senzor...

Moderatori: gor965, mini_mic

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

senzor...

Mesaj de Costi P » 29 Apr 2009, 21:16

salut,
am o mare rugaminte la voi: am primit acest senzor, stiti cumva daca il folosesc ca atare sau trebuie sa-i mai cumpar nu stiu ce si daca da ce?Delkim TX-i Plus

Delkim TX-i Plus este varful de gama al senzorilor Delkim. De la aparitia pe piata in 1992, senzorii Delkim au stabilit noi standarde de calitate in materie. Sunt fabricati in Marea Britanie dupa o tehnologie unica, Vibration Sensing System, bazata integral pe detectarea vibratiilor din fir, fara parti mobile (role). Nivelul de sensibilitate este exceptional. Au doua game de sensibilitate, ajustabile separat, ceea ce permite reglaje de mare finete, care elimina semnalele false provocate de vant sau de curenti. Calitatea, fiabilitatea si versatilitatea senzorilor Delkim fac din ei alegerea numarul unu pentru nenumarati pescari.

Specificatii TX-i Plus:

* alarma anti-furt * emitator radio incorporat * coduri individuale de transmisie (pentru a nu interfera cu alte statii) * sistem de detectare bazat pe vibratii * doua game de sensibilitate, ajustabile separat * reglaj de volum de mare capacitate, pana la 100dB * reglaj de ton foarte amplu * LED-uri gemene de mare intensitate * culori disponibile: rosu, verde, galben, albastru, alb, violet
as vrea sa precizez ca inca nu-l am fizic, de aceea intreb
Ultima oară modificat 29 Apr 2009, 21:49 de către Costi P, modificat 1 dată în total.
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: cum e cu asta?

Mesaj de Costi P » 29 Apr 2009, 21:47

mai exact intreb daca vine la pachet gata de folosit, cu hangere, swingere, sau ce mai este nevoie pt el...multumesc
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
DragosS
utilizator
utilizator
Mesaje: 26
Membru din: 04 Ian 2009, 01:33
Localitate: Bucuresti

Re: senzor...

Mesaj de DragosS » 29 Apr 2009, 22:48

Swingerul sau hangerul trebuie achizitionat ulterior. Nu este la pachet cu avertizorul.

Scrie răspuns

Înapoi la “Altele”