P.G

Moderatori: gor965, mini_mic, Sebastian, vali003

Scrie răspuns
Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

P.G

Mesaj de costelino » 16 Aug 2008, 10:37

Salut,
Am nevoie de o informatie urgenta, va rog
Duminica merg la Dunare si nu am P.G.-ul.Stiu ca in zona Greaca se face la Pichetul de graniceri din Gostinu,dar nu stiu daca se elibereaza si duminica.Cine stie va rog sa ma ajute cu o informatie.
Multumesc

Avatar utilizator
mormoila
utilizator
utilizator
Mesaje: 41
Membru din: 28 Feb 2009, 14:06

Re: P.G

Mesaj de mormoila » 03 Mar 2009, 11:52

salutare colegi pescari.
sunt mai nou in bransa si va rog foarte mult sa nu ma luati la "mistho"
am permis de pescuit eliberat in judetul VALCEA de AJVPS filiala HOREZU si am avut pentru anul trecut PG pentru judetul DOLJ (am fost de mai multe ori pe DUNARE in zona.............dar fara rezultate prea bune),mentionez ca eu sunt din BUCURESTI ,si am auzit ca mai nou sunt unele asociatii din bucuresti care elibereaza pg direct de aici,nu trebuie sa ma mai duc la OLTENITA (mentionez ca anul asta vreau sa-mi vizez permisul la OLTENITA)
stiti ceva de asta?
este adevarat ce am auzit ?adica este valabil pg-ul?
va multumesc anticipat.

Avatar utilizator
Butaru Gabriel
Veteran
Veteran
Mesaje: 688
Membru din: 12 Sep 2008, 21:04

Re: P.G

Mesaj de Butaru Gabriel » 03 Mar 2009, 11:58

costelino scrie:Salut,
Am nevoie de o informatie urgenta, va rog
Duminica merg la Dunare si nu am P.G.-ul.Stiu ca in zona Greaca se face la Pichetul de graniceri din Gostinu,dar nu stiu daca se elibereaza si duminica.Cine stie va rog sa ma ajute cu o informatie.
Multumesc
Sambata merg si eu la dunare,P G-ul numai in Oltenita sau Giurgiu il poti obtine

Avatar utilizator
Butaru Gabriel
Veteran
Veteran
Mesaje: 688
Membru din: 12 Sep 2008, 21:04

Re: P.G

Mesaj de Butaru Gabriel » 03 Mar 2009, 12:03

mormoila scrie:salutare colegi pescari.
sunt mai nou in bransa si va rog foarte mult sa nu ma luati la "mistho"
am permis de pescuit eliberat in judetul VALCEA de AJVPS filiala HOREZU si am avut pentru anul trecut PG pentru judetul DOLJ (am fost de mai multe ori pe DUNARE in zona.............dar fara rezultate prea bune),mentionez ca eu sunt din BUCURESTI ,si am auzit ca mai nou sunt unele asociatii din bucuresti care elibereaza pg direct de aici,nu trebuie sa ma mai duc la OLTENITA (mentionez ca anul asta vreau sa-mi vizez permisul la OLTENITA)
stiti ceva de asta?
este adevarat ce am auzit ?adica este valabil pg-ul?
va multumesc anticipat.
Da-mi un MP si se rezolva problema ta,valabil si pentru alte persoane,am sa raspund eventualelor MP date de dv. in cursul zilei de astazi dupa orele 23.Rog moderatori sa stearga acest post daca se crede a fi reclama .
Din partea mea nici gand de asa ceva, vreau doar sa-i ajut pe cei in cauza.

Scrie răspuns

Înapoi la “Pe rauri si Dunare”