nu pot vizualiza pv-tv online

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
marcel80
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 31 Ian 2010, 14:13

nu pot vizualiza pv-tv online

Mesaj de marcel80 » 31 Ian 2010, 14:18

vreau si eu sa stiu de ce nu mai pot vizualiza infopescar online ? X-( am eu o problema tehica sa mai au si altii aceasi problema? :-q

Avatar utilizator
mausse26
senior
senior
Mesaje: 265
Membru din: 13 Sep 2009, 22:58

Re: nu pot vizualiza pv-tv online

Mesaj de mausse26 » 31 Ian 2010, 15:34

Si eu am aceeasi problema ~x( ,ar fi interesant de stiut unde gresesc sau ce pot face :-w

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: nu pot vizualiza pv-tv online

Mesaj de LARY » 31 Ian 2010, 15:38

La mine incarca foarte greu forum-ul.
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
khozer
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 01 Mar 2008, 10:31

Re: nu pot vizualiza pv-tv online

Mesaj de khozer » 31 Ian 2010, 18:59

Ba da poti vizualiza ! Online, tot ce vor muschii tai, numai pv-tv nu !
Te-ai exprimat gresit cand ai spus ca nu poti, adica tu nu poti, adica numai tu nu poti !
Nu poate toti ! Pentru ca nu merge ! Daca esti pe infopescar.tv si dai click pentru a vizualiza online pv-tv intra flash-ul de la site-ul pv-tv din care selectezi limba si apoi intra site-ul pv-tv in care daca dai click pe vizualizare online te intorci, cu mare succes, inapoi in home-ul de la infopescar.tv din care ai plecat. Si asa s-a inchis cercul vicios in care toate se invart in jurul infopescar =))

Avatar utilizator
marcel80
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 31 Ian 2010, 14:13

Re: nu pot vizualiza pv-tv online

Mesaj de marcel80 » 01 Feb 2010, 23:31

Ba da poti vizualiza ! Online, tot ce vor muschii tai, numai pv-tv nu !
Te-ai exprimat gresit cand ai spus ca nu poti, adica tu nu poti, adica numai tu nu poti !
Nu poate toti ! Pentru ca nu merge ! Daca esti pe infopescar.tv si dai click pentru a vizualiza online pv-tv intra flash-ul de la site-ul pv-tv din care selectezi limba si apoi intra site-ul pv-tv in care daca dai click pe vizualizare online te intorci, cu mare succes, inapoi in home-ul de la infopescar.tv din care ai plecat. Si asa s-a inchis cercul vicios in care toate se invart in jurul infopescar


io chiar vorbeam serios cind miam exprimat nemultumirea nu stiu despre tine cit esti de curios de programul pv-tv online dar sa stii ca eu sint foarte interesat mai ales ca furnizorul meu de cablu nu il are in grila de programe asa ca ...... [-x

mircea pescar
Veteran
Veteran
Mesaje: 530
Membru din: 27 Feb 2009, 23:03

Re: nu pot vizualiza pv-tv online

Mesaj de mircea pescar » 02 Feb 2010, 09:10

Nu doreste nimeni sa ne explice si noua de ce nu mai putem vizualiza PV-TV :?: :?: :?: :?:

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: nu pot vizualiza pv-tv online

Mesaj de gor965 » 02 Feb 2010, 10:17

mircea pescar scrie:Nu doreste nimeni sa ne explice si noua de ce nu mai putem vizualiza PV-TV :?: :?: :?: :?:
S-au mai dat explicati prin alte topicuri ! In principiu , nu mergea bine la nimeni ,conexiunea fiind supraincarcata , drept ptr. care serviciul respectiv a fost intrerupt ! Daca am inteles eu bine se doreste achizitionarea in plus a unei alte conexiuni dedicata serviciilor video on-line , si probabil atunci va fi OK ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
cezar100
utilizator
utilizator
Mesaje: 39
Membru din: 14 Noi 2009, 23:06

Re: nu pot vizualiza pv-tv online

Mesaj de cezar100 » 02 Feb 2010, 17:23

Bine, dar pina cind nu sa schimbat formatul mergea destul de bine ,acum nu merge deloc ar trebui sa mearga de pe celalat format nu; sa se conecteze ca si inainte si toata lumea va fi fericita.

Avatar utilizator
mausse26
senior
senior
Mesaje: 265
Membru din: 13 Sep 2009, 22:58

Re: nu pot vizualiza pv-tv online

Mesaj de mausse26 » 02 Feb 2010, 17:31

gor965 scrie:
mircea pescar scrie:Nu doreste nimeni sa ne explice si noua de ce nu mai putem vizualiza PV-TV :?: :?: :?: :?:
S-au mai dat explicati prin alte topicuri ! In principiu , nu mergea bine la nimeni ,conexiunea fiind supraincarcata , drept ptr. care serviciul respectiv a fost intrerupt ! Daca am inteles eu bine se doreste achizitionarea in plus a unei alte conexiuni dedicata serviciilor video on-line , si probabil atunci va fi OK ! :)
Multumim pentru explicatii.Nu de alta dar incepusem sa ma enervez pe calculator ca nu accepta mita . =)) =)) =))

Avatar utilizator
khozer
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 01 Mar 2008, 10:31

Re: nu pot vizualiza pv-tv online

Mesaj de khozer » 02 Feb 2010, 21:29

gor965 scrie:
mircea pescar scrie:Nu doreste nimeni sa ne explice si noua de ce nu mai putem vizualiza PV-TV :?: :?: :?: :?:
S-au mai dat explicati prin alte topicuri ! In principiu , nu mergea bine la nimeni ,conexiunea fiind supraincarcata , drept ptr. care serviciul respectiv a fost intrerupt ! Daca am inteles eu bine se doreste achizitionarea in plus a unei alte conexiuni dedicata serviciilor video on-line , si probabil atunci va fi OK ! :)
=)) =)) =))
eu nu m-am plans ca nu-mi merge bine. Indiferent de formatul in care se transmitea se vedea mult mai bine decat orice trasnaie de filmulet de pe youtube. Se vedea cam la acelasi nivel calitativ cu vechile emisiuni infopescar de prin 2008 pe care le descarcam din "arhiva" si le urmaream de cate 2 ori fiecare si pe care acum nu le mai avem deloc caci arhiva nu mai este disponibila si din aceasta cauza am inceput sa stau sa belesc ochii le televizor la ora fixa si s-a terminat si cu emisiunea difuzata la TV si am ramas cu forumu' care a crapat de vreo trei ori si a pierdut posturile si PM-urile si userii si de fapt asta inseamna evolutie, intrebarea este daca spre mai bine sau spre mai rau ?

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”