laptele de porumb

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
bigcrapu
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 13 Ian 2009, 22:43

laptele de porumb

Mesaj de bigcrapu » 05 Mar 2009, 13:44

Buna dle iuga florentin . Va uraMAresc de multi ani emisunea si va felicit pt ce faceti pt noi pescariI de crap .Emisunle cu prepararea boilIesurilor au fost foarte bune. Si eu imi prepar boiliesuri de vreo trei ani dar numai pe baza de ou .Ce ASTEPTAM eu de la o emisune A duMneaVoaStra este MODUL DE prepararea A LAPTELUI DE PORUMB. Ptr. ca RETETA este tinuta, zic eu cam secret, astept o emisune pe tema asta daca nu cer prea mult . CU MULT RESPECT CLAUDIU CLUJ


Post Editat -> Gor965
Dl. Big ,bine a-ti venit pe acest forum!
Am rugamintea la dvs. sa acordati mai multa atentie fazei de scriere a posturilor !
In afara semnaturii de respect , unde apar litere mari sunt interventiile mele !

Avatar utilizator
george-alexandru
Veteran
Veteran
Mesaje: 765
Membru din: 26 Noi 2007, 15:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: laptele de porumb

Mesaj de george-alexandru » 05 Mar 2009, 14:01

crezi ca o firma de nade o sa spuna vreodata cum este facut CSL-ul pe care toti il folosim sau o firma producatoare de ready madeuri o sa spuna vreaodata ce liant foloseste sau reteta.pt mine ca pescar este mai important ca exzista si ca au fost inventate aceste solubile care ne ajuta sa prindem mai mult peste.si in final ne costa intre 4-6 ron pe kg de bile.numai bine
George Alexandru
George Alexandru
Presedinte CS.Green Lake
Brand Manager-4Carp
mail - greenlaketeam@yahoo.com
Imagine

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: laptele de porumb

Mesaj de Ion Mironov » 05 Mar 2009, 16:20

bigcrapu scrie:buna dle iuga florentin va uraresc de multi ani emisunea si va felicit pt ce faceti pt noi pescari de crap ,emisunle cu prepararea boilesurilor au fost foarte bune si eu imi prepar boleisuri de vreo trei ani dar numai pe baza de ou,ce astempam eu de la o emisune de dunenostra este prepararea LAPTELUI DE PORUMB pt ca este tinuta zic eu cam secreta astept o emisune pe tema asta daca nu cer prea mult . CU MULT RESPECT CLAUDIU CLUJ
vezi intai topicul prezentari si apoi revizuieste-ti postu...nu prea inteleg nimic din ce ai scris

ps:cred ca esti neam cu crinu sau chiar el.....
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
bigcrapu
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 13 Ian 2009, 22:43

Re: laptele de porumb

Mesaj de bigcrapu » 05 Mar 2009, 17:40

ok mister jonny 23 scuze pt scris dar cred k ai inteles la ce ma refer. Si multumesc lui george pt raspunsu dat .

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”