help

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei-pescaru2009
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 09 Iul 2009, 19:45

help

Mesaj de andrei-pescaru2009 » 09 Iul 2009, 20:04

Salut Dragi pescari... am nevoie de o montura pentru balta si nu stiu cum sa fac... merg maine pe balta si am nevoie de o mantura speciala si cu ce trebe sa nadesc la crap, sau la somn....

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: help

Mesaj de gor965 » 10 Iul 2009, 15:59

andrei-pescaru2009 scrie:Salut Dragi pescari... am nevoie de o montura pentru balta si nu stiu cum sa fac... merg maine pe balta si am nevoie de o mantura speciala si cu ce trebe sa nadesc la crap, sau la somn....
E tardiva interventia mea dar vreu sa spun totusi ca sunt destule topicuri deschise cu si despre nade si monturi ! Trebuie sa ai ceva mai mult timp la dispoziti ca sa te pui un pic in tema cu ce anume cauti exact ! E destul de greu sa primesti sfaturi si sa le si aplici cu succes tinand cont ca ai postat la 8 seara si a doua zi pleci la balta !
Incepe prin a urmarii sa zicem ,legarea corecta a unui ac ptr. crap si apoi daca apar neclaritati intrebi punctual...cum fac aia ...cum fac ai'lalta...ca sigur vor apare de acum intrebari de genul :cum leg rig-ul de montura ...ce montura sa fac....cu plumb ,cu momitor ...plumb pierut... in-line ...etc.,etc.

La fel si ptr. nada ,iti recomand sa citesti mai multe AICI !
Sa ai fire intinse ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
andrei-pescaru2009
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 09 Iul 2009, 19:45

Re: help

Mesaj de andrei-pescaru2009 » 11 Iul 2009, 14:17

mersi ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) merg sa fac montura ca uite cat e ceasu :!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Monturi”