Emisiunea Infopescar de azi 28.06.2008

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Avatar utilizator
allacica
utilizator
utilizator
Mesaje: 24
Membru din: 26 Iun 2008, 18:36

Re: Emisiunea Infopescar de azi 28.06.2008

Mesaj de allacica » 01 Iul 2008, 22:18

costel pisoiu scrie:Gura lumii spune ca administratorul baltii nu vrea pescari pe balta. Nu cunosc motivele. Problema este ca daca nu se mai duc pescari pe balta, o sa-si atinga scopul diabolic mai repede. Fir intins pe unde se mai poate!
Atunci de ce nu interzice pescuitul , nu il poate obliga nimeni sa nu o faca!
Sincer cred ca nu au stiut ca o sa aveti o reactie obiectiva asupra conditiilor de acolo , daca stiau asta incerca sa va opreasca si noi nu am fii aflat adevarul despre balta .
PESCARI - ADMINISTRATORI NESERIOSI 1-0

Avatar utilizator
valentin geageac
utilizator
utilizator
Mesaje: 14
Membru din: 22 Noi 2007, 21:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Emisiunea Infopescar de azi 28.06.2008

Mesaj de valentin geageac » 02 Iul 2008, 21:28

Salut, George am o "cunostinta" care cu ajutorul paznicilor mergea iarna la "japca" si imi povestea cu ce capturi pleca de pe balta, de nu imi venea sa cred, ziceai ca e din echipa voastra la Hobaia, din punctul de vedere al capturilor bineinteles, nu din acela de a pleca cu pestele acasa :D . Sincer nu am mai fost la pescuit pe Cernica din 1990.

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: Emisiunea Infopescar de azi 28.06.2008

Mesaj de Qnyx » 02 Iul 2008, 23:34

valentin geageac scrie:Salut, George am o "cunostinta" care cu ajutorul paznicilor mergea iarna la "japca" si imi povestea cu ce capturi pleca de pe balta, de nu imi venea sa cred, ziceai ca e din echipa voastra la Hobaia, din punctul de vedere al capturilor bineinteles, nu din acela de a pleca cu pestele acasa :D . Sincer nu am mai fost la pescuit pe Cernica din 1990.

Pentru astfel de comentarii, te rog sa creezi un topic Aici.
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”