CUPA CARP ZONE

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
RazvanGB
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 30 Mai 2014, 19:34

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de RazvanGB » 04 Iun 2014, 16:21

Daca o luam pe "cuvantul" la toti ... inseamna ca avem 19 echipe participante 100%, doar avansul da oarecum siguranta participarii la concurs... Hai sa trecem la fapte... cele 7 echipe sa plateasca avansul pentru concurs maine si promit ca 100 lei din echipa a 20- a ii suport eu personal!

Avatar utilizator
cristianocnaru
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 08 Feb 2010, 10:45

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de cristianocnaru » 04 Iun 2014, 20:27

Salutare, Sa inteleg ca vinerea aceeasta vom afla daca se v-a mai tine acest concurs ?

Avatar utilizator
florian serban
Veteran
Veteran
Mesaje: 659
Membru din: 18 Dec 2007, 21:27
Localitate: bucuresti

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de florian serban » 04 Iun 2014, 21:13

RazvanGB scrie:Daca o luam pe "cuvantul" la toti ... inseamna ca avem 19 echipe participante 100%, doar avansul da oarecum siguranta participarii la concurs... Hai sa trecem la fapte... cele 7 echipe sa plateasca avansul pentru concurs maine si promit ca 100 lei din echipa a 20- a ii suport eu personal!
Jobul pe care il am nu imi permite sa ajung la banca cand vreau eu.daca am spus ca venim,
nu se pune problema sa nu venim..maine o Sa facem tot posibilul sa achitam taxa daca se crede ca asta e problema..

Avatar utilizator
RazvanGB
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 30 Mai 2014, 19:34

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de RazvanGB » 04 Iun 2014, 22:17

florian serban scrie:
RazvanGB scrie:Daca o luam pe "cuvantul" la toti ... inseamna ca avem 19 echipe participante 100%, doar avansul da oarecum siguranta participarii la concurs... Hai sa trecem la fapte... cele 7 echipe sa plateasca avansul pentru concurs maine si promit ca 100 lei din echipa a 20- a ii suport eu personal!
Jobul pe care il am nu imi permite sa ajung la banca cand vreau eu.daca am spus ca venim,
nu se pune problema sa nu venim..maine o Sa facem tot posibilul sa achitam taxa daca se crede ca asta e problema..

Nu este problema doar de o echipa aici ... este vorba de 9 echipe de care restul echipelor nu stiu nimic... as fi bucuros ca si celelalte echipe sa fie exact in situatia in care esti tu acum!

Avatar utilizator
Laur ion
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 27
Membru din: 25 Ian 2014, 14:11

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Laur ion » 05 Iun 2014, 08:18

Va salut, echipa- Matei Vasilescu si Paul Rebega au platit integral la mine.

Avatar utilizator
adisan999
membru activ
membru activ
Mesaje: 73
Membru din: 24 Mar 2013, 12:23

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de adisan999 » 05 Iun 2014, 16:29

Ne cerem scuze ca anuntam asa tarziu dar din pacate nu putem participa la acest concurs.Dorim fir intins tuturor participantilor.
Adrian Sovrea +Dan Relea

Avatar utilizator
cristianocnaru
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 08 Feb 2010, 10:45

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de cristianocnaru » 05 Iun 2014, 17:27

Mai are loc acest concurs sau nu ?

Avatar utilizator
Bogdan C
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 14 Apr 2014, 23:33

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Bogdan C » 05 Iun 2014, 22:19

Cu parere de rau , din cauza unor probleme personale si mai ales pentru'ca exista destula incertitudine in ceea ce priveste acest concurs !
Echipa Release Carp Team (Bogdan C - Dany Neamtu - partener) dorim retragerea din acest concurs si evident dorim a ni'se inapoia avansul achitat, 250 RON .
De asemenea va rugam foarte frumos sa ne virati bani in cursul zilei de maine in contul deschis la banca Raiffeisen Bank.
Cont : RO 34 RZBR 0000 0600 1465 5220 , titular cont Marius Bogdan Calota .
Avand in vedere ca avansul a fost achitat tot intr'un cont de Raiffeisen , returnarea sumei nu a'r trebui sa fie o problema .

Multumim frumos pentru intelegere.

Avatar utilizator
RAZVAN GHEORGHE
senior
senior
Mesaje: 178
Membru din: 09 Mai 2010, 12:53
Localitate: bucuresti

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de RAZVAN GHEORGHE » 06 Iun 2014, 00:02

Madalin se mai tine concursul?Te intreb deoarece maine trebuie sa ma apuc sa fac bilele pentru crapii din Greaca :D
RAZVAN GHEORGHE
www.carpbait.ro

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Costi P » 06 Iun 2014, 10:44

Concursul se tine cu echipele care vor plati pana la data concursului.
Se va face doar un sector, probabil A-urile ( daca se va mari nr de echipe revenim cu doua sectoare ) cu departajare cantitate-calitate si cu premii recalculate in functie de cate echipe vom avea inscrise la ora concursului.
Se vor face si meniuri de mancare ( diseara se vor afisa ).

Daca aveti propuneri scrieti si le discutam.

Cei ce au achitat avans si vor sa se retraga, trebuie sa-si vanda locul....concursul nu mai este o incertitudine, se tine in data anuntata initial. Multumim !

1. Cristian si Gabriel Ocnaru.................................................. achitat integral 1
2. Stavarache + parteneri...................................................... achitat integral 2
3.CARP GYM -GRECU FLORIN+VOINESCU CIPRIAN +OBIZIUC DAN.......... achitat avans 3
4.Zaharia Iulian + Cristina..................................................... achitat integral 4
5 Neacsu Dorin -Vasile Cornel -Cristian Ene ................................. achitat integral 5
6. Bax + parteneri............................................................... achitat avans 6
7. CARPatic Team............................................................... achitat avans 7
8.RBS Carp Team - Razvan + Bogdan + Sorin ................................ achitat avans 8
9. Valentin Gheorghe .......................................................... achitat avans 9
10.Bogdan C - Dany Neamtu - partener (Release Carp Team)..............achitat avans 10
11. Vasilescu Matei -Paul Rebega ............................................. achitat integral 11

se pot inscrie echipe pana la data concursului
Ultima oară modificat 06 Iun 2014, 10:47 de către Costi P, modificat 1 dată în total.
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
dktaxi
senior
senior
Mesaje: 165
Membru din: 06 Apr 2008, 20:40
Localitate: Bucharest
Contact:

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de dktaxi » 06 Iun 2014, 10:47

BRAVO COSTI stiam ca ma pot baza pe tine =D> =D>

Avatar utilizator
dktaxi
senior
senior
Mesaje: 165
Membru din: 06 Apr 2008, 20:40
Localitate: Bucharest
Contact:

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de dktaxi » 06 Iun 2014, 10:48

RAZVANE te astept la concurs :-c

Avatar utilizator
baxterwar
membru activ
membru activ
Mesaje: 78
Membru din: 15 Dec 2012, 15:44
Localitate: moreni

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de baxterwar » 06 Iun 2014, 12:12

Acum putem sta linistiti, de 1 luna de zile nu am mai fost la un concurs si credeam ca ratez si sansa asta.BV **== .Da-i bice razvane la bile
FairPlay Fishing Club

Avatar utilizator
baxterwar
membru activ
membru activ
Mesaje: 78
Membru din: 15 Dec 2012, 15:44
Localitate: moreni

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de baxterwar » 06 Iun 2014, 12:13

Este balta la care cantitate - calitate se preteaza cel mai bine.
FairPlay Fishing Club

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Marian Constantin » 06 Iun 2014, 12:34

Costy , te am tot sunat ti am dat si mesaje si nici un raspuns de la tine decat ca esti in sedinta ..., vreau sa achit avansul ....

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”