Achizitie lansete Fox

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Teddy
Veteran
Veteran
Mesaje: 588
Membru din: 26 Apr 2008, 18:35
Localitate: Ploiesti
Contact:

Achizitie lansete Fox

Mesaj de Teddy » 26 Apr 2008, 18:53

Salut,

Am si eu o intrebare pentru cei care ma pot ajuta. Doresc sa imi achizitionez in perioada imediat urmatoare un set de lansete de crap, si am pus ochii pe niste Fox-uri Warrior Es de 13" cu 3,25 lb si un Fox Spod Rod de 12" cu 5,5ptr nadire cu racheta si catapulta. Am fost pe la Senzor, din pacate nu aveau decat Warrior Elite, care sincer mi-a placut foarte mut. Din pacate bugetul nu imi permite sa iau bucati Warrior Elite, asa ca tot la ES voi ramane. Are cineva lansete de acest fel, imi poate da mai multe detalii cum se comporta? Va multumesc, si va urez fire intinse si sarbatori fericite alaturi de cei dragi. Si...sa ne vedem pe balta!
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS

Avatar utilizator
roataclaudiu
senior
senior
Mesaje: 199
Membru din: 12 Dec 2007, 22:39
Localitate: SIBIU

Re: Achizitie lansete Fox

Mesaj de roataclaudiu » 26 Apr 2008, 22:44

mai bine mai astepti si mai stringi ceva bani si iati warrior elite, ca spod mai este o varianta de la fox horizon distance parerea mea ...acuma vezi si tu........
CS Ovidius

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: Achizitie lansete Fox

Mesaj de vali003 » 27 Apr 2008, 16:16

Salut , am folosit aceste lansete , dar erau de 12 ft. , am fost foarte multumit de ele ,ti-as recomanda sa ti iei 3,25 sau 3,5 lb.daca ai sa le folosesti si la concursuri asa te vor ajuta la aruncari mai lungi . Fir intins .

Avatar utilizator
traian
utilizator
utilizator
Mesaje: 28
Membru din: 11 Apr 2008, 22:14
Contact:

Re: Achizitie lansete Fox

Mesaj de traian » 27 Apr 2008, 22:19

Daca vrei sa le achizitionezi pe 1, 2 sezoane k daca nu cumpara elite si la fel spod Horizont :wink:
TRAIAN RACEAN


CARPFAN
http://www.carpfan.ro

CARP CLUJ SOCIETY

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”