AVPS-ACVILA NR-13 in Campionatul National

Moderatori: Qnyx, florentiniuga

Avatar utilizator
buhac
senior
senior
Mesaje: 162
Membru din: 19 Feb 2008, 14:12

AVPS-ACVILA NR-13 in Campionatul National

Mesaj de buhac » 16 Feb 2010, 14:08

Numarul 13 sper sa fie norocos

AVPS -ACVILA prin imputernicitul Buhac Constantin in data de 06 Februarie 2010 a inscris Lotul Asociatiei pentru a participa la Calificarile Campionatului National 2010.

AVPS - ACVILA indeplineste toate conditiile cerute de APCR.

AVPS - ACVILA indeplineste toate conditiile cerute de AGVPS-ROMANIA.

Buhac Constantin imputernicit al AVPS -ACVILA asteapta sa fie anuntat cand sa se prezinte pentru tragerea la sorti pentru a putea sti din ce grupa va face parte .

Telefon ; 0723339044

Avatar utilizator
buhac
senior
senior
Mesaje: 162
Membru din: 19 Feb 2008, 14:12

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Camionatul National

Mesaj de buhac » 16 Feb 2010, 21:59

Lotul AVPS - ACVILA -inscris in data de 06 Februarie 2010

1 Buhac Constantin
2 Capitanu Nelu
3 Duta Catalin
4 Ivan Vasile
5 Mateescu Constantin -Maty
6 Mirea Florin
7 Mitranescu Dan- Aurelian
8 Paraschiv Emilian
9 Sandu Gabriel

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Camionatul National

Mesaj de Ion Mironov » 16 Feb 2010, 22:03

mamaaaaaaaaa.....acuma sa vedem daca zboara vre-o unu mai sus decat acvila lui nea costica....fir intins
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Camionatul National

Mesaj de cristian505ro » 16 Feb 2010, 22:44

[quote="buhac"]Lotul AVPS - ACVILA -inscris in data de 06 Februarie 2010

Bravo! Asta da "compozitie" !

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Camionatul National

Mesaj de vali003 » 16 Feb 2010, 23:26

Este greu de crezut , ca cei de la senzor-senior , sa lase echipa lui Costica sa le faca felul la nationale , dar mai stii ????? Poate au baietii ceva noroc si ii vedem la competitiile de la calificari . Eu le doresc din tot sufletul sa poata participa , ca mai departe stiu ei ce au de facut ---<>< ---<><

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Camionatul National

Mesaj de iulian petre » 16 Feb 2010, 23:29

Domnule antrenor selectioner Buhac membrii Acvila sunt si membrii Carp ZONE?

Vreau sa vad si eu cum intra ei singuri si raspund la aceasta intrebare "fara raspuns".

Multumesc.

BINE ai venit in citez "Camionatul National" sa te vedem in finala ;;) .

ps. ma gandesc la cei care au intrat in club special pt a putea participa la CN si acum si-au dat seama ca au deschis o usa gresita si pt ei in caz de vot o sa zic pro-Acvila ....

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Camionatul National

Mesaj de Amstel » 17 Feb 2010, 00:03

Tocmai citeam numele componentilor lotului Acvila si ma gandeam ca trebuie sa apara "Cineva" care sa zica: "nope, ca voi aveti tri oo fiecare" :) ..si a aparut...>:D< :) .

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Camionatul National

Mesaj de Amstel » 17 Feb 2010, 00:27

iulian petre scrie:.. si pt ei in caz de vot o sa zic pro-Acvila ....
1. unde sa votezi tu asta?
2. inversunarea si atitudinea "GicacontraCZ/DM/FI" este mult prea evidenta la tine - nu iti mai pierde timpul de pomana cu proA, proB...cand voi sunteti numai proV, unde V=vladut, vladeanu, val :))
3. parca trebuia ca orice participant la CN sa fie si membru AGVPS? In cazul asta acvilistii sunt "legali", voi NU :)) .

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Camionatul National

Mesaj de Ion Mironov » 17 Feb 2010, 00:53

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Camionatul National

Mesaj de vali003 » 17 Feb 2010, 01:08

jonny_23 scrie:auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Jonny .... nu este auuuuuuuu . Se numeste mai pe scurt - FRICA- , mai baieti daca sinteti asa de buni pescari , fara frica , de ce nu lasati echipa lui Costica sa participe ???????????

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Camionatul National

Mesaj de iulian petre » 17 Feb 2010, 01:28

Frate Buhac haios purtator de cuvant ti-ai luat la Acvila-Carp Zone. Ai grija sa citeasca mai bine regulamentul de participare la CN .Poate-i dai si lista cu raspunsuri la ce-am intrebat eu.....dar ai grija ca poate modifica raspunsul daca nu-i convine si mai participati voi la CN la sfantul "asteapta" ;;) .

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Camionatul National

Mesaj de Amstel » 17 Feb 2010, 01:59

iulian petre scrie:..dar ai grija ca poate modifica raspunsul daca nu-i convine si mai participati voi la CN la sfantul "asteapta" ;;) .
Poti sa-mi explici, cu vorbele tale, ce ai vrut sa spui aici?

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Campionatul National

Mesaj de florentiniuga » 17 Feb 2010, 02:20

Iulian, te avertizez inca odata! Vezi-ti de treburile tale si nu te mai lega de Carp Zone. Nu ai nicio calitate sa faci asta. Nu este onorabil pentru Green Lake, clubul pe care-l reprezinti, sa ataci un alt club sau alti pescari, fara niciun motiv. Poate aveti si voi problemele voastre dar pe noi nu ne intereseaza. Te rog sa te comporti civilizat pe acest forum, exact asa cum va doriti sa se comporte altii pe forumul vostru.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Campionatul National

Mesaj de Amstel » 17 Feb 2010, 12:16

florentiniuga scrie: Nu este onorabil pentru Green Lake.
AICI E PROBLEMA: NU E CONSTIENT CA ACUM ARE UN ALT STATUT, ALTE OBLIGATII / RESPONSABILITATI SI LUMEA ASTEAPTA DE LA EL ALTCEVA DECAT SA SE COMPLACA IN PENIBIL SI SA PRIVEASCA INAPOI...CU MANIE.
Are SANSA sa arate ceea ce poate (adica ceea ce nu a fost lasat sa arate in CZ, asa cum sustine),... dar el o calca sistematic in picioare. Nu isi da seama ca, de fapt, actiunile lui se repercuteaza negativ asupra imaginii clubului al carui membru fondator este, iar oamenii/pescarii de calitate care ar dori sa vina in club devin reticenti tocmai datorita acestui comportament "agresiv-constipat". Pacat de el, ca altfel e baiat haios.

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Campionatul National

Mesaj de iulian petre » 17 Feb 2010, 13:48

Domnilor jurati eu am pus o intrebare simpla Domnului Buhac care are lot la CN. Deoarece si eu fac parte dintr-un lot care participa la CN am vrut sa stiu acest aspect important zic eu pentru mai multi.Sunt intr-o confuzie totala cand citesc x,y,z si-au dat demisiile din clubul:?: dupa 5 zile x,y,z au revenit la clubul :?: dupa alte 3 zile vad ca i-ar reprezinta alta asociatie. Intrebarea era destinata domnului Buhac si domnilor care fac parte din lotul Acvila ca sa facem odata lumina. Daca stiam ca deranjez asa mult ca vreau sa stiu adevarul nu mai intrebam.

Mai departe ......unde atac eu C. Z ca nu am zis nimic rau de nici un membru si nici de club tocmai ca respect pescarii din acest club.Nu am nimic cu nimeni si doar vreau sa lamurim unele lucruri care sunt in ceata.Ca de obicei sunt scos eu in fata ca am ceva cu CZ pentru ca ma intereseaza unele aspecte care deranjeaza cand vreau sa le lamurim.

ps. intrebarea ramane valabila dar ATENTIE se adreseaza lotului Acvila . Daca cineva s-a simtit jignit de intrebarea mea sa ma ierte ca nu a fost cu intentie.Pentru mine acest subiect este inchis .O zi buna in continuare.

Scrie răspuns

Înapoi la “Soarta Campionatului National de Pescuit la Crap 2010”