nada carping club

nada mileniului 3

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
rudeanu
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 24 Mar 2010, 21:42

nada carping club

Mesaj de rudeanu » 24 Mar 2010, 21:43

S-a lansat gama de produse Carping Club cat si site-ul unde este prezentat in detaliu fiecare produs, compozitie, pret recomandat etc..., de asemenea aici se poate dialoga direct cu producatorii, Sorin Rudeanu & Cristi Rudeanu, despre nada CC sau orice alt subiect. http://www.carping.ro

Site-ul este unul informativ ...prezentand mixuri, boiliesuri, lichide nutritive complete, dip-uri, amino, csl etc.. nu se fac vanzari directe, produsele pot fi achizitionate de la partenerii nostri.

Avatar utilizator
Allen Besnovich
Veteran
Veteran
Mesaje: 1061
Membru din: 26 Oct 2009, 17:25
Localitate: Craiova
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Allen Besnovich » 24 Mar 2010, 21:51

Am vazut imaginile de la expo aventuri. Deci sa intelegem ca daca dorim sa achizitionam aceste produse.... nu avem cum ? :)
C.S. OLTENIA FISHING

Avatar utilizator
tonny
senior
senior
Mesaje: 301
Membru din: 27 Dec 2009, 01:09

Re: nada carping club

Mesaj de tonny » 24 Mar 2010, 22:00

alinuu scrie:Am vazut imaginile de la expo aventuri. Deci sa intelegem ca daca dorim sa achizitionam aceste produse.... nu avem cum ? :)
Normal ca ai cum sa achizitionezi produsele,doar sunt de vanzare :D ,dar omu vrea sa spuna ca le puteti achizitiona de la partenerii Carping Club.

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: nada carping club

Mesaj de Madalin Dirla » 24 Mar 2010, 22:18

rudeanu scrie:S-a lansat gama de produse Carping Club cat si site-ul unde este prezentat in detaliu fiecare produs, compozitie, pret recomandat etc..., de asemenea aici se poate dialoga direct cu producatorii, Sorin Rudeanu & Cristi Rudeanu, despre nada CC sau orice alt subiect. http://www.carping.ro

Site-ul este unul informativ ...prezentand mixuri, boiliesuri, lichide nutritive complete, dip-uri, amino, csl etc.. nu se fac vanzari directe, produsele pot fi achizitionate de la partenerii nostri.
Bravo baieti!!

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de cristian505ro » 24 Mar 2010, 23:05

rudeanu scrie:S-a lansat gama de produse Carping Club cat si site-ul unde este prezentat in detaliu fiecare produs, compozitie, pret recomandat etc..., de asemenea aici se poate dialoga direct cu producatorii, Sorin Rudeanu & Cristi Rudeanu, despre nada CC sau orice alt subiect. http://www.carping.ro

Site-ul este unul informativ ...prezentand mixuri, boiliesuri, lichide nutritive complete, dip-uri, amino, csl etc.. nu se fac vanzari directe, produsele pot fi achizitionate de la partenerii nostri.
Foarte interesant site ! Felicitari!
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
rudeanu
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 24 Mar 2010, 21:42

Re: nada carping club

Mesaj de rudeanu » 25 Mar 2010, 01:26

multumim pentru aprecieri :-h

..la alte "produse" se referea alinuu...prietenii stiu..a se vedea articolul cu expo din subsolul paginii carping... :D

Avatar utilizator
Allen Besnovich
Veteran
Veteran
Mesaje: 1061
Membru din: 26 Oct 2009, 17:25
Localitate: Craiova
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Allen Besnovich » 25 Mar 2010, 01:58

=P~
C.S. OLTENIA FISHING

Avatar utilizator
rudeanu
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 24 Mar 2010, 21:42

Re: nada carping club

Mesaj de rudeanu » 27 Mar 2010, 23:02

de pe la targ...noua noastra colega de club =D>

Imagine

Avatar utilizator
Allen Besnovich
Veteran
Veteran
Mesaje: 1061
Membru din: 26 Oct 2009, 17:25
Localitate: Craiova
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Allen Besnovich » 28 Mar 2010, 04:51

Se pare ca pe langa lanseta si boilies, se adauga noi elemente in domeniul pescuit-ului. Sau........este momeala? :">
C.S. OLTENIA FISHING

Avatar utilizator
LUCKY
senior
senior
Mesaje: 182
Membru din: 26 Dec 2009, 20:50

Re: nada carping club

Mesaj de LUCKY » 28 Mar 2010, 08:19

Este utila atunci cand nu musca crapul sa ai cu ce sa-ti ocupi timpul .

Avatar utilizator
rudeanu
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 24 Mar 2010, 21:42

Re: nada carping club

Mesaj de rudeanu » 28 Mar 2010, 20:21

nici ultima zi de targ nu a mers rau..si am mai schimbat putin culoare, ieri negru, azi galben..momeala bineinteles:

http://www.carpingclub.ro/5-produse-car ... -3.html#48

Avatar utilizator
ciptes
senior
senior
Mesaje: 402
Membru din: 27 Feb 2009, 23:21
Localitate: Simeria HD
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de ciptes » 28 Mar 2010, 20:28

BUNNNNNNAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!! ......nada. E de fund ? :))

Avatar utilizator
cristian rudeanu
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 16 Feb 2010, 18:42

Re: nada carping club

Mesaj de cristian rudeanu » 01 Apr 2010, 09:40

ciptes scrie:BUNNNNNNAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!! ......nada. E de fund ? :))
Nada este buna, chiar si pe ape reci, cum sunt in aceasta perioada a anului. De marti dupa-amiaza si pana astazi dimineata, cativa dintre pescarii Carping ( Gabi Tomulescu, Sorin, Mircea F, Silviu Florescu ) au prins peste 60 de crapi la Tancabesti. Cat despre domnisoare, se incadreaza, mai curand, in categoria pop-UP... :))

Avatar utilizator
Jula Traian
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 03 Ian 2009, 14:47

Re: nada carping club

Mesaj de Jula Traian » 07 Aug 2010, 21:31

am testat aceste boiliesuri solubile gama premium sweet si meat cumparate anul acesta de la targ pe mai locuri in Ungaria suprapopulate , pana acum nu am avut nicio trasatura , s-a prins mult cu toate mizeriile de boiliesuri , ele arata foarte bine si se dizolva super dar....chiar am avut incredere in aceste boiliesuri....

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 09 Aug 2010, 00:17

acum 3 saptamani s-a scos din Moara Vlasiei recordul national si poate si european pe boiliesurile Carping Club Meat ...respectiv 1,2 tone si dvs la prima postare spune-ti ca n-au prins nici un peste =))

alt exemplu...azi duminica s-a castigat cupa ligii de crap la Darvari , protagonist Cornel Serbu, boilies Carping Meat.

altul: ...sambata s-a terminat primul CN de juniori ...s-a castigat locul 2 la diferenta mica de primul loc cu Carping Meat ....in toate cazurile bilele sunt aceleasi ca cele din magazin...

mie mi se pare suspecta postarea dvs. dar daca este adevarata va rog sa-mi comunicati balta din Ungaria pentru a efectua niste teste :D

Scrie răspuns

Înapoi la “Boiliesuri”