pareri despre hakuyo

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de misu_sipanu » 28 Mar 2010, 18:52

Sint mai usoare ca mtx 390,4lbs :-/ parca cunosc momitoarele alea o:-)

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Madalin Dirla » 28 Mar 2010, 19:10

misu_sipanu scrie:Sint mai usoare ca mtx 390,4lbs :-/ parca cunosc momitoarele alea o:-)
Sunt mai grele cu 40 g,dar este justificata greutatea,de momitoare toata stima tie si lui Johny.
Sa auzim numai de bine Mishane!!

Avatar utilizator
Gabriel
senior
senior
Mesaje: 161
Membru din: 30 Noi 2007, 20:55
Localitate: Cluj-Napoca

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Gabriel » 28 Mar 2010, 20:14

Salutare
Sistemul baitruner merge la orice mulineta care nu are acest sistem??
Mersi!
Ultima oară modificat 28 Mar 2010, 20:20 de către Gabriel, modificat 1 dată în total.
Fir intins!

Avatar utilizator
tonny
senior
senior
Mesaje: 301
Membru din: 27 Dec 2009, 01:09

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de tonny » 28 Mar 2010, 20:17

Multumesc D-lui Dan Mitranescu pt. raspuns si celorlalti.Stima

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Amstel » 07 Apr 2010, 01:14

@ The Lord Of The Pots
Ce se mai aude cu Hakuyo din 3, ca aici gasesc doar "sticks-uri" ?

Avatar utilizator
Dan Mitranescu
Partener
Partener
Mesaje: 1464
Membru din: 14 Dec 2007, 04:42

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Dan Mitranescu » 10 Apr 2010, 21:43

Amsterdamer scrie:@ The Lord Of The Pots
Ce se mai aude cu Hakuyo din 3, ca aici gasesc doar "sticks-uri" ?
Acum am ajuns de la concursul de la Moara.
Luni intru in cel de la Tancabesti (pe loturi) ...Sunt putin rupt de "realitate"
Lansetele sunt in Bucuresti si sper ca saptamana viitoare sa le am in magazin.
Detalii de ansamblu am sa pun pe site imediat ce vad lansetele.

Avatar utilizator
Paul1985
membru activ
membru activ
Mesaje: 75
Membru din: 21 Feb 2009, 18:12

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Paul1985 » 11 Apr 2010, 01:42

Domnule Mitranescu sau pentru cei de pe acest topic eu sunt din cj si as vrea sa stiu daca exista vreun magazin din ch care comercializeaza lansete HAKUYO. Multumesc si Fir Intins Tuturor.

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Madalin Dirla » 11 Apr 2010, 18:01

Paul1985 scrie:Domnule Mitranescu sau pentru cei de pe acest topic eu sunt din cj si as vrea sa stiu daca exista vreun magazin din ch care comercializeaza lansete HAKUYO. Multumesc si Fir Intins Tuturor.
Se pot trimite si la Cluj dl. Paul ;) .

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Madalin Dirla » 15 Apr 2010, 22:16

Dane,este adevarat ca ti-au venit si celelalte modele de bete de la hakuyo,m-a sunat cineva azi si mi-a spus ca a pus mana pe un hakuyo din 3 bucati la tine in magazin,ma intereseaza si pe mine 1 lanseta din 3 bucati,te-am sunat dar nu ai raspuns.Astept un raspuns.Multumesc!

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Desideiu Bogdan » 15 Apr 2010, 22:49

Madalin007 scrie:Dane,este adevarat ca ti-au venit si celelalte modele de bete de la hakuyo,m-a sunat cineva azi si mi-a spus ca a pus mana pe un hakuyo din 3 bucati la tine in magazin,ma intereseaza si pe mine 1 lanseta din 3 bucati,te-am sunat dar nu ai raspuns.Astept un raspuns.Multumesc!
Salut Madalin.Dan este la concurs pe Tancabesti si probabil de asta nu a putut raspunde. Azi au venit Hakuyo MTX 8 din 2 segmente , Hakuyo MTX 9 din 2 si 3 segmente.
Abia acum am terminat cat de cat pozele...nu stiu daca am voie sa le pun pe forum. Betele arata super bine , personal imi plac mult , si inca ceva , o sa ai o mare surpriza legata de pret ;)

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Madalin Dirla » 15 Apr 2010, 22:59

Desideiu Bogdan scrie:
Madalin007 scrie:Dane,este adevarat ca ti-au venit si celelalte modele de bete de la hakuyo,m-a sunat cineva azi si mi-a spus ca a pus mana pe un hakuyo din 3 bucati la tine in magazin,ma intereseaza si pe mine 1 lanseta din 3 bucati,te-am sunat dar nu ai raspuns.Astept un raspuns.Multumesc!
Salut Madalin.Dan este la concurs pe Tancabesti si probabil de asta nu a putut raspunde. Azi au venit Hakuyo MTX 8 din 2 segmente , Hakuyo MTX 9 din 2 si 3 segmente.
Abia acum am terminat cat de cat pozele...nu stiu daca am voie sa le pun pe forum. Betele arata super bine , personal imi plac mult , si inca ceva , o sa ai o mare surpriza legata de pret ;)
Am crezut ca azi s-a terminat concursul si daia l-am sunat,stiu ca betele arata bine si nu numai,dar cu surpriza de la sfarsit m-ai uns la suflet :D !!
Sambata trec pe la magazin!
Seara buna si merci de raspuns!!

Avatar utilizator
Tavi2
Veteran
Veteran
Mesaje: 797
Membru din: 13 Noi 2009, 21:45
Localitate: Bucuresti

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Tavi2 » 15 Apr 2010, 23:01

Desideiu Bogdan scrie:
Salut Madalin.Dan este la concurs pe Tancabesti si probabil de asta nu a putut raspunde. Azi au venit Hakuyo MTX 8 din 2 segmente , Hakuyo MTX 9 din 2 si 3 segmente.
Abia acum am terminat cat de cat pozele...nu stiu daca am voie sa le pun pe forum. Betele arata super bine , personal imi plac mult , si inca ceva , o sa ai o mare surpriza legata de pret ;)
Salut Bogdan,

Care este diferenta intre modelul consacrat MTX 3.9m 4lb si cele doua modele noi MTX 9 si MTX 8 (ambele de 4lb) ca din descrierea de pe site nu reiese ca difera, decat puti la lungime?!

Octavian

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Desideiu Bogdan » 15 Apr 2010, 23:33

Tavi2 scrie:
Desideiu Bogdan scrie:
Salut Madalin.Dan este la concurs pe Tancabesti si probabil de asta nu a putut raspunde. Azi au venit Hakuyo MTX 8 din 2 segmente , Hakuyo MTX 9 din 2 si 3 segmente.
Abia acum am terminat cat de cat pozele...nu stiu daca am voie sa le pun pe forum. Betele arata super bine , personal imi plac mult , si inca ceva , o sa ai o mare surpriza legata de pret ;)
Salut Bogdan,

Care este diferenta intre modelul consacrat MTX 3.9m 4lb si cele doua modele noi MTX 9 si MTX 8 (ambele de 4lb) ca din descrierea de pe site nu reiese ca difera, decat puti la lungime?!

Octavian
Salut Tavi.
Betele au sosit azi si chiar nu am avut timp sa ma "joc" putin cu ele ca sa pot spune exact care este difenrenta din punct de vedere al actiunii , greutatii, inele, etc. Undeva pe maine sper sa "asamblez" cate unul din fiecare si sa ies in strada cu ele sa sperii trecatorii :))
Legat de aspect pot spune ca MTX 9 are ca design un camuflaj interesant si MTX 8 un alt model de mandrina. Nu sunt sigur , dar cred ca inele seamana cu cele de la Pro Royale (gen Kigan)

P.S. Acum au aparut si pozele pe site.

Bogdan

Avatar utilizator
Tavi2
Veteran
Veteran
Mesaje: 797
Membru din: 13 Noi 2009, 21:45
Localitate: Bucuresti

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Tavi2 » 15 Apr 2010, 23:57

Bogdan, da-ne te rog niste impresii dupa ce iesi cu ele la "joaca" :-c

Eu pot ajunge la magazin doar sambata viitoare, asa ca sper sa aveti destule in depozit ca sa apuc sa pun si eu mana pe ele ?!

Octavian

Avatar utilizator
Tavi2
Veteran
Veteran
Mesaje: 797
Membru din: 13 Noi 2009, 21:45
Localitate: Bucuresti

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Tavi2 » 17 Apr 2010, 10:19

Tavi2 scrie:Bogdan, da-ne te rog niste impresii dupa ce iesi cu ele la "joaca" :-c

Eu pot ajunge la magazin doar sambata viitoare, asa ca sper sa aveti destule in depozit ca sa apuc sa pun si eu mana pe ele ?!

Octavian

Bogdane,
Hai ca nu mai avem rabdare @-)
Cum sunt MTXurile noi de 3.9m? Te-ai jucat cu ele?
Octavian

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”