OPERATIUNEA "MONSTRU"

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
toader nicolae
Veteran
Veteran
Mesaje: 535
Membru din: 09 Feb 2009, 00:46

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de toader nicolae » 27 Mar 2009, 15:32

Distractia " MONSTRU" este obiectivul principal al operatiunii.

Am sunat la navrom si mi-au spus ca inca nu au definitivat programul de vara si preturile.

Avatar utilizator
eugen
senior
senior
Mesaje: 250
Membru din: 10 Mar 2008, 09:31

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de eugen » 28 Mar 2009, 00:12

Dupa discutiile purtate de domniile voastre cu privire la locatii de pescuit in Delta Dunarii, dupa raspunsurile pe care le-ati primit(domnul Costelino stie mai bine despre ce vorbesc), am ajuns la concluzia ca, principala grija a domniilor voastre ar trebui sa fie pregatirile pentru misiune.
A doua problema ar fi cum ajungeti in mijlocul naturii, in acele oaze de liniste unde se poate incepe operatiunea,adica mijloacele de transport.
Cam acestea sunt problemele, ca apoi, locul de campare si de pescuit sigur il veti gasi domniile voastre ca doar sunteti pescari si nu amatori ca mine, lipoveni, localnici, sa va destainuie vre-un loc, daca aveti aditivul corespunzator, sigur se gasesc.
Asa ca domnilor, nu mai cereti detalii despre locuri de pescuit ca sigur nu o savi le spuna prea multi, mai ca pescarii nu-si dezvaluie locurile secrete, mai ca nu le place de unul sau altul dintre domniile voastre, cine stie.
Pacat de faptul ca, una la mana, nu pot sa vin si eu(si asta ma cam macina chiar daca poate nu ma credeti, as fi avut si eu de la cine invata cate ceva), si in al doilea rand , ca pescarii nu sunt chiar asa de uniti cum speram si cream sa fie.

Sa veti timpbun, distractie pe cinste ca sa ma oftic a doua oara :D , fire intinse si operatiune monstruoasa. :)

Avatar utilizator
dianu marin catalin
senior
senior
Mesaje: 283
Membru din: 19 Oct 2008, 16:08
Localitate: bucuresti

Re: INSCRIERI OPERATIUNEA ''MONSTRU"

Mesaj de dianu marin catalin » 11 Apr 2009, 20:51

unde se disputa si care-i taxa si regulamentul

Avatar utilizator
RazvanR
membru activ
membru activ
Mesaje: 88
Membru din: 08 Oct 2008, 14:15
Localitate: Cluj-Napoca

Re: INSCRIERI OPERATIUNEA ''MONSTRU"

Mesaj de RazvanR » 11 Apr 2009, 21:35


Avatar utilizator
toader nicolae
Veteran
Veteran
Mesaje: 535
Membru din: 09 Feb 2009, 00:46

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de toader nicolae » 12 Apr 2009, 10:35

Rog din suflet pe cei inscrisi sa aprobe o amanare de 2-3 saptamani la plecarea in operatiune deoarece sunt operat la genunchi si nu stiu daca la data de 13 iunie voi fi capabil sa merg.Sper ca aceasta amanare sa nu puna in pericol buna desfasurare a operatiunii si vreau sa va cer scuze pentru orice neplacere creata.

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de timer » 12 Apr 2009, 10:56

toader nicolae scrie:Rog din suflet pe cei inscrisi sa aprobe o amanare de 2-3 saptamani la plecarea in operatiune deoarece sunt operat la genunchi si nu stiu daca la data de 13 iunie voi fi capabil sa merg.Sper ca aceasta amanare sa nu puna in pericol buna desfasurare a operatiunii si vreau sa va cer scuze pentru orice neplacere creata.
Insanatosire grabnica!Sanatate!

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de costelino » 12 Apr 2009, 11:17

Nici o problema batrane marinar,tu esti seful,tu organizezi noi te urmam.
Cat despre operatie iti doresc insanatosire grabnica pentru ca a inceput crapul sa manance.
Am o sala de fitness,cand poti merge cat de cat, vino sa te pun pe picioare cat mai rapid.
Multa sanatate

Avatar utilizator
toader nicolae
Veteran
Veteran
Mesaje: 535
Membru din: 09 Feb 2009, 00:46

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de toader nicolae » 12 Apr 2009, 11:28

Va multumesc pentru sustinere dar din pacate pentru mine trebuie sa mai astept pana voi avea sansa sa fac primul piercing unui mustacios.

Sper sa-i acord aceasta sansa monstrului din delta.

Avatar utilizator
nagy victor
Veteran
Veteran
Mesaje: 1447
Membru din: 19 Feb 2009, 12:19
Localitate: Oradea
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de nagy victor » 12 Apr 2009, 14:57

NUstiu unde sa postez acest mesaj ;
@Toader Nicolae
Iti doresc insanatosire grabnica ca sa poti sa-ti indeplinesti misiunea in " OPERATIUNEA MONSTRU " ! ---<><
Pescuitul Inainte de Toate !
Cine NU Respecta Natura , NU se Respecta pe SINE !

http://pescarulbihorean.ro/
http://pescarulbihorean.ro/forum/

Avatar utilizator
Razvan87
utilizator
utilizator
Mesaje: 16
Membru din: 17 Mar 2009, 18:38

Re: INSCRIERI OPERATIUNEA ''MONSTRU"

Mesaj de Razvan87 » 12 Apr 2009, 19:06

Salut Baieti ma numesc Razvan am 22 de ani sunt din Pitesti mi-ar face placere sa pot sa ma inscrieti si pe mine la acest concurs chiar dak va spun sincer nu sunt maistru al crapului dar pescuiesc de vreo 8 ani
Poate asa reusesc sa mai invat si eu cate ceva de la maestrii:) Astept raspuns in legatura cu inscrierea dak sunt considerat inscris dak am postat sau tre sa fac ceva:)!bine ar fi sa fie concursu dupa iunie k o sa am un bebe si trebuie sa il botez:P!!! FIRE ZBUCIUMATE!!

Avatar utilizator
toader nicolae
Veteran
Veteran
Mesaje: 535
Membru din: 09 Feb 2009, 00:46

Re: INSCRIERI OPERATIUNEA ''MONSTRU"

Mesaj de toader nicolae » 12 Apr 2009, 19:22

Razvan87 scrie:Salut Baieti ma numesc Razvan am 22 de ani sunt din Pitesti mi-ar face placere sa pot sa ma inscrieti si pe mine la acest concurs chiar dak va spun sincer nu sunt maistru al crapului dar pescuiesc de vreo 8 ani
Poate asa reusesc sa mai invat si eu cate ceva de la maestrii:) Astept raspuns in legatura cu inscrierea dak sunt considerat inscris dak am postat sau tre sa fac ceva:)!bine ar fi sa fie concursu dupa iunie k o sa am un bebe si trebuie sa il botez:P!!! FIRE ZBUCIUMATE!!


Esti binevenit sa te alaturi "operatiunii"si iti doresc din suflet sa-ti traiasca bebelusul iar tu si sotia ta sa va bucurati de el.
Citeste topicul OPERATIUNEA "MONSTRU" ca sa vezi exact despre ce este vorba.


ps sa iei berea cu tine ca te tinem minte <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P

Avatar utilizator
Razvan87
utilizator
utilizator
Mesaje: 16
Membru din: 17 Mar 2009, 18:38

Re: INSCRIERI OPERATIUNEA ''MONSTRU"

Mesaj de Razvan87 » 12 Apr 2009, 21:36

Multumesc mult la fel si tie si tuturor kre aveti bebe!Si va dati seama k o sa vin cu berea in limita bunului simt adik k totusi o sa fim la o partida de peste :P dar nu e problema si multumesc pt k m-ati inclus in acest concurs!!!

Avatar utilizator
Razvan87
utilizator
utilizator
Mesaje: 16
Membru din: 17 Mar 2009, 18:38

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de Razvan87 » 12 Apr 2009, 21:43

Salut baieti abia astept sa ne organizam si sa i dam bataie la aceasta operatiune pe delta :) FIRE ZBUCIUMATE!!!

Avatar utilizator
AcidAzotic
membru activ
membru activ
Mesaje: 144
Membru din: 07 Mar 2009, 18:35

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de AcidAzotic » 13 Apr 2009, 15:18

Salut!!! Sunt din Craiova si m-ar interesa si pe mine mai multe detalii despre aoperatiunea "MONSTRU" :D . Cam la cat credeti ca s-ar ridica costul acestei iesiri in delta .Eu sunt incepator in pescuitul la lanseta , si cred ca pot obtine cate o informatie pentru realizarea monturilor pentru crap
Va Multumesc!!!

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de costelino » 13 Apr 2009, 16:53

AcidAzotic scrie:Salut!!! Sunt din Craiova si m-ar interesa si pe mine mai multe detalii despre aoperatiunea "MONSTRU" :D . Cam la cat credeti ca s-ar ridica costul acestei iesiri in delta .Eu sunt incepator in pescuitul la lanseta , si cred ca pot obtine cate o informatie pentru realizarea monturilor pentru crap
Va Multumesc!!!
Detalii aflii daca citesti acest topic de la inceput,oricum costurile sunt mici.
Informatii despre monturi de crap vrei sa dai sau ai nevoie de ele.Nu am inteles bine.

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”