radio tv

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gigi daraban
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 24 Noi 2007, 23:42

radio tv

Mesaj de gigi daraban » 16 Feb 2008, 18:26

emisiune foarte relaxanta, cu multe informatii utile.pacat ca-i la radio.din cite stiu eu emisiune de televiziune inseamna ca ceea se aude se si vede,ori in aceasta emisiune nu se vede nimic, respectiv:daca folosesti fir negru apai nu-l puneti pe fond negru si invers fir alb(fluo) pe fond alb.emisiune radio nota 10,tv nota 4,din pacate pt operator in primul rand.se putea f bine filma de sus pe fond masa libera si atunci intelegi cum se face(un nod,o legatura...).sper sa tineti cont de parerea mea pt emisiunea urmatoare daca nu ati filmat-o deja.
va multumesc.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: radio tv

Mesaj de florentiniuga » 17 Feb 2008, 02:53

Daca te referi la emisiunea cu Tolba lui Mos Craciun, atunci prin tolba trebuie sa intelegi arhiva, pentru ca sunt secvente filmate prin 2004. De atunci s-au mai schimbat lucrurile, desi ne mai scapa cate ceva din cand in cand. Nu putem fi perfecti, nu avem bugetul TVR-ului. :evil: De fapt nu avem buget deloc. :( De fapt... punem bani de la noi. :wink:
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
CRYSTYAN
membru activ
membru activ
Mesaje: 81
Membru din: 29 Dec 2007, 13:16
Localitate: TIMISOARA
Contact:

Re: radio tv

Mesaj de CRYSTYAN » 17 Feb 2008, 17:24

Domnule FLORENTIN face-ti dvs. emisiunea asa cum stiti ca faceti treaba buna fata de altii,nu lasa-ti pe nimeni sa va influenteze.Va doresc nervi de otel in continuare.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”