Hagiesti

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Antonio Cirje
membru activ
membru activ
Mesaje: 99
Membru din: 24 Sep 2010, 19:03
Localitate: Pitesti

Hagiesti

Mesaj de Antonio Cirje » 09 Apr 2013, 10:36

Rog pescarii care au fost sa ma ajute cu informatii despre aceste balti .Multumesc

Avatar utilizator
Antonio Cirje
membru activ
membru activ
Mesaje: 99
Membru din: 24 Sep 2010, 19:03
Localitate: Pitesti

Re: Hagiesti

Mesaj de Antonio Cirje » 12 Apr 2013, 11:58

Este o ferma situata in apropierea Bucurestiului , nu a fost nimeni ?

Avatar utilizator
mdl82
utilizator
utilizator
Mesaje: 17
Membru din: 07 Apr 2013, 19:50

Re: Hagiesti

Mesaj de mdl82 » 12 Apr 2013, 17:40

Salut! La Hagiesti au fost 2 vecini de bloc in oct. anul trecut si" au vrut" sa stea 2 zile(fiti atenti de ce). Au ajuns pe la ora 16.00 pe balta, au nadit au aruncat sculele si pana la ora 01 nici o trasatura. Au atipit si la ora 03 s-a trezit unul dintre ei si a observat ca, atentie AU FOST FURATI ! Astfel ca, ramasi fara scule au plecat, indignati si suparati. Poate unii ii condamna, ca le-au fost furate betele de sub nas, eu nu vad asa lucrurile, caci consider ca a iesi la pescuit inseamna relaxare nu o stare tensionata in care sa stai cu grija ca daca atipesti ramai fara scule. Am fost consternat de patania vecinilor si apropos de intamplare am sa propun administratorilor sa genereze o tema cu subiectul : "Balti pe care se fura".Cam asta este Hagiesti. Astept cu acest prilej si alte dezvaluiri de pe aceasta balta( sau alte balti )caci am inteles ca patania vecinilor nu este nici pe departe un caz izolat.
Pescuitul este mediul unde nu conteaza cine suntem sau de unde venim.

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”