primavara in delta

la pomul laudat...

Moderator: Sebastian

Scrie răspuns
gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: primavara in delta

Mesaj de gor965 » 10 Mai 2010, 22:29

@ALL
Tot ce gasesc off-topic ...STERG !!!
Sa ne-ntelegem , v-am readus un topic de la Diverse ca sa discutati verzi si uscat acolo ,dar vad ca fiecare transforma orice topic intr-un fel de chat personal ,denaturand involuntar scopul si rolul unui forum !
Prima etapa ca sa va reveniti este sa va sterg posturile off-topic...a doua etapa se lasa cu avertismente !
p.s
Chiar daca o sa lipsesc o perioada , aplic sanctiunile retroactiv !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
dunareanu
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 21 Mar 2010, 10:29
Localitate: bucuresti

Re: primavara in delta

Mesaj de dunareanu » 10 Mai 2010, 23:20

jandarmii sub clar de luna, :)) hai gore ca-ti faci datoria,da unde te duci,la peste? :)) vezi ca-i prohi,,,putea-i sa le muti nu sa le stergi,chiar si la verzi si uscate cum zici tu,coane vezi ca nu santem niste neica nimeni p'acilea sa ne dai asa cu flit cand iti vine tie chef,basca ne si ameniti cu sanctiuni,esti amabil sa ni le spui si noua ?nu de alta da' ca sa stim si noi ce riscam ! :D

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: primavara in delta

Mesaj de gor965 » 10 Mai 2010, 23:29

dunareanu scrie:jandarmii sub clar de luna, :)) hai gore ca-ti faci datoria,da unde te duci,la peste? :)) vezi ca-i prohi,,,putea-i sa le muti nu sa le stergi,chiar si la verzi si uscate cum zici tu,coane vezi ca nu santem niste neica nimeni p'acilea sa ne dai asa cu flit cand iti vine tie chef,basca ne si ameniti cu sanctiuni,esti amabil sa ni le spui si noua ?nu de alta da' ca sa stim si noi ce riscam ! :D
Eu n-am spus ca sunteti neica nimeni , dar nici nu mai accept sa va mut postarile fiindca asa va place dvs. sa postati...ce vreti ,cand vreti si unde vreti ! Daca vi-i le mutam , ati fi continuat ...daca stiti ca vi-i le sterg ma gandesc ca poate o sa va simtiti mai responsabili si postati ce trebuie,cand trebuie si unde trebuie !
Multumesc ptr. intelegere !
p.s
La peste ma duc...sa fac pe seful ! :))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: primavara in delta

Mesaj de sorin1362 » 10 Mai 2010, 23:31

Asa este sefu`, dar daca aveti in vedere tot istoricul topicurilor puteti observa ca totul se leaga. Mai iesim putin din matca uneori, asemeni Dunarii involburate primavara, iar apoi totul revine pe fagasul normal. Vedeti ca posteaza unul din noi o floare de primavara si imediat celorlalti le zburda imaginatia. Astia suntem, asa defilam...
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: primavara in delta

Mesaj de cosmin mihut » 11 Mai 2010, 21:47

Corect ,sau daca ar trebui sa le stergi Gor ,eu cred ca ar trebui sa desfintezi Forumul in totalitate...deci umila mea parere" las-o ma ca-i bine asa" ,vorba cantecului...acum normal ca si voi trebuie sa va faceti treaba..asa ca >:D<
MERCEDES S

Avatar utilizator
dunareanu
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 21 Mar 2010, 10:29
Localitate: bucuresti

Re: primavara in delta

Mesaj de dunareanu » 24 Mai 2010, 11:32

jale mare fratilor in delta,acum 2 zile au plecat niste prieteni pe Chilia si au gasit apa varza,nici macar de somn nu era buna,au vrut sa ajunga la Chilia Veche sa dea pe canalul Tataru insa surpriza,politia i-a dat afara ,nu lasa pe nimeni sa dea acolo pt ca nu era pe frontiera si erau o gramada e grupuri pe care ii intorcea,asa ca a doua zi erau inapoi acasa,naspa,am o impresie ca politia isi face datoria anul asta,asa ca nea Ioane vezi ce faci nene sa nu dai de belea p'acolo,dupa parerea mea acum singura zona unde se poate pescui fara probleme si cu sanse reale, este unde se duce nea Craparul,adica bratul Musura,e foarte frumos acolo este insa cam departe,parerea mea e ca merita totusi !

Avatar utilizator
dunareanu
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 21 Mar 2010, 10:29
Localitate: bucuresti

Re: primavara in delta

Mesaj de dunareanu » 24 Mai 2010, 11:40

se pare ca anul asta treaba cu scrumbia e terminata pt mine,se da drumul la puhoaie controlat la PF-uri apa ca la balamuc de te ia pe sus nici cu barca nu poti sa stai pe loc,asta e mi-am luat-o :D !

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: primavara in delta

Mesaj de cosmin mihut » 24 Mai 2010, 22:19

Da de ce ii intorceau mai Costine care era problema???
MERCEDES S

Avatar utilizator
dunareanu
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 21 Mar 2010, 10:29
Localitate: bucuresti

Re: primavara in delta

Mesaj de dunareanu » 24 Mai 2010, 23:52

pai n-ai citit Cosmine ? canalul Tataru nu e pe granita !

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: primavara in delta

Mesaj de Sebastian » 26 Mai 2010, 12:46

dunareanu scrie:pai n-ai citit Cosmine ? canalul Tataru nu e pe granita !
dunarene inca o veste buna primesc de la tine,asa da ,asa imi place.prima a fost aceea cu actiunea de ecologizare pt care deja te am felicitat si a doua vis a vis de politia de frontiera ,care vad cu bucurie ca se implica din ce in ce mai mult si in ceea ce priveste protectia mediului chiar daca nu are atributiuni exprese in acest domeniu.macar ei mai stopeaza ceva cat de cat **==

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: primavara in delta

Mesaj de cosmin mihut » 26 Mai 2010, 18:22

dunareanu scrie:pai n-ai citit Cosmine ? canalul Tataru nu e pe granita !
Atunci foarte bine faceau ca numa asa se mai poate proteja cate ceva luandu-se masuri drastice...
MERCEDES S

Avatar utilizator
dunareanu
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 21 Mar 2010, 10:29
Localitate: bucuresti

Re: primavara in delta

Mesaj de dunareanu » 26 Mai 2010, 20:26

supermane,stai sa-ti zic una mai tare,erau unii care dadeau chiar la confluenta,juma din lansete erau pe Chilia juma pe canal,chiar acolo la 5 metrii,i-au scos si pe aia de acolo,cam exagerat dupa parerea mea !

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: primavara in delta

Mesaj de Paun Ion » 26 Mai 2010, 20:31

dunareanu scrie:supermane,stai sa-ti zic una mai tare,erau unii care dadeau chiar la confluenta,juma din lansete erau pe Chilia juma pe canal,chiar acolo la 5 metrii,i-au scos si pe aia de acolo,cam exagerat dupa parerea mea !
...............................................................................................................................
A,,fost o actiune a politiei,,,au fost 2 luna asta,,,asta nu a fost chiar asa de productiva ,,dar aia facuta cam in jur de 1 mai ,,a fost tare,,, multi km de monofilamente si multe barci confiscate

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: primavara in delta

Mesaj de cosmin mihut » 27 Mai 2010, 10:48

Paun Ion scrie:
dunareanu scrie:supermane,stai sa-ti zic una mai tare,erau unii care dadeau chiar la confluenta,juma din lansete erau pe Chilia juma pe canal,chiar acolo la 5 metrii,i-au scos si pe aia de acolo,cam exagerat dupa parerea mea !
...............................................................................................................................
A,,fost o actiune a politiei,,,au fost 2 luna asta,,,asta nu a fost chiar asa de productiva ,,dar aia facuta cam in jur de 1 mai ,,a fost tare,,, multi km de monofilamente si multe barci confiscate
Bravo ,asta-i un lucru bun... **==
MERCEDES S

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: primavara in delta

Mesaj de craparulsef » 31 Mai 2010, 15:06

De maine, nu mai postati aici caci vine vara!!! =))
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Scrie răspuns

Înapoi la “Delta Dunarii”