vanzatorul laurentiu

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
bufu29
membru activ
membru activ
Mesaje: 67
Membru din: 24 Feb 2010, 21:16

vanzatorul laurentiu

Mesaj de bufu29 » 29 Apr 2010, 15:51

Am cumparat 4 lansete dintre care 3 aveau cate un inel spart, din vina vanzatorului Laurentiu , si a proastei ambalari.....tinere lansetele sa imapcheteaza intotdeauna in carton cat mai gros sau un tub din PVC, si nu, nu e vina celor de la Fan curier si nici a mea, e doar a ta ca nu le-ai impachetat corespunzator, asigurandu-te ca in felul acesta vor ajunge intregi la destinatie.....nu mai vorbesc ca am sa suport toate cheltuielile singur, ce sa mai.... X-(

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: vanzatorul laurentiu

Mesaj de Laurentiu » 01 Mai 2010, 21:02

De ce e vina mea? Le-am ambalat foarte bine, in tricouri groase de bumbac, altceva nu am avut ca nu ma ocup cu asa ceva.
Vina este a fan courie-ului (pe care tu i-ai ales, eu aveam alta firma pe care ii cunostem si eram sigur de ei) ca sunt cretini si nu-i intereseaza de colete, le trantesc si le inghesuie.
Nu am ce sa suport ca tu te-ai zgarcit la orice, pana la urma am incasat din 700 ron, numai 620 lei.
Probabil daca nu te-ai fi chitrosit la cativa lei nu ti s-ar fi intamplat beleaua. Esti un cersetor, mie mi-ar fi fost rusine sa procedez cum ai procedat tu sa te milogesti pt orice.
De faptul ca m-ai injurat si blestemat pe mail ca un marlan ce esti, nu mai vorbesc.

Avatar utilizator
jackpot
membru activ
membru activ
Mesaje: 52
Membru din: 22 Noi 2007, 22:12
Localitate: Timisoara

Re: vanzatorul laurentiu

Mesaj de jackpot » 01 Mai 2010, 22:26

adevarul este ca Fan Curierul e de kko, si eu am patit-o....

Avatar utilizator
Nelutu
senior
senior
Mesaje: 299
Membru din: 21 Mar 2008, 19:32

Re: vanzatorul laurentiu

Mesaj de Nelutu » 02 Mai 2010, 18:38

Curios, eu cu Fan Curier n-am avut nicio problema!... =D>

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”