Pescuit in Bucuresti

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Închis
Avatar utilizator
RaPpSodIq
membru activ
membru activ
Mesaje: 96
Membru din: 15 Mar 2008, 12:29
Localitate: Alba Iulia

Pescuit in Bucuresti

Mesaj de RaPpSodIq » 28 Mar 2008, 00:56

Vreau sa va rog si eu ceva. Are cineva o idee unde pot pescui in Bucuresti (inafara de dambovitza :)). Voi avea treaba 2 saptamani in Bucuresti si ash vrea sa merg si la un pescuit. M-ar interesa o balta ieftina pt ca imi voi aduce cu mine doar o varga, si nu are sens sa platesc taxe d 50 100 ron.(daca imi aduceam lansete cu mine m....mai mergea, dar sunt greu de carat pe tren plus bagaje) Vreau doar sa ma distrez putin la pluta sa prind un carashel. Daca ma poate ajuta cineva. Eu stiu doar de balta de la Baneasa care ii mai ieftina (sub 30). Astept sugestii. Va multumesc mult
Eu ii vreau, dar ei.....mai greu

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: Pescuit in Bucuresti

Mesaj de vali003 » 28 Mar 2008, 14:52

chiar nimeni din Bucuresti ???????haideti prieteni , o mica informatie .

Avatar utilizator
gabi neamtu
senior
senior
Mesaje: 278
Membru din: 22 Noi 2007, 23:05
Localitate: BUCURESTI

Re: Pescuit in Bucuresti

Mesaj de gabi neamtu » 01 Apr 2008, 08:42

[quote="RaPpSodIq"]Vreau sa va rog si eu ceva. Are cineva o idee unde pot pescui in Bucuresti (inafara de dambovitza :)). Voi avea treaba 2 saptamani in Bucuresti si ash vrea sa merg si la un pescuit. M-ar interesa o balta ieftina pt ca imi voi aduce cu mine doar o varga, si nu are sens sa platesc taxe d 50 100 ron.(daca imi aduceam lansete cu mine m....mai mergea, dar sunt greu de carat pe tren plus bagaje) Vreau doar sa ma distrez putin la pluta sa prind un carashel. Daca ma poate ajuta cineva. Eu stiu doar de balta de la Baneasa care ii mai ieftina (sub 30). Astept sugestii. Va multumesc mult

cand vii in bucuresti da-mi un telefon si te indrum eu nu lua nici o scula la tine ai la mine tot ce vrei
0724 722 401

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: Pescuit in Bucuresti

Mesaj de vali003 » 01 Apr 2008, 13:52

Gabi , mai lasat interzis , felicitari pentru initiativa :lol: , mai rar asa oameni . iti doresc fire cit mai intinse si numai bine .

Avatar utilizator
RaPpSodIq
membru activ
membru activ
Mesaje: 96
Membru din: 15 Mar 2008, 12:29
Localitate: Alba Iulia

Re: Pescuit in Bucuresti

Mesaj de RaPpSodIq » 02 Apr 2008, 20:44

gabi neamtu scrie:
RaPpSodIq scrie:Vreau sa va rog si eu ceva. Are cineva o idee unde pot pescui in Bucuresti (inafara de dambovitza :)). Voi avea treaba 2 saptamani in Bucuresti si ash vrea sa merg si la un pescuit. M-ar interesa o balta ieftina pt ca imi voi aduce cu mine doar o varga, si nu are sens sa platesc taxe d 50 100 ron.(daca imi aduceam lansete cu mine m....mai mergea, dar sunt greu de carat pe tren plus bagaje) Vreau doar sa ma distrez putin la pluta sa prind un carashel. Daca ma poate ajuta cineva. Eu stiu doar de balta de la Baneasa care ii mai ieftina (sub 30). Astept sugestii. Va multumesc mult

cand vii in bucuresti da-mi un telefon si te indrum eu nu lua nici o scula la tine ai la mine tot ce vrei
0724 722 401
Gabi nu stiu ce sa zik. De fapt nu as putea sa zik nimik in afara de multzumesc mult. Am mai amanat venirea la bucuresti pt ca am avut ceva probleme, dar sper ca pana in 8 aprilie sa ajung. O sa notez numarul si te voi suna. Inca odata multumesc foarte mult, si m-am lamurit ca pe acest forum sunt oameni deosebitzi.
Eu ii vreau, dar ei.....mai greu

Închis

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”