rugaminte, sfat pt. balta. urgent, d-le iuga, pescari, orice

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
ben
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 01 Feb 2009, 23:21

rugaminte, sfat pt. balta. urgent, d-le iuga, pescari, orice

Mesaj de ben » 14 Apr 2009, 23:40

felicitari tuturor pt comunitatea pe care ati construit-o, si succes pe viitor.
sunt iesean si de paste ma voi afla in zona cornesti, jud dambovita, pe dn1, si as dori foarte mult sa-mi fie recomandata o balta de pescuit, indiferent de pret, conditii, dar o balta cu administratori seriosi, sa nu-mi strice ziua. balta sa fie in zona dn1 sau dn1a, gen peris, tancabesti dar si altele. sunt la inceput in pescuit si in general pescuiesc la crap. dar nu selectez inca f bine pestele,asa incat orice sfat sincer imi va fi de folos. indiferent de raspunsuri, va multumesc tuturor anticipat. sarbatori binecuvantate si fire tensionate.
mai bine incepator decat deloc?

Avatar utilizator
toader nicolae
Veteran
Veteran
Mesaje: 535
Membru din: 09 Feb 2009, 00:46

Re: rugaminte, sfat pt. balta. urgent, d-le iuga, pescari, orice

Mesaj de toader nicolae » 14 Apr 2009, 23:56

ben scrie:felicitari tuturor pt comunitatea pe care ati construit-o, si succes pe viitor.
sunt iesean si de paste ma voi afla in zona cornesti, jud dambovita, pe dn1, si as dori foarte mult sa-mi fie recomandata o balta de pescuit, indiferent de pret, conditii, dar o balta cu administratori seriosi, sa nu-mi strice ziua. balta sa fie in zona dn1 sau dn1a, gen peris, tancabesti dar si altele. sunt la inceput in pescuit si in general pescuiesc la crap. dar nu selectez inca f bine pestele,asa incat orice sfat sincer imi va fi de folos. indiferent de raspunsuri, va multumesc tuturor anticipat. sarbatori binecuvantate si fire tensionate.


Fratele meu,iti recomnd cu placere MOARA VLASIEI 2 unde la un pret decent poti pescui linistit.Daca stai pe o comoara Tancabesti este cea mai buna alegere.

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”