chat

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: chat

Mesaj de Qnyx » 17 Feb 2008, 12:17

Cred........nu sunt sigur, ca in 10 zile este gata totul, inclusiv chat si alte chestii....inca secrete.
Nu promit, dar targetul cam asta este.
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
Margescu Romeo
senior
senior
Mesaje: 263
Membru din: 27 Ian 2008, 14:57

Re: chat

Mesaj de Margescu Romeo » 17 Feb 2008, 12:28

Cred ca ar fi mai atractiv aici pentru ca aici sunt adevaratii pescari.Nu ma refer la mine . Eu vreau sa devin pescar de crap din experienta voastra.Eu sunt pescar de rau de 40 de ani,poate va dau si eu ceva din experienta mea.La schimb nu?

Avatar utilizator
CRYSTYAN
membru activ
membru activ
Mesaje: 81
Membru din: 29 Dec 2007, 13:16
Localitate: TIMISOARA
Contact:

Re: chat

Mesaj de CRYSTYAN » 17 Feb 2008, 17:17

Dl. ROMEO nu ar fi rau sa ne impartasiti din experienta dvs.O experienta atit de lunga nu prea cred sa aiba prea multi asa ca noi va ajutam cu mare placere (vorbesc in nume propriu sa nu supar pe cineva) in tainele pescuitului la crap.Eu am fost pescar doar de balta pina acum doi ani cind un prieten m-a dus la TIMIS si pot sa spun ca este total diferit pescuitul.I-ti trebuie mult mai multe cunostinte despre acest subiect.Cu stima si respect.FIR INTINS !!

Avatar utilizator
Margescu Romeo
senior
senior
Mesaje: 263
Membru din: 27 Ian 2008, 14:57

Re: chat

Mesaj de Margescu Romeo » 23 Feb 2008, 15:06

Nu mai vine chatul ala odata ca acum este timp de discutii.La vara o sa fim rupti de maini de la recuperat :lol:

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Chat

Mesaj de Qnyx » 24 Feb 2008, 16:39

In urma presiunilor repetate din partea "anumitor" utilizatori, chat-ul a fost conturat intr-o anumita forma, dar nu este una finala. Sper sa va fie de folos si tin sa precizez ca in momentul cand va fi gata si website-ul, totul va avea o alta infatisare. Acesta se poate gasi aici : http://www.infopescar.tv/forum/chat/

Salutari !
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
old_radu
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 09 Feb 2008, 21:45
Localitate: Baia Mare

Re: chat

Mesaj de old_radu » 24 Feb 2008, 21:13

Qnyx,ai facut treaba faina cu chatu'.
Succese ! pe mai departe si...
Fir intins ! tuturor. :wink:
GO FOR SPINNING ! ! !

Avatar utilizator
gaz461
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 08 Dec 2007, 14:54
Localitate: TIMISOARA

Re: chat

Mesaj de gaz461 » 25 Mar 2008, 12:12

E chiar super singurul lucru pe care nu il inteleg e de ce ma tot scoate afara si imi cere intotdeauna sa ma autentific,daca ma poate sfatui sau ajuta cineva ar fi ok multumiri si fir intins tuturor .

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: chat

Mesaj de Qnyx » 25 Mar 2008, 15:08

Te scoate afara nu din cauza ta ci din cauza faptului ca serverul (computerul) pe care este aplasat website-ul, este o porcarie, scuzati-mi expresia. Firma respectiva (am mai spus in alte posturi) unde se afla website-ul, implicit forumul, practica politica aia romaneasca, numita japca. Ca un exemplu sa ma intelegeti, ai o camera de inchiriat si in mod normal este destinata unei singure persoane, care ar putea avea confort maxim la un pret sa zicem de 100 de lei. Eh' aceasta companie prefera sa bage 100 de persoane in camera aia cu pretul de 100 de lei per/persoana, in ciuda faptului ca este constienta ca acestia vor avea de suferit. Sper ca ati inteles analogia cu website-ul. In orice caz, vom muta website-ul de la aceasta companie de c***t la una respectabila care apreciaza si practica activitatea specifica cu profesionalism.

Cu stima,
Cosmin.
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
gaz461
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 08 Dec 2007, 14:54
Localitate: TIMISOARA

Re: chat

Mesaj de gaz461 » 25 Mar 2008, 15:46

Multumesc frumos pt.explicatie chiar ma ghandeam ca eu sau compu sintem cu vreo problema ,asa ca nu ne ramane decat saasteptam.Ne conformam.Si inca ceva ,nu am putut sa ii raspund la miska la raul ala populat din italia ,oare din acelasi motiv. Multumesc o zi buna.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”