Emisiuni 2009, Pt. Dl. Florentin

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
leontin
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 24 Apr 2009, 15:19

Emisiuni 2009, Pt. Dl. Florentin

Mesaj de leontin » 13 Mai 2009, 18:19

Buna, ma numesc Gabriel si sint din Arad, ma intereseaza cind vedem si emisiuni din 2009 la Infopescar.tv. Pana acum am vazut cam tot ce sa divuzat, am avut si timp sint in Concediu Medical, sambetele nu prea am fost pe acasa si am ratat din emisiuni si as dori reluarile. Multumesc anticipat pt. raspuns.

Avatar utilizator
florian
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 07 Dec 2008, 09:14

Re: Emisiuni 2009, Pt. Dl. Florentin

Mesaj de florian » 13 Mai 2009, 19:47

stiind ca sunteti destul de amabil,si sunt si ma consider un pescar sportiv de crap(pe dunare,jiu,olt:nu imi place pe balta,am fost de vreo citeva ori si nu prea am avut satisfactii),as dori sa stiu exact cind se eschide pescuitul pe dunare??am citit intrun ordin al ministrului mediului si bla bla bla...ca pescuitul pe dunare se deschide pe data de 16 mai???mentionez ca eu pescuiesc in amonte si aval de portile de fier doi circa 20-25 km in ambele porti,depinde cum este apa cit si pe bratul de la Tiganasi.va multumesc si astept un raspuns daca se poate.......in rest fire intinse si capturi cit mai mari pt o satisfactie deplina **== .cu stima floriann de la motru....

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Emisiuni 2009, Pt. Dl. Florentin

Mesaj de florentiniuga » 13 Mai 2009, 21:47

leontin scrie:Buna, ma numesc Gabriel si sint din Arad, ma intereseaza cind vedem si emisiuni din 2009 la Infopescar.tv. Pana acum am vazut cam tot ce sa divuzat, am avut si timp sint in Concediu Medical, sambetele nu prea am fost pe acasa si am ratat din emisiuni si as dori reluarile. Multumesc anticipat pt. raspuns.
Of, timpul... ~x(

@florian
Daca nici ministrul nu a fost suficient de explicit in ordinul dat, de unde sa stiu eu? Dupa cum ai vazut, am incetat de mult sa ma mai ocup de legislatie. Mi-as pierde timp pretios din cel alocat pescuitului. >:)
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Emisiuni 2009, Pt. Dl. Florentin

Mesaj de gor965 » 13 Mai 2009, 23:09

florian scrie:stiind ca sunteti destul de amabil,si sunt si ma consider un pescar sportiv de crap(pe dunare,jiu,olt:nu imi place pe balta,am fost de vreo citeva ori si nu prea am avut satisfactii),as dori sa stiu exact cind se eschide pescuitul pe dunare??am citit intrun ordin al ministrului mediului si bla bla bla...ca pescuitul pe dunare se deschide pe data de 16 mai???mentionez ca eu pescuiesc in amonte si aval de portile de fier doi circa 20-25 km in ambele porti,depinde cum este apa cit si pe bratul de la Tiganasi.va multumesc si astept un raspuns daca se poate.......in rest fire intinse si capturi cit mai mari pt o satisfactie deplina **== .cu stima floriann de la motru....
Pe 29 mai e ultima zi de prohibitie pe zona de frontiera !

Art.1. - (1) Se instituie masuri de prohibitie pentru pescuitul oricaror specii de pesti, crustacee, moluste si al altor vietuitoare acvatice In apele maritime interioare si In apele continentale, in perioada 13 aprilie-11 iunie inclusiv, si in apele care constituie frontiera de stat, in perioada 15 aprilie-29 mai inclusiv, cu exceptiile prevazute in prezentul ordin.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
fillip_m
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 24 Ian 2009, 12:38

Re: Emisiuni 2009, Pt. Dl. Florentin

Mesaj de fillip_m » 25 Mai 2009, 09:59

@florian
Daca nici ministrul nu a fost suficient de explicit in ordinul dat, de unde sa stiu eu? Dupa cum ai vazut, am incetat de mult sa ma mai ocup de legislatie. Mi-as pierde timp pretios din cel alocat pescuitului. >:)


Salut. Florentine nu ai cum sa pui pe civa sa se ocupe de punerea emisiunilor din 2009 pe forum la arhiva daca tu nu ai timp?

Avatar utilizator
Mitrea Nicusor Liviu
utilizator
utilizator
Mesaje: 19
Membru din: 18 Aug 2008, 17:46

Re: Emisiuni 2009, Pt. Dl. Florentin

Mesaj de Mitrea Nicusor Liviu » 26 Mai 2009, 20:01

Buna Ziua , sunt Liviu din Roman si vreau sa va multumesc Domnule Florentin pentru toate emisiunile pe care le difuzati, tot ce stiu in ale pescuitului am invatat de la dumneavoastra prin superbele emisiuni pe care le faceti.
Am crezut ca pot sa va multumesc personal saptamana trecuta cind v-am cautat la concursul de pe Lates(eu sunt din Roman), din pacate nu a fost posibil, poate altadata la un alt concurs si poate atunci imi puteti arata si mie din trucurile pe care le stiti cum de altfel ati spus ca si dumneavoastra ati invatat de la altii .
Toata Stima din partea noastra si la cit mai multe emisiuni frumoase . Va mai asteptam pe Lates .
< Fire Intinse >

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Emisiuni 2009, Pt. Dl. Florentin

Mesaj de florentiniuga » 27 Mai 2009, 04:59

Mitrea Nicusor Liviu scrie:Buna Ziua , sunt Liviu din Roman si vreau sa va multumesc Domnule Florentin pentru toate emisiunile pe care le difuzati, tot ce stiu in ale pescuitului am invatat de la dumneavoastra prin superbele emisiuni pe care le faceti.
Am crezut ca pot sa va multumesc personal saptamana trecuta cind v-am cautat la concursul de pe Lates(eu sunt din Roman), din pacate nu a fost posibil, poate altadata la un alt concurs si poate atunci imi puteti arata si mie din trucurile pe care le stiti cum de altfel ati spus ca si dumneavoastra ati invatat de la altii .
Toata Stima din partea noastra si la cit mai multe emisiuni frumoase . Va mai asteptam pe Lates .
< Fire Intinse >
Multumesc de urare. O sa vin la Lates la mansa de calificari, chiar daca nu voi fi participant si vin doar cu camera.
Trucuri nu am nedezvaluite si daca mai aflu ceva, daca mai aud, le dau repede ca acu' trece sezonul. :))
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”