lăsţi F& h în loc să tot reluaţi emisiuni dein trecut

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Iocan
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 18 Ian 2009, 12:32

lăsţi F& h în loc să tot reluaţi emisiuni dein trecut

Mesaj de Iocan » 11 Mar 2009, 17:09

D-le florentin Iuga,cu toată consideraţia vă rog să lăsaţi să fie difuzate emisiunile postului "Fish snd Hunt"decît să reluaţi la nesfîrşit aceleaşi emisiuni care nu mai prezintă nimic nou,le-am învăţat pe de rost!Please,please,please...!

Avatar utilizator
julian mihai
senior
senior
Mesaje: 151
Membru din: 28 Oct 2008, 16:13

Re: lăsţi F& h în loc să tot reluaţi emisiuni dein trecut

Mesaj de julian mihai » 12 Mar 2009, 20:45

Iocan scrie:D-le florentin Iuga,cu toată consideraţia vă rog să lăsaţi să fie difuzate emisiunile postului "Fish snd Hunt"decît să reluaţi la nesfîrşit aceleaşi emisiuni care nu mai prezintă nimic nou,le-am învăţat pe de rost!Please,please,please...!

Te rog sa nu te superi pe mine ca-ti spun dar cred ca ai tastele inversate la tastatura >:)
FairPlay Team

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: lăsţi F& h în loc să tot reluaţi emisiuni dein trecut

Mesaj de gor965 » 12 Mar 2009, 21:01

Dar e de apreciat ca scrie (ma rog ,incearca) cu diacritice ! ;) ...chiar daca a gresit rubrica ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: lăsţi F& h în loc să tot reluaţi emisiuni dein trecut

Mesaj de florentiniuga » 13 Mar 2009, 01:43

Imi pare rau dar oricata bunavointa as avea, receiverul de la RCS se blocheaza incontinuu si daca nu e cineva langa el sa-l reseteze, o sa vedeti tot weekend-ul vreun caine cu limba scoasa sau un anunt cu cartela expirata.
Saptamana viitoare o sa mai bag si alte emisiuni, in limita timpului disponibil.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
OXY666666
membru activ
membru activ
Mesaje: 69
Membru din: 09 Dec 2007, 17:34
Localitate: ORADEA

Re: lăsţi F& h în loc să tot reluaţi emisiuni dein trecut

Mesaj de OXY666666 » 13 Mar 2009, 22:41

Va rog reluati emisiuni din arhiva in loc de F&H! va multumim!... =D>

Avatar utilizator
nicu_vasile21
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 15 Ian 2009, 20:10

Re: lăsţi F& h în loc să tot reluaţi emisiuni dein trecut

Mesaj de nicu_vasile21 » 15 Mar 2009, 10:47

Iocan scrie:D-le florentin Iuga,cu toată consideraţia vă rog să lăsaţi să fie difuzate emisiunile postului "Fish snd Hunt"decît să reluaţi la nesfîrşit aceleaşi emisiuni care nu mai prezintă nimic nou,le-am învăţat pe de rost!Please,please,please...!

Avatar utilizator
Iocan
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 18 Ian 2009, 12:32

Re: lăsţi F& h în loc să tot reluaţi emisiuni dein trecut

Mesaj de Iocan » 15 Mar 2009, 11:41

florentiniuga scrie:Imi pare rau dar oricata bunavointa as avea, receiverul de la RCS se blocheaza incontinuu si daca nu e cineva langa el sa-l reseteze, o sa vedeti tot weekend-ul vreun caine cu limba scoasa sau un anunt cu cartela expirata.
Saptamana viitoare o sa mai bag si alte emisiuni, in limita timpului disponibil.
ca de obicei ,decenţe şi cultura unui om se văd mai uşor,cînd este afişată lâîngă posturile unor mîrlani,care nu au alt scop,decît să-şi impună părerea...!Vă mulţumesc pt înţelegere!

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: lăsţi F& h în loc să tot reluaţi emisiuni dein trecut

Mesaj de gor965 » 15 Mar 2009, 18:33

Iocan scrie: ca de obicei ,decenţe şi cultura unui om se văd mai uşor,cînd este afişată lâîngă posturile unor mîrlani,care nu au alt scop,decît să-şi impună părerea...!Vă mulţumesc pt înţelegere!
Domnule Iocan ,eu am spus ca apreciez efortul de a scrie romaneste (cu diacritice) ,cu toate ca aveti cateva greseli si va sugeram sa fiti mai atent in ce rubrica a forumului postati (acest topic a fost mutat de unde l-ati postat initial ,aici, unde-i este locul ). N-am inteles de ce sunt considerat marlan ,ori postul meu este o marlanie , atata timp cat nu am intentionat sa va jignesc cu nimic si nici sa-mi impun vre-o parere !
Toate cele bune ,va doresc !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”