Crapi mari in balti private

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Crapi mari in balti private

Mesaj de gogu steriade » 15 Iul 2013, 18:16

iata dovada la vorbele mele care ziceam maine si da obicei, @-) ca daca si la ruprica da diverse a ajuns sa vobeste fiecare da ce vrea sa zica, #-o atuncisea sa ales prafu da pa toba da muca si iefortu meu da a pune lucrurile pa fagasu lor normal da pa forum [-x . si numai cand o canta cucu ca cioara si bubulina ca privighetoarea (jame si niciodata) #:-S abia atuncisea io am sa apar pa un cal alb (ie contrastu beton sa mori o) sio sa va popesc pa multi ca lapusneanu ! :-B
si ales bules, daspre ce vorbeam ? :-??
da fapt am intrat aici dupa o lunga suferinta ca ma sunat Zoro si mia zis #-o : Gogule intra mancatiash salamu da sibiu ascuns in congelator, intra si ceteste vericule ce da justitiari pa forume acolo ! :-w Si sa mori o daca nu i-a crapat masca da invidie ! =(( In spatele lui iera Batman si plangea ca ia sarit in cap toti lilileci si il stiga : Hotule dane bani inapoi I-) ca neai pacalit ca daca stam cu capu in jos ne cade pesti direct in gura si tu iai luat si iai vandut la supermarkent ! ~x(
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Crapi mari in balti private

Mesaj de florentiniuga » 15 Iul 2013, 21:27

:)) :)) :))
...si tocmai cand ma intrebam unde-i Gogu cand ai nevoie de el sa desluseasca intelesurile nepatrunse... "sa mori o"... de ras! =))
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”