Vanzatorul kristalboy

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
biggercs
utilizator
utilizator
Mesaje: 14
Membru din: 18 Oct 2009, 22:40
Localitate: departe de casa

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de biggercs » 12 Dec 2009, 00:00

De ce dumnezeu li-se permito "iluminatilor" sa numeasca pe cineva taran,analfabet si altele!?ba ca nu a vazut batul,ba ca la vazut cinci minute,ba ca e ca nou,ba ca vrea poze...nu va suparati,oricare din noi,sa avem un bat cu inele auri,cu un inel negru.cred ca ne sare toata viata in ochi,cand tipul vede ca nu poate cu voi,va jigneste...daca totzi am sta in bancutza noastra...tot jmekeru' ne-ar da tzepe...mie mi-se pare extraordinar ca vb de astea aici,asa a doua oara se duce istetzul sa vanda betze "cunoscatori " :-@ :-@

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de LARY » 12 Dec 2009, 09:30

fany4you scrie:Vanzatorul kristalboy este un tepar (- indiferent daca este sau nu lanseta lui anuntul este al lui- deci raspunde pentru acesta).
Aceasta este parea mea. Eu sper ca sa isi dea seama de acest lucru si sa indrepte greseala facuta.
Nu e doar parerea ta, sa nu zica el ca nu stiea de inelul schinbat sau ca lanseta nu a fost a lui.
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
scorpion
Veteran
Veteran
Mesaje: 1105
Membru din: 28 Ian 2009, 15:05
Localitate: IASI

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de scorpion » 12 Dec 2009, 10:22

se pare ca blankul nu are nimic dar inelul schimbat franeaza foarte mult aruncarile de unde se vede ca a fost pus, pur si simplu la intamplare .primul inel gasit ala s-a pus asa ca astept o reparatie a gestului al celui ce se numeste Chermanescu Crysty Daniel

Avatar utilizator
dan voicu
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 06 Dec 2008, 21:16

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de dan voicu » 19 Dec 2009, 18:31

In momentul cand oferi ceva ,trebuie sa-ti asumi toate urmarile.In acest caz ai vandut un lucru care nu era conform cu ce ai facut sa se creada ca e,sau,spus pe sleau,ai inselat.Urmarile nu pot fi altele decat scuzele de rigoare,datorate atat cumparatorului cat si noua, cei ce-ti citim acum "explicatiile",si inapoierea tuturor cheltuielilor ocazionate de "mica ta omisiune".Sper ca pe viitor sa oferi spre vanzare doar in talcioc.

Avatar utilizator
krystallboy
utilizator
utilizator
Mesaje: 38
Membru din: 14 Mai 2009, 08:29
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de krystallboy » 20 Dec 2009, 09:34

Problema este deja rezolvata intre cumparator si adevaratul vanzator, cred ca deja s-au inteles si nu mai sunt probleme. Stima!
Nu beti apa!!! Pestii fac sex in ea!!!

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de gor965 » 20 Dec 2009, 15:42

krystallboy scrie:Problema este deja rezolvata intre cumparator si adevaratul vanzator, cred ca deja s-au inteles si nu mai sunt probleme. Stima!
Felicitari...asa trebuia procedat de la inceput ,fara a se ajunge la : tarani ,analfabeti ,etc. ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
krystallboy
utilizator
utilizator
Mesaje: 38
Membru din: 14 Mai 2009, 08:29
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de krystallboy » 20 Dec 2009, 17:24

Scuze celor pe care i-am suparat, m-am suparat si eu pt ca am fost judecat pe nedrept, lucrul vandut nu era al meu, nu stiam care este ultima lui stare tehnica, etc, etc... SARBATORI FERICITE, un sincer LA MULTI ANI!!
Ultima oară modificat 20 Dec 2009, 19:30 de către krystallboy, modificat 1 dată în total.
Nu beti apa!!! Pestii fac sex in ea!!!

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de tavimai » 20 Dec 2009, 19:24

:)) :)) :))
Crezu "Bibicul" ăst ca tine,
Luand model:"-Sa traiti bine !"
Dar acum strange din dinti ;
Ca merge doar la...presedinti !
=)) =)) =))
Se "basescu la semnal",
Si se-alese cu scandal,
"Nu mai pot si cum sa scap
Ca sunt rau f..ut ca cap !"
=)) =)) =))
Unde oare e norocu,
Ca sa scape si excrocu?
Reparat inel si "trocu",
Ca sa... dreaga busuiocu !
=)) =)) =))

Avatar utilizator
scorpion
Veteran
Veteran
Mesaje: 1105
Membru din: 28 Ian 2009, 15:05
Localitate: IASI

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de scorpion » 25 Dec 2009, 15:36

astept in continuare inelul cine stie poate il voi primi pana la urma....

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de tavimai » 26 Dec 2009, 04:03

scorpion scrie:astept in continuare inelul cine stie poate il voi primi pana la urma....
Esti casatorit ? Daca da atunci cauta-te la ...degetel ,iar daca nu asteapta pana te insori !Dar lasand gluma la o parte cred ca n-ai facut o afacere proasta nici asa !Ca nu se putea sa-ti dea "bijuteria" aia la banii aia daca era chiar impecabila !Pana la urma este chiar un fleac schimbarea inelului daca are numai problema aia si te alegi cu o scula deosebita !Cred ca poti sa treci peste asta chiar daca "gestul" a fost incalificabil !In "timpul serviciului" toti am mai avut la vremea noastra necazuri cu inele si am trecut peste ele !Tot asa puteai sa-l strici tu la primul pescuit ,aveai aceeasi problema dar nu aveai pe cine invinui .Pe de alta parte nu ti s-a parut dubios ca se ofera o scula aproape nefolosita la un pret prea mic in raport cu valoarea reala ? Chestia aia cum ca :"folosita doar 3 partide" este la moda pe aici pentru "a momi fraieri" .Asta nu conteaza deloc atunci cand alegi o scula dar este un truc ordinar al "vanzatorului" pentru a "musca bibanu" .Sa fim bine intelesi ! Eu condamn atat excrocheria cat si prostia numita naivitate ! Sunt sigur ca la urmatoarea "achizitie" vei arata mai multa experienta care deriva in primul rand de la vorba aia :"Pe pielea lui se-nvata omu cel mai bine !".Si aia mai batrani pot sa-ti confirme ca mai au si ei "cicatrici de la arsuri" ! =)) =)) =)) =))

P.S.
...Macar sa-i fi zis ca-i dai banu cand vezi scula !Prin urmare tre sa-ti asumi si tu partea de vina !

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de LARY » 26 Dec 2009, 12:34

scorpion scrie:astept in continuare inelul cine stie poate il voi primi pana la urma....
Tea facut din papagal, adica tea dus cu vorba ca osa-l primesti =)) =)) =))
Acum sincer tu daca schimbi un inel crapat de la o lanseta ce faci cu el???
1. Il arunci???
2. Il pui in rama

Teparul a zis ca sa rezolvat problema, cum a rezolvato cu promisiuni???
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
scorpion
Veteran
Veteran
Mesaje: 1105
Membru din: 28 Ian 2009, 15:05
Localitate: IASI

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de scorpion » 30 Dec 2009, 09:58

cred ca unii isi da prea mult cu parerea despre acest subiect ...

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de Coleman » 30 Dec 2009, 10:59

scorpion scrie:cred ca unii isi da prea mult cu parerea despre acest subiect ...
Pai fiecare are dreptul sa isi dea cu parerea atat timp cat respecta anumite reguli, pana la urma ai rezolvat ''problema''?
TOTUL PENTRU CRAP

Avatar utilizator
viorix
membru activ
membru activ
Mesaje: 58
Membru din: 10 Mar 2009, 15:03

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de viorix » 30 Dec 2009, 14:14

Cu scuzele de rigoare scorpion, nu te inteleg. Mai intai deschizi topicul si sa tragem concluzii, si in final ne spui ca unii isi dau prea mult cu parerea. Foarte frumos. LA MULTI ANI TUTUROR, si sa nu ne mai jignim, sa ne certam sau tepui, si asa viata este grea....ne-o facem si urata?

Avatar utilizator
cezar_suf
utilizator
utilizator
Mesaje: 14
Membru din: 28 Dec 2009, 19:49

Re: Vanzatorul kristalboy

Mesaj de cezar_suf » 30 Dec 2009, 14:27

scorpion scrie:cred ca unii isi da prea mult cu parerea despre acest subiect ...
Deaia e forum frate...sa isi dea lumea cu parerea...nu tu ai stabilit topicul?

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”