intrebare emisiune

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: intrebare emisiune

Mesaj de gogu steriade » 26 Sep 2009, 18:21

Liviu Belu scrie:Prietene esti total pe dinafara discutiei, daca ai chef de misto ieftin fao in alta parte sau pastreaza-ti forma fizica "Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere"
Domne matale suferi da prea mult simt critic si ai lipsa da simtu umorului ! #-o cre ca teai molipsit da la nemtii aia dan Malmo :-w ...mai treci si tu pacasa bea o tzuica si nu te mai oftica atata pa rezolutia video ! ;)
pss
lcd da 32'' <:-P ...unde stai in Malmo ,ca sa trimit niste frati dai mei sa ti-l ushureze ,adica sal regleze sa vada mai bine ... ! >:D<
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: EMISIUNILE DIN 19 si 26.09.2009

Mesaj de gor965 » 26 Sep 2009, 18:28

Shummy scrie:Cand o sa putem viziona si noi emisiunile INFO PESCAR? Este deja 26.09 si nu am vazut emisiunea din 19.09. O sa o mai vedem oare? In 22.09 d-nul Florentin cerea inca 2-3 zile pentru a posta emisiunea... La arhiva nu am acces, imi spune ca eu nu am acest drept, desi sunt inregistrat pe forum. Poate ma puteti lamuri si cu acest aspect. Multumesc.
Nu mai deschideti va rog alte topicuri in alte subforumuri ,ptr. ca deja exista acest topic ! Legat de arhiva s-a spus ca la acest moment nu este disponibila si ca in nici un caz nu a fost restrictionat accesul cuiva deja inregistrat pe forum ! In pagina 1 s-a precizat la un moment dat :
Qnyx scrie: Ca sa va raspund la intrebarea legata de arhiva, aceasta va fi disponibila in curand pe site, dar sub o alta forma si sa speram ca in format HD.
P.S
Dl. Gogu ,cuvantul "Diverse"...va spune ceva ?! :-w
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Liviu Belu
membru activ
membru activ
Mesaje: 56
Membru din: 10 Sep 2009, 14:45
Localitate: Malmö
Contact:

Re: EMISIUNILE DIN 19 si 26.09.2009

Mesaj de Liviu Belu » 26 Sep 2009, 21:55

Shummy scrie:Cand o sa putem viziona si noi emisiunile INFO PESCAR? Este deja 26.09 si nu am vazut emisiunea din 19.09. O sa o mai vedem oare? In 22.09 d-nul Florentin cerea inca 2-3 zile pentru a posta emisiunea... La arhiva nu am acces, imi spune ca eu nu am acest drept, desi sunt inregistrat pe forum. Poate ma puteti lamuri si cu acest aspect. Multumesc.
De ce ar fi totulo gratis !?!?!?!?!? korda nu le da gratis [-x

Avatar utilizator
Liviu Belu
membru activ
membru activ
Mesaje: 56
Membru din: 10 Sep 2009, 14:45
Localitate: Malmö
Contact:

Re: intrebare emisiune

Mesaj de Liviu Belu » 26 Sep 2009, 21:58

gogu steriade scrie:
Liviu Belu scrie:Prietene esti total pe dinafara discutiei, daca ai chef de misto ieftin fao in alta parte sau pastreaza-ti forma fizica "Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere"
Domne matale suferi da prea mult simt critic si ai lipsa da simtu umorului ! #-o cre ca teai molipsit da la nemtii aia dan Malmo :-w ...mai treci si tu pacasa bea o tzuica si nu te mai oftica atata pa rezolutia video ! ;)
pss
lcd da 32'' <:-P ...unde stai in Malmo ,ca sa trimit niste frati dai mei sa ti-l ushureze ,adica sal regleze sa vada mai bine ... ! >:D<

Da poate ai dreptate dar humorul lasal inata parte cai prinde bine, iar frati poate sa te viziteze pe tine

Avatar utilizator
Liviu Belu
membru activ
membru activ
Mesaje: 56
Membru din: 10 Sep 2009, 14:45
Localitate: Malmö
Contact:

Re: intrebare emisiune

Mesaj de Liviu Belu » 29 Sep 2009, 20:07

@Qnyx

Da Qnyx am reusit si eu sa prind putin astazi din noul site si acolo intradevar cand dai komanda ca sa vezi pe tot ecranul se extinde imagine pe tot ecranul. Felicitari pentru noul look si spor la treaba.

Avatar utilizator
Shummy
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 30 Dec 2007, 15:13

Re: intrebare emisiune

Mesaj de Shummy » 30 Sep 2009, 18:02

Cand vom mai putea vedea si noi emisiunile info pescar? Am tot intrebat dar.....nici un raspuns concret. Poate niciodata............ deja au trecut saptamani intregi si nu au fost postate. As dori un raspuns clar, sa stim toti ce se mai aude de acea emisiune sau sa ne luam gandul de la ea.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: intrebare emisiune

Mesaj de gor965 » 30 Sep 2009, 21:23

Shummy scrie:Cand vom mai putea vedea si noi emisiunile info pescar? Am tot intrebat dar.....nici un raspuns concret. Poate niciodata............ deja au trecut saptamani intregi si nu au fost postate. As dori un raspuns clar, sa stim toti ce se mai aude de acea emisiune sau sa ne luam gandul de la ea.
Poate niciodata... :-? ...ia vezi postul lui Florentin de AICI ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: intrebare emisiune

Mesaj de florentiniuga » 01 Oct 2009, 18:19

Cu dedicatie speciala pentru carcotasi : EMISIUNE NOUA ---<><
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: intrebare emisiune

Mesaj de nando » 01 Oct 2009, 21:01

foarte edificatoare emisiunea si la obiect. sincere felicitari
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
Tony
senior
senior
Mesaje: 203
Membru din: 09 Dec 2007, 10:19
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: intrebare emisiune

Mesaj de Tony » 02 Oct 2009, 20:58

Poate ne anunti si ziua , ora in care va fi difuzata.
Inca o data multumiri. =D> =D> =D> =D>
Wants food.......but it's too late to eat!!!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: intrebare emisiune

Mesaj de florentiniuga » 02 Oct 2009, 23:47

Tony scrie:Poate ne anunti si ziua , ora in care va fi difuzata.
Inca o data multumiri. =D> =D> =D> =D>
????????
Ma tem ca nu inteleg. Unde mai vrei sa o vezi, sau ce televiziune crezi ca difuzeaza aproape doua ore de emisiune? La F&H (PVTV) va fi o varianta scurta de 30'. Asta-i regula in Tv. Numai talk-show-rile sunt mai lungi de atat.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Tony
senior
senior
Mesaje: 203
Membru din: 09 Dec 2007, 10:19
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: intrebare emisiune

Mesaj de Tony » 03 Oct 2009, 08:21

Scuze ptr. exprimarea gresita ma refeream la emisiunea obisnuita.
Apropo de provocare cred ca, baieti de la stationar va vor da ceva batai de cap.
Wants food.......but it's too late to eat!!!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: intrebare emisiune

Mesaj de florentiniuga » 03 Oct 2009, 10:10

E ca si cum s-ar bate un practicant de box cu unul de karate. Karatistul e mai ager, loveste des si din toate pozitiile dar daca-si fura doi pumni se termina meciul. :D
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: intrebare emisiune

Mesaj de gor965 » 03 Oct 2009, 10:27

florentiniuga scrie:E ca si cum s-ar bate un practicant de box cu unul de karate. Karatistul e mai ager, loveste des si din toate pozitiile dar daca-si fura doi pumni se termina meciul. :D
Depinde de regulament....karatistul loveste mai bine cu picioarele...daca-i arde una la tibie ,ori un picior dupa ceafa ,boxerul e KO ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”