum ii zice , cu articole FL,DIAMANT ALB ,RAINBOW,SIENA gen dragon vandute la niste preturi total nesimtite! ( cred ca nu a cumparat mai nimeni de acolo ! @-) )UN TANCIOC CU PRETURI FIXE IN MIJLOCUL BUCURESTULUI ! :O Sper ca nu am derannjat pe nimeni cu parerea mea!P.S mai bine dadeam de pomana sau jucam la loto 2 bete simple decat sa dau 10 lei la Faimosul targ de pescuit !

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”