un sfat?

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: un sfat?

Mesaj de LARY » 27 Noi 2009, 23:17

1014 de la Senzoe tu vrei sa le folosesti? nu poti ca nu sau fabricat niciodata =)) =)) =))
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: un sfat?

Mesaj de cristian505ro » 27 Noi 2009, 23:25

jirosmarius scrie:boilies 1014 senzor solubil in comb cu pasta lor solubila..pareri.contiunut bila ms frumos.vreau sa le incerc
1016 , hai spuneti-i omului corect. Merg si cu pasta si fara pasta si cu pasta altora (eu am dat si cu pasta de la Dynamite). Compozitia exacta o stiu producatorii,sunt destule de complexe, cel putin 20 de ingrediente daca sunt facute ca lumea.
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: un sfat?

Mesaj de misu_sipanu » 10 Dec 2009, 15:43

jirosmarius scrie:ms cristi.ma refer la faptul ca voi pescui cu aceste bile senzor planet 1014 solubile,si am luat si pasta tot de la senzor sub forma de mix la cutiuta de 250gr si are inclus si partea lichida...understand?vroiam sa stiu ca idee cine le a mai incercat....atat.ms frumos,si zii ceva habarnistului ala care a ras de intrebarea mea ca mai trebuie sa se nasca de 2 ori sa aiba capturile pe care le am eu..asa ca o paranteza...ms mult.fir intins la anu....
Cred ca ai datorezi scuze......habarnistului,asa e frumos :-w

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: un sfat?

Mesaj de cristian505ro » 10 Dec 2009, 22:39

jirosmarius scrie:ms cristi.ma refer la faptul ca voi pescui cu aceste bile senzor planet 1014 solubile,si am luat si pasta tot de la senzor sub forma de mix la cutiuta de 250gr si are inclus si partea lichida...understand?vroiam sa stiu ca idee cine le a mai incercat....atat.ms frumos,si zii ceva habarnistului ala care a ras de intrebarea mea ca mai trebuie sa se nasca de 2 ori sa aiba capturile pe care le am eu..asa ca o paranteza...ms mult.fir intins la anu....
Si eu sunt de acord cu Mishu ca ar trebui sa nu jignesti si sa nu-l faci pe un om habarnist, mai ales ca nu cred ca il cunosti,oricum nu e frumos! Iar mie nu ai de ce sa-mi recomanzi asa ceva,poti sa i te adresezi direct, dar cred eu, civilizat. Eu unul am incercat sa-ti spun exact cum se cheama sortimentul de boilies si sa-ti zic ceva din experienta mea cu ele. Omul a ras de cum ai zis tu, dar nu cred ca te-a jignit.
Cristian Bebesel

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: un sfat?

Mesaj de gogu steriade » 15 Dec 2009, 12:46

jirosmarius scrie:ce repede radeti voi..... astia profesorii la crap.va astept la un concurs in bihor.sunt sigur ca nu aveti nici o treaba,abia asteptati o chichita sa radeti...da asa e.sarbatori fericite cris
vezi tu ma profesore ,e prosti astia care ti raspunde #-o ...in loc sa zici ceva destept si sa deregi patrunjelu cu leustenu ,te lansezi cu capu inainte si provoci lumea la nu stiu ce cocncurs . :-& conform logicii da 3 simpla ,matale dca te pui la mintea lu toti habarnisti da pa forum sa cheama ca esti cel mai habarnist dintre ei #:-S ...sucese multe vere ca esti plin da tine si da un anunt la ziar ca poateti gaseste careva din lungu nasului ! :^O
pss
nu te salut !...nu esti un exemplu da urmat !...la revedere ! ;;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Scrie răspuns

Înapoi la “Alte momeli”