salutareee va spun de pe olt......

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Avatar utilizator
NICOLESCU
utilizator
utilizator
Mesaje: 35
Membru din: 08 Ian 2009, 17:55
Localitate: TUTOVA

salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de NICOLESCU » 08 Ian 2009, 21:04

salut sunt cosmin ,e adevarat ca sunt incepator pe acest site dar sper sa capat cat mai repede experienta necesara ,pescuiesc pe OLT pe aproape toate lacurile de acumulare dar si pe alte balti cum ar fi stolnici o balta dotata cu absolut orice de la iluminat nocturn pana la eliberarea pestilor dar si alte balti.pescuiesc de la varsta de 5 ani acum insa am 17 ani si deja particip la concursuri.pe langa pescuit o alta placere a mea este muzica un instrument de care nu ma pot desparti este orga.domnu IUGA as avea o intrebare DE CE NU PESCUITI SE PE LACURI DE ACUMULARE, va PUN ACEEIASI INTREBARE CARE I-AM PUSO si domnului VICTOR TARUS cu ceva timp in urma.in emisiunea INFOPESCAR AR TREBUII SA MAI vorbiti cateva minute si de ecologie.ceva cum sa pastram lacurile eu incerc sa fac tot ce pot am publicat UN ARTICOL IN REVISTA PESCAR MODERN DESPRE PROBLEMELE OLTULUI CHIAR CA OLTUL AREEEEEEE MARI PROBLEME !!!!!!!!

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de Qnyx » 08 Ian 2009, 23:43

Salut !

Si eu sunt tot Cosmin si iti spun - bine ai venit pe acest forum.
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

salutareee va raspund de pe dambovita......

Mesaj de florentiniuga » 10 Ian 2009, 01:52

NICOLESCU scrie:salut sunt cosmin ,e adevarat ca sunt incepator pe acest site dar sper sa capat cat mai repede experienta necesara ,pescuiesc pe OLT pe aproape toate lacurile de acumulare dar si pe alte balti cum ar fi stolnici o balta dotata cu absolut orice de la iluminat nocturn pana la eliberarea pestilor dar si alte balti.pescuiesc de la varsta de 5 ani acum insa am 17 ani si deja particip la concursuri.pe langa pescuit o alta placere a mea este muzica un instrument de care nu ma pot desparti este orga.domnu IUGA as avea o intrebare DE CE NU PESCUITI SE PE LACURI DE ACUMULARE, va PUN ACEEIASI INTREBARE CARE I-AM PUSO si domnului VICTOR TARUS cu ceva timp in urma.in emisiunea INFOPESCAR AR TREBUII SA MAI vorbiti cateva minute si de ecologie.ceva cum sa pastram lacurile eu incerc sa fac tot ce pot am publicat UN ARTICOL IN REVISTA PESCAR MODERN DESPRE PROBLEMELE OLTULUI CHIAR CA OLTUL AREEEEEEE MARI PROBLEME !!!!!!!!
Bun venit pe forum!
Ma bucur ca iti place muzica, in special orga dar de ce nu incerci sa canti si la fagot, ca e pacat sa fie atat de putini suflatori la acest instrument. De asemenea, incearca sa canti pe strada, de placere, sa-i bucuri si pe altii cu muzica ta si nu uita caminele culturale satesti, ca pe acolo nu mai prea trece nimeni. Daca nu poti sa le faci pe toate, fa ce stii tu mai bine.
Got the point? ;)
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de costelino » 10 Ian 2009, 20:50

Cata maiestrie oratorica.Se mai descretesc fruntile dupa acest schimb de cuvinte pe baza de "fagot".

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de florentiniuga » 11 Ian 2009, 03:40

costelino scrie:Cata maiestrie oratorica.Se mai descretesc fruntile dupa acest schimb de cuvinte pe baza de "fagot".
Sper ca a inteles ca era doar o gluma de bun venit si un fel de scuza din partea mea ca nu pot fi pe placul tuturor.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Madalin013
membru activ
membru activ
Mesaje: 122
Membru din: 15 Ian 2009, 00:29
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de Madalin013 » 17 Ian 2009, 15:41

Salut cosmin
fir intins in noul an

Avatar utilizator
NICOLESCU
utilizator
utilizator
Mesaje: 35
Membru din: 08 Ian 2009, 17:55
Localitate: TUTOVA

Re: salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de NICOLESCU » 12 Mai 2010, 21:28

sanatate doresc la toata lumea...si fir intins :D

Avatar utilizator
pescar_s
senior
senior
Mesaje: 172
Membru din: 15 Noi 2008, 22:06

Re: salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de pescar_s » 13 Mai 2010, 09:38

salut Cosmin si bine ai venit pe forum, ma bucur sa vad si Slatineni pe acest forum si eu sunt din Slatina si impatimit al pescuitului pe Olt, asa ca fire-ntinse sa ai **==

Avatar utilizator
NICOLESCU
utilizator
utilizator
Mesaje: 35
Membru din: 08 Ian 2009, 17:55
Localitate: TUTOVA

Re: salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de NICOLESCU » 15 Mai 2010, 22:59

fir intins si sper sa atragem cati mai multi pescari slatineni pe acest site **==

Avatar utilizator
NICOLESCU
utilizator
utilizator
Mesaje: 35
Membru din: 08 Ian 2009, 17:55
Localitate: TUTOVA

Re: salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de NICOLESCU » 04 Iun 2010, 23:29

va rog sa inchideti acest topic.la cererea mea.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de gor965 » 11 Iun 2010, 23:41

NICOLESCU scrie:va rog sa inchideti acest topic.la cererea mea.
Vorbiti serios ...vreti sa inchidem un topic de socializare ?...unde oamenii te saluta si se saluta si intre ei ? :-?
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de iorgu » 12 Iun 2010, 00:32

George, imi pare sincer rau ca ai avut confirmarea celor postate de mine in alt subiect. Baiatul este invatat la fiecare postare sa primeasca 10 puncte, care adunate la sfarst de luna sa il puna in posesia unui carlig si a 2-3m. de nailon expirat :))
Ocroteste natura, merita!

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de gor965 » 12 Iun 2010, 00:53

iorgu scrie:George, imi pare sincer rau ca ai avut confirmarea celor postate de mine in alt subiect. Baiatul este invatat la fiecare postare sa primeasca 10 puncte, care adunate la sfarst de luna sa il puna in posesia unui carlig si a 2-3m. de nailon expirat :))
Eu inteleg ca prefera sa-si stranga jucariile ptr. ca e asteptat cu ceva lamuriri la rubrica Boilies ,dar pana la a cere inchiderea unui astfel de topic ,e cale lunga ...sau ma rog , s-a dat lumea cu curu-n sus ! :-S
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
NICOLESCU
utilizator
utilizator
Mesaje: 35
Membru din: 08 Ian 2009, 17:55
Localitate: TUTOVA

Re: salutareee va spun de pe olt......

Mesaj de NICOLESCU » 14 Iun 2010, 07:37

Fire instinse si sanatate.La revedere ..

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: salutareee va raspund de pe dambovita......

Mesaj de iorgu » 14 Iun 2010, 08:44

florentiniuga scrie:
NICOLESCU scrie:salut sunt cosmin ,e adevarat ca sunt incepator pe acest site
Bun venit pe forum!
Ma bucur ca iti place muzica, in special orga dar de ce nu incerci sa canti si la fagot, ca e pacat sa fie atat de putini suflatori la acest instrument. De asemenea, incearca sa canti pe strada, de placere, sa-i bucuri si pe altii cu muzica ta si nu uita caminele culturale satesti, ca pe acolo nu mai prea trece nimeni. Daca nu poti sa le faci pe toate, fa ce stii tu mai bine.
Got the point? ;)
Cata viziune si intuitie ai avut Florentine :))

Cosmine mai este un drum lung pana la maturizarea ta in ceea ce priveste modul de comunicare cu semenii :-q
Ocroteste natura, merita!

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”