STATIONAR

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: STATIONAR

Mesaj de nando » 04 Mar 2008, 16:15

buna ziua domnule FLORENTIN cu respect si fara sa va suparatzi pe mine este foarte bine ca facetzi reclama cuiva dar sint firme carora le facetzi reclama si nu merita .in toamna la expozitia AVENTURI LA PESCUIT printre altele am vazut si reclama la o firma de barcutze de nadit [HED] . sa stiti ca este o mare teapa cu acele barcutze.. multumesc si sper sa nu va suparatzi pe mine
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: STATIONAR

Mesaj de florentiniuga » 04 Mar 2008, 17:18

1. Exista un topic special pentru plangeri.
2. Nu faceti afirmatii nejustificate. Oricine reclama ceva, aduce si argumente dar atentie, din proprie experienta, ne de genul "am auzit de la cineva... sau ...se vorbea pe alt forum ca...", altfel cine crede?
Daca aveti motive intemeiate, spuneti-le sa stie toti.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: STATIONAR

Mesaj de nando » 05 Mar 2008, 20:17

buna ziua nu fac afirmatii nejustificate am vazut cu ochii mei ce contine barcutza in ea [ motor asa zisa placa electronica lipituri etc] de exemplu te duci la nenea [firma] si comanzi cea mai simpla barcutza .pret 800 euroi ti se spune ca are motor S.U.A. placa elecronica cu integrate made .japan.falsmotoru este de ventilator de dacie de integrate nu se pune problema si multe altele daca doritzi sa vb mai mult aveti nr meu de telefon. astept sa ma contactatzi.cu respect si inca o data nu vreau sa supar pe nimeni
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: STATIONAR

Mesaj de florentiniuga » 05 Mar 2008, 21:08

nando scrie:buna ziua nu fac afirmatii nejustificate am vazut cu ochii mei ce contine barcutza in ea [ motor asa zisa placa electronica lipituri etc] de exemplu te duci la nenea [firma] si comanzi cea mai simpla barcutza .pret 800 euroi ti se spune ca are motor S.U.A. placa elecronica cu integrate made .japan.falsmotoru este de ventilator de dacie de integrate nu se pune problema si multe altele daca doritzi sa vb mai mult aveti nr meu de telefon. astept sa ma contactatzi.cu respect si inca o data nu vreau sa supar pe nimeni
Nerelevant. Face treaba pe care o promite de banii aia? Daca da, pretul e cel pe care esti dispus sa-l dai. Vanzatorul poate cere oricat. Da cine accepta. Economia de piata.
De reclamat se reclama numai produsele care se dovedesc de proasta calitate, care au defecte, etc. Mentionez ca nu am luat niciun leu sau alt beneficiu de la producatorii acestor barcute. Le-am prezentat doar in timpul functiunii, fara sa fac reclama firmei sau sa le laud. Asta ca sa nu fiu acuzat de partinire. Mie mi s-au parut ok. Nu am stat sa le desfac. Cred ca e normal sa contina piese care au alta destinatie primara, deoarece nu cred ca fabrica cineva in lume motoare speciale pentru barcute de nadit la crap.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: STATIONAR

Mesaj de nando » 05 Mar 2008, 21:35

NU CRED CA MA FAC INTELES NU VA ACUZ CA PARTINITI SAU CA AVETZI CEVA ASCUNS EU VROIAM SA SUBLINIEZ FAPTUL CA MINTE CU NERUSINARE ACEASTA "FIRMA" CA NU VINDEB CEA CE SPUNE SI IN FINAL VROIAM SA VA ADUC LA CUNOSTINTA DESPRE ACEST LUCRU BANUIND CA NU STITZI CE SE INTIMPLA DE FAPT. MULTUMESC
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: STATIONAR

Mesaj de florentiniuga » 06 Mar 2008, 01:36

Va faceti inteles dar nu sunteti credibil. Sunteti sigur ca nu exista circuite integrate in barcuta? Sistemul de receptie al semnalului, transducerul si comanda servomotoarelor nu se poate face fara integrate. Sa nu-mi spuneti ca are lampi ! :D
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
vasile miclea
utilizator
utilizator
Mesaje: 29
Membru din: 07 Dec 2007, 22:01
Localitate: Oradea

Re: STATIONAR

Mesaj de vasile miclea » 19 Mar 2008, 23:09

Sa revenim........
Florentin se vor organiza concursuri in primavara aceasta la Sarulesti,crezi ca se poate realiza o emisiune cu unul dintre concursuri?

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: STATIONAR

Mesaj de florentiniuga » 21 Mar 2008, 02:40

vasile miclea scrie:Sa revenim........
Florentin se vor organiza concursuri in primavara aceasta la Sarulesti,crezi ca se poate realiza o emisiune cu unul dintre concursuri?
In mod cert. Astept invitatia organizatorilor.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
mariusvlad
junior
junior
Mesaje: 9
Membru din: 06 Feb 2008, 14:06

Re: STATIONAR

Mesaj de mariusvlad » 22 Mar 2008, 04:45

salutare impatimiti.
in aprilie ajung si eu in tara , si tare mult as dori sa ies la o sedinta de ciprinida baloasa mai exact de babusca sau rosioara dar din nefericire pentru mine nu pre stiu unde sa ma duc .Raman dator daca imi vindeti si mie niste ponturi bune si cam ce se practica in lacul respectiv ca idee , ca la fata locului o sa mai improvizez cu ce stiu eu si sper sa ma bucur de o partida buna.ca locatie ar fi ideal pt mine Bucurestiul sau Targoviste , merge si Gaiesti daca stiti vreun loc
astept raspuns . fir intins

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”