BINE V-AM GASIT

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
kelu84
senior
senior
Mesaje: 192
Membru din: 17 Mai 2010, 00:21
Localitate: bucuresti
Contact:

BINE V-AM GASIT

Mesaj de kelu84 » 17 Mai 2010, 01:04

auzisem de aceasta comunitate insa nu am accesat-o pana acum o saptamana cand am decis ca este momentul sa imi iau scule dedicate crapului,si am gasit aici raspunsuri vizavi de lansetele si mulinetele vizate.ca mi-am luat altceva,asta e alta mancare de peste.
despre mine pot sa spun ca sunt pescar inrait de mic copil de cand mergeam la pastrav si clean zi de zi la bunici in vrancea pe raul susita.normal,cu timpul pasiunea s-a dezvoltat si de la o banala undita de alun, am ajuns la o debara plina cu tot felul de ustensile necesare unui pescar.recent mi-am luat scule mai rasarite,cand mi-am dat seama ca nu mai am leac si trebuie sa ma impac cu ideea :D .imi place sa pescuiesc in locuri cat mai salbatice si prefer linistea in detrimentul unei balti aglomerate.cat sunt in bucuresti,merg pe baltile apropiate,insa placerea cea mai mare este sa merg la tara pe barajul padureni(siret).placerea unui drill cu un crap salbatic este incomparabila. 8->

Avatar utilizator
stefan_kwr
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 25 Mar 2009, 21:23
Localitate: Craiova
Contact:

Re: BINE V-AM GASIT

Mesaj de stefan_kwr » 17 Mai 2010, 10:53

Bine ai venit pe acest forum, iti urez o navigare placuta si fire cat mai intinse!!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”