CUPA CARP ZONE

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristianocnaru
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 08 Feb 2010, 10:45

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de cristianocnaru » 02 Iun 2014, 17:19

Salutare,
Cu privire la donatie astept un semn si se rezolva

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de florentiniuga » 03 Iun 2014, 03:39

1. Cristian si Gabriel Ocnaru.................................................. achitat integral 1
2. Stavarache + parteneri...................................................... achitat integral 2
3.CARP GYM -GRECU FLORIN+VOINESCU CIPRIAN +OBIZIUC DAN.......... achitat avans 3
4.Zaharia Iulian + Cristina..................................................... achitat integral 4
5 Neacsu Dorin -Vasile Cornel -Cristian Ene ................................. achitat integral 5
6. Bax + parteneri............................................................... achitat avans 6
7. CARPatic Team............................................................... achitat avans 7
8.RBS Carp Team - Razvan + Bogdan + Sorin ................................ achitat avans 8
9. Valentin Gheorghe .......................................................... achitat avans 9
10.Bogdan C - Dany Neamtu - partener (Release Carp Team)..............achitat avans 10
11. Vasilescu Matei -Paul Rebega ............................................. achitat avans 11

---------------------------------------------------------------------------------------
3. Filip - Catalin
4. Chiru Paul+Daniel Afteni+Partener
11. G Team Carp[*]
12.Tnt Baits
13.Relea Dan+Sovrea Adrian + partener.
14. WLC Carp Team
18. GHENU + MIHAI + TEODOR
19.Alex Stefan + partener
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
cristianocnaru
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 08 Feb 2010, 10:45

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de cristianocnaru » 03 Iun 2014, 20:13

Buna seara ceva modificari la lista?

Avatar utilizator
Voinescu_Ciprian
utilizator
utilizator
Mesaje: 32
Membru din: 30 Mai 2014, 15:18
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Voinescu_Ciprian » 03 Iun 2014, 21:10

As mai veni cu o propunere daca se va tine acest concurs sa diminiuam sau sa renuntam la premii si sa facem 2 sectoare valorice astfel incat sa fie cupe pe ambele sectoare pentru ca nu cred ca se poate bate cineva cu locurile de pe porci 1, 2 ,3 asa ca cine trage acolo e clar pe podium de asta am zis sa venim cu 2 clasamente de Sector a si Sector b pentru noi cel putin este importanta cupa nu banii daca si ceilalti sunt de acord cu propunerea noastra
Voinescu Ciprian - Carp Gym

Avatar utilizator
cristianocnaru
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 08 Feb 2010, 10:45

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de cristianocnaru » 03 Iun 2014, 21:47

De acord

Avatar utilizator
RazvanGB
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 30 Mai 2014, 19:34

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de RazvanGB » 03 Iun 2014, 22:04

In principiu suntem si noi de acord ... un raspuns final o sa il dam in momentul in care se vine cu o propunere clara...

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Madalin Dirla » 03 Iun 2014, 23:11

Daca toti participanti vor fi de acord vom face cum doriti voi(premii pe 2 sectoare).
Rugam pe cei ce si-au anuntat intentia de a participa la acest concurs sa faca plata avansului.

Avatar utilizator
Bogdan C
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 14 Apr 2014, 23:33

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Bogdan C » 04 Iun 2014, 08:05

Voinescu_Ciprian scrie:As mai veni cu o propunere daca se va tine acest concurs sa diminiuam sau sa renuntam la premii si sa facem 2 sectoare valorice astfel incat sa fie cupe pe ambele sectoare pentru ca nu cred ca se poate bate cineva cu locurile de pe porci 1, 2 ,3 asa ca cine trage acolo e clar pe podium de asta am zis sa venim cu 2 clasamente de Sector a si Sector b pentru noi cel putin este importanta cupa nu banii daca si ceilalti sunt de acord cu propunerea noastra

De acord si noi !

Avatar utilizator
valiauto68
membru activ
membru activ
Mesaje: 50
Membru din: 01 Noi 2010, 13:43

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de valiauto68 » 04 Iun 2014, 09:56

Madalin Dirla scrie:Daca toti participanti vor fi de acord vom face cum doriti voi(premii pe 2 sectoare).
Rugam pe cei ce si-au anuntat intentia de a participa la acest concurs sa faca plata avansului.

Ce ti-am spus? Asa e mai ok.
Locurile alea cu Porci ... nu merg bine toate. Doar ultimul din dreapta are sanse si eventual penultimul ,depinde cum se pescuieste acolo pe cap de stand (vin pestii din dr)

Iar intre 8 pontoane si Dr Parosu e loc f mare.

Madaline sa ne spui si ce standuri ai ales (eventual cate sunt care nu au umbrare.)

Avatar utilizator
RazvanGB
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 30 Mai 2014, 19:34

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de RazvanGB » 04 Iun 2014, 10:03

Noi suntem de acord cu aproape orice, numai sa se vina odata cu o decizie finala ... nu de alta dar sa nu ne trezim pe 15 iun ca de fapt nu se mai tine si nici la alt concurs nu ma duc...
Organizatorii sa sune toti participanti care au dat avans si sa ceara acceptul pentru chestia asta si gata! Sa nu mai stam atat de mult pe forum si sa trecem la fapte...

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Marian Constantin » 04 Iun 2014, 10:25

Balta este echilibrata tocmai prin regulamentul anuntat ...

daca schimbati , pe echipa TNT Baits nu mai va mai bazati ...

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Costi P » 04 Iun 2014, 11:03

in doua zile ( pana vineri seara ) luam o hotarare finala in ceea ce priveste acest concurs.
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
dktaxi
senior
senior
Mesaje: 165
Membru din: 06 Apr 2008, 20:40
Localitate: Bucharest
Contact:

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de dktaxi » 04 Iun 2014, 11:31

asteptam pana vineri dar eu cred ca se va tine =D> =D>

Avatar utilizator
RazvanGB
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 30 Mai 2014, 19:34

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de RazvanGB » 04 Iun 2014, 13:23

Marian Constantin scrie:Balta este echilibrata tocmai prin regulamentul anuntat ...

daca schimbati , pe echipa TNT Baits nu mai va mai bazati ...
Eu propun ca echipa TNT Baits sa achite avansul... ;) fara suparare ce mai asteapta?

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Marian Constantin » 04 Iun 2014, 15:01

Cuvantul nostru cred ca , conteaza mai mult decat avansul ..


Problema este ca nu puteti schimba regulamentul decat cu acceptul participantilor ...

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”