Bataie de joc la ARROW, magazin de trei lei

Falsuri, scule si accesorii cu probleme sau de calitate indoielnica

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
pokemonu
Veteran
Veteran
Mesaje: 991
Membru din: 07 Oct 2012, 19:38

Bataie de joc la ARROW, magazin de trei lei

Mesaj de pokemonu » 22 Mar 2013, 21:28

Sa va spun poveste mea cu ARROW.
Ieri, cautand sa-mi cumpar un set de lansete de acelasi fel, dau de o oferta pentru Cormoran UK CARP FORCE la cateva magazine printre care FFB si ARROW la pretul de 167 ron, reducere 70%. Sun la ffb, arrow etc ...povestea..e un stoc de lansete model mai vechi pe care distribuitorul oficial, in speta ARROW Romania vrea sa-l lichideze, de aceea si pretul extra. Vorbesc cu ei, ii rog sa aduca 5 lansete in magazinul de la Obor sa le vad si sa le cumpar. Ma invoiesc de la munca si ma duc intins la magzin, dupa un telefon in prealabil sa vad daca au ajuns. Ajung...le vad....imi plac ...si vreau s ale cumpar. Supriza 365 ron bucata. Vb cu oamenii din magazin, care apropo au fost super ok, mii de scuze, A GRESIT UN IDIOT PRETUL SI LA TOATE MAGAZINELE PARTENERE A APARUT PRET GRESIT, vb la sediul central si cu managerul magazinelor pe Bucuresti, un basinos taranete de trei bani...care imi cere si nr de telefon, sa vedem cum rezolvam...va sunam noi...telefon p.... Imi mai spune...stii, cine nu munceste nu greseste....la magazinele care se respecta bre sau in vanzari idiotul care agresit pretul si taranetele de manager suporta pierderile pentru oferta gresita, lansata pe site....pana cand remediaza pretul.
ARROW, cine suporta bre drumul, zeci de telefoane prin care am deranjat alti useri sa-i intreb de acest model....nesimtire maxima, sa aveti soarta lu GIPO...iar domnul manager de magazin....unde e bre obrazu.... domnu manager... :-q
"Când ești mort, nu știi că ești mort. Pentru ceilalti e trist. La fel și când ești prost..." Philippe Geluck

Avatar utilizator
stefanb
membru activ
membru activ
Mesaje: 77
Membru din: 22 Feb 2012, 23:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bataie de joc la ARROW, magazin de trei lei

Mesaj de stefanb » 13 Mar 2014, 22:17

pe usa sau pe undeva in magazin ai numarul de la opc. data viitoare suni si ceri o vizita la locul faptei.
Sustin PRINDE SI ELIBEREAZA

Scrie răspuns

Înapoi la “De evitat”