Competitii, competitii si iar competitii

Moderator: mini_mic

Scrie răspuns
Avatar utilizator
kamasan
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 20 Noi 2007, 11:34
Localitate: Arad
Contact:

Competitii, competitii si iar competitii

Mesaj de kamasan » 26 Noi 2007, 18:49

Abea astept. Azi am primit o noua oferta de a participa,adica ma iau cu ei (ca si ghibitz nu ca si concurent...inca... :oops: :oops: :oops: Nu cred ca sint pregatit ..inca... :oops: )la concursurile de stationar de anul viitor. Va voi tine la curent cu date si cu poze. Salutari tuturor :oops: :wink:
...cosmin.muntean ...Imagine...Imagine

Avatar utilizator
vasile miclea
utilizator
utilizator
Mesaje: 29
Membru din: 07 Dec 2007, 22:01
Localitate: Oradea

Mesaj de vasile miclea » 09 Dec 2007, 15:37

Kamasan de ce te duci ca si chibitz?
Ti-e frica de pescarul de linga tine,de faptul ca te potzi face de ras sau nu crezi in tine?
Cea mai buna solutie este sa fi in stand la un concurs.

Avatar utilizator
kamasan
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 20 Noi 2007, 11:34
Localitate: Arad
Contact:

Mesaj de kamasan » 09 Dec 2007, 16:10

Va salut si bine ati venit pe forum.
Nu e vorba de frica, dar lipsa de experienta ma determina sa asist pentru inceput la aceste competitii, iar, ulterior, in urma celor invatate, sa inru si eu in stand. :oops:
Nutzu-z si Suciu s-au oferit sa ma ia cu ei ( :oops: :oops: :oops: sa ii ajut la bagaje) si, astfel , sa pot sa vad live cum se desfasoara un concurs de stationar. :wink:
...cosmin.muntean ...Imagine...Imagine

Avatar utilizator
arinlupascu
senior
senior
Mesaje: 168
Membru din: 30 Noi 2007, 16:21
Localitate: Slatina

Mesaj de arinlupascu » 10 Dec 2007, 15:21

mda...sincer eu sunt la al 2 an de concursuri...adica la cele de la agvps ... 1 oara cand am fost nici nu auzisem de nada...ce e aia nada?...era total paralel cu tehnicile astea..insa anul acesta am mai inteles cate ceva...dar tot cred k mai de invatat si de prins chestii dar recunosc k am facut mari progrese de la ce ma invatase tat pana acum..:D
;)Arin

Scrie răspuns

Înapoi la “Stationar”