Lanseta kevin nash venom

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
pokemonu
Veteran
Veteran
Mesaje: 991
Membru din: 07 Oct 2012, 19:38

Lanseta kevin nash venom

Mesaj de pokemonu » 29 Mar 2013, 22:52

As dori si eu o parere despre aceste lansete, am posibilitatea sa le achizitionez si nu sunt chiar ieftine. Varianta de 3.90 si 3.5lbs. A pescuit cineva cu ele, ceva impresii, sunt extrem de usoare si slim. E modelul din aceste poze :-??
Fişiere ataşate
vgwva.jpg
jjmc77.jpg
"Când ești mort, nu știi că ești mort. Pentru ceilalti e trist. La fel și când ești prost..." Philippe Geluck

Avatar utilizator
tuby 68
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 28 Feb 2009, 01:29

Re: Lanseta kevin nash venom

Mesaj de tuby 68 » 29 Mar 2013, 23:08

Greu de egalat la capitolul placere in dril de alte lansete din clasa lor,daca e vorba sa le iei s.h.vanzatorul trebuie sa stie acest lucru.Au fost din cate stiu eu ceva ,,rupturi'' la acest model,dealtfel lansetele nu sunt punctul forte al firmei <:-P

Avatar utilizator
pokemonu
Veteran
Veteran
Mesaje: 991
Membru din: 07 Oct 2012, 19:38

Re: Lanseta kevin nash venom

Mesaj de pokemonu » 29 Mar 2013, 23:16

Sunt ale unui prieten care vrea sa treaca la spining, vrea sa pastreze 2-3 din cele 5 pe care le are si celelalte vreau sa le iau eu. Nu urmaresc distante astronomice si batul mi-a placut rau. Unde ai auzit de rupturi? supraincarcare sau alte motive? Merci
"Când ești mort, nu știi că ești mort. Pentru ceilalti e trist. La fel și când ești prost..." Philippe Geluck

Avatar utilizator
tuby 68
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 28 Feb 2009, 01:29

Re: Lanseta kevin nash venom

Mesaj de tuby 68 » 03 Apr 2013, 21:59

pokemonu scrie: Nu urmaresc distante astronomice si batul mi-a placut rau. Unde ai auzit de rupturi? supraincarcare sau alte motive? Merci
Ai primit deja raspuns'' dincolo''iar cel care ti-a raspuns e un maniac in privinta pastrarii si manuirii echipamentului(sa nu vorbesc de ..pescuit).Faptul ca la scurt timp de la oferta importatorului la seturi de 4 bete au aparut prin forumuri oferte de 3 oare ce spune..si apropos,,amicul tau de unde are set de 5... <:-P banuiesc doar ca nu asa le-a cumparat de la ...marele peste...

Avatar utilizator
pokemonu
Veteran
Veteran
Mesaje: 991
Membru din: 07 Oct 2012, 19:38

Re: Lanseta kevin nash venom

Mesaj de pokemonu » 05 Apr 2013, 04:22

A mai cumparat una de pe interent, omul mergea la balti unde se putea pescui cu 5 lansete. E asa neversoimil, sau nu ai mai vazut scule din acestea la vanzare :lol: Eu unul in documentarea care am facut-o pe net am mai gasit
bafta
"Când ești mort, nu știi că ești mort. Pentru ceilalti e trist. La fel și când ești prost..." Philippe Geluck

Avatar utilizator
tuby 68
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 28 Feb 2009, 01:29

Re: Lanseta kevin nash venom

Mesaj de tuby 68 » 05 Apr 2013, 18:58

[quote="pokemonu"]A mai cumparat una de pe interent, omul mergea la balti unde se putea pescui cu 5 lansete. E asa neversoimil, sau nu ai mai vazut scule din acestea la vanzare :lol: Eu unul in documentarea care am facut-o pe net am mai gasit
ai gasit ce........
Faptul ca la scurt timp de la oferta importatorului la seturi de 4 bete au aparut prin forumuri oferte de 3 oare ce spune..
Eu doar atat am spus ceea ce cunfirma faptul ca au fost rupturi,in rest fiecare poate sa vanda ce si cat doreste sau ...poate(si eu am vandul recent o lanseta noua ce statea de 2-3 ani dupa dulap >:) )Ca o parere personala sa stii ca mi-ar place sa am aceste lansete desi nu sunt fan 3,90,mai ales daca le-as obtine la un pret bun si deja ''testate''

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”